999 rezultate për

mehmeti

Lushaj: Keqmenaxhim politik i Mehmetit, mund ti kushtojë karrierën Deputetja e BDI-së, Ermira Mehmeti, përmes një postimi në Facebook, bëri të ditur ngrirjen e të gjitha aktivitetet polit
Ja çfarë thotë Bekim Neziri për "tërheqjen" e Ermira Mehmetit Përplasjet e fundit brenda BDI-së dhe njoftimi i deputetes Ermira Mehmeti se i ngrin të gjitha aktivitetet politike në B
Ermira Mehmeti "vetpërjashtohet" nga BDI: Kjo parti po merr fund Deputetja e BDI-së, Ermira Mehmeti, përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ka bërë të ditur se që sotka vendosur
Mehmeti sulmon Grubin: Huligani që po rrënon autoritetin e Ahmetit Deputetja e BDI-se Ermira Mehmeti ka bere nje status te forte ne Facebook, ku akuzon eksponentet te partise se saj, te c
Mehmeti sot në provimin për notere: Çështje personale e imja Deputetja shqiptare Ermira Mehmeti dhe ai i VMRO-DPMNE Antonio Milloshoski marrin sot do të hyjnë në provimin për noterë
Ermira Mehmeti "kapet" me portalet, ja çfarë shkruan Deputetja e BDI-se, Ermira Mehmeti, ka gjetur kohe qe ti dedikoje portaleve dhe mediave nje status disi te gjate ne prof
Ermira Mehmeti kërkon të bëhet notere? (FOTO LAJM) Më 25 dhjetor, Antonio Milloshoski, Ivica Konevski dhe Ermira Mehmeti kanë dhënë pjesën me shkrim të provimit për noter.
A do kandidojë Kim Mehmeti për deputet? Ja përgjigja Mbrëmë në Tetovë u mbajt tribuna e pestë me radhë mbi Këshillin Mbipartiak i inicuar nga subjektet opozitare shqiptare.
Mehmeti: Ivanov president jolegjitim, koalicioni me VMRO-në... (VIDEO) Deputetja e BDI-së Ermira Mehmeti, e ftuar në emisioni "10 Minuta", foli për arsyet e bojkotit nga deputetët e Bashkimit
Mehmeti: Na qoftë për jetë e mot themelimi i Universitetit "Nënë Tereza" Ermira Mehmeti - Na qofte per jete e mot themelimi i Universitetit Shteteror ne gjuhen shqipe 'Nene Tereza' ne Shkup!
Arta Tahiri largon maqedonasin nga emisioni, ja si kërcënon ai (VIDEO) Në emisionin e sotëm "Rruga Drejt", ku po diskutohej për qeverisjen e kryeministrit Nikolla Gruevski dhe ku të ftuar ish
Plaku nga Llojani i përgjigjet premtimeve boshe të Ermira Mehmetit (VIDEO) Po qarkullon një video ku shihet deputetja e Bashkimit Demokratik per Integrim, Ermira Mehmeti, teksa premtin hapjen e k
Mehmeti: Qeveria jo tolerante me shqiptarët, ministrat e BDI-së të ngathët Ermira Mehmeti, deputete e Bashkimit Demokratik për Integrim mbrëmë në emisionin Interaktiv të KTV-së ka folur për situa
Me kë revoltohet Ermira Mehmeti, me VMRO-në apo me BDI-në? Nga Albeu.com - "Sot Mali i Zi merr ftesen per anetaresim ne NATO. Hap i madh dhe shume i rendesishem per Malin e Zi dhe
Mehmeti e zhgënjyer: Mali i Zi në NATO, Maqedonia në vend numëro Mali i Zi është anetari i 29-të i NATO-s, por kjo gjë duket se i ka lënë shije të hidhur deputetes së BDI-së Ermira Mehm
Kim Mehmeti: Prishtina sot si në kohën e Millosheviçit Pas arrestimit të Albin Kurtit dhe të deputetëve të tjerë opozitarë në Kosovë, ka reaguar publicisti nga Maqedonia Kim M
Ja ç'bën maqedonasi kur flet Ermira Mehmeti (VIDEO) Kamerat e sigurise kane regjistruar nje situatë komike në mbledhjen e djeshme të Këshillit parlamentar për eurointegrime
Ermira Mehmeti i "del në krah" PDSH-së (VIDEO) Mosmbështetja e propozimeve të PDSH-së nga ana e shumices parlamentare në këshillin kombëtar për eurointegrime rezultoi
KB Shkupi "përforcohet" me Ermira Mehmetin dhe Izet Mexhitin (FOTO LAJM) Sot, në sallën sportive "Shaban Tërstena", nën organizimin e Komunës së Çairit, Klubit basketbollistik "Shkupi" u organi
Mehmeti: Liderët tejkaluan veten në të mirë të vendit Deputetja e BDI-së, Ermira Mehmeti, ishte e ftuar në televizionin "24 Vesti", ku foli për zhvillimet e fundit politike n