999 rezultate për

mehmeti

Përgjimet Mehmeti-Xhaferi, Prokuroria e Shkupit nis hetimet Prokuroria Themelore në Shkup ka nisur një hetimet të audio incizimeve, që janë publikuar ditën e fundit dhe që përfshij
Alma Lama i del në mbrojtje Ermira Mehmetit duke fyer myslimanët e duke cituar Biblën Deputetja e LDK-së, Alma Lama, ka komentuar publikimin e përgjimeve dhe bisedave private mes deputetes se BDI-se Ermira
Avokati i Popullit: Partitë politike keqpërdorin policinë Aksionet e fundit të policisë në fshatrat e Karadakut të banuara kryesisht me shqiptar kanë pasur për qëllim mbjelljen e
Mehmeti: Brutaliteti policor shënon rritje në vitin 2015 në Maqedoni Brutaliteti policor në Maqedoni ka shënuar rritje gjatë vitit 2015. Rasti i Kumanovës protesta para qeverisë, përfshi ed
Berisha takon Ermira Mehmetin: Shkupi diskriminon shqiptarët Deputetja e Bashkimit Demokratik per Integrim, Ermira Mehmeti, ka qene per nje vizite ne Tirane, ku eshte takuar edhe me
Mehmeti: Koha që të paktën kryeparlamentari në Maqedoni të jetë shqiptar "Ka ardhur koha që të paktën kryetari i Parlamentit të Maqedonisë të jetë shqiptar. Në këtë mënyrë do të dëshmohet se sh
"Zbutet" Ermira, shfaqet përkrah Ali Ahmetit (FOTO) 19 deputetët e Bashkimit Demokratik për Integrim u rradhitën pas liderit të kësaj partie, Ali Ahmeti, të cilët mbrëm në
Foto të reja nga dasma e Kivanc Tatlitug (FOTO LAJM) Aktori i mirënjohur turk, Kivanc Tatlitug i ka dhënë fund beqarisë. “Mehmeti” i njohur me këtë emër në serialin “Gumus”
Kim Mehmeti: Me lehtë të thuash diçka pozitive për Millosheviçin se sa për Islamin (VIDEO) Drejtuesi i Këshillit Opozitar Kim Mehmeti, në një prononcim në KTV të Kosovës, mes tjerash ka deklaruar që më mirë ësht
A ishte Kosova shkaku i thellimit të konfliktit Enver Hoxha-Mehmet Shehu? Çfarë i tha Mehmet Shehu Enver Hoxhës në vitin 1981? A ka kërkuar Mehmeti që Shqipëria të futet në luftë me SFRJ-në? Pse
Ja si ironizon Osmanin, Mehmetin, Ostrenin dhe Besën me shkrimin e Konicës Publicisti dhe përfaqësuesi i Diasporës Shqiptare në Maqedoni, Tim Shkup Lamallari, ka publikuar një shkrim të gjatë në
Reagon Ermira Mehmeti: Ja pse mora avionin në Strasbourg Deputetja e BDI-së Ermira Mehmeti ka reaguar lidhur me faktin se vota e saj i ka sjellë një fitore Serbisë karshi Kosovë
"Sjellja e Halitit, Leskajt, Dërgutit dhe Mehmetit, tradhëti kombëtare" Publicisti Rexhep Kastrati, përmes një postimi ne facebook ka shkruar se sjellja e Aida Dërgutit, e Xhavit Halitit, e Va
Kosova dështoi për një votë, Mehmeti nuk votoi se i ikte avioni Deputetja shqiptare nga Maqedonia, Ermira Mehmeti, ende nuk është prononcuar për mediat për mungesën e saj në mbledhjen
Pas akuzave në media, Ermira Mehmeti poston mesazhin e Xhavit Halitit (FOTO LAJM) Kosova mbrëmë pësoi një disfatë në planin diplomatik dhe të njohjes ndërkombëtare, pasi miratohet Rezoluta e Asamblesë s
Ndahet nga jeta profesori universitar Qani Mehmeti (FOTO) Sot ka ndërruar jetë pishtari i arsimit, publicisti dhe profesori universitar i katedrës Gjuhë dhe Letërsi Shqiptare, "
Mehmeti "godet" sërish: Isa Boletini është i shqiptarëve, jo i BDI-së (FOTO) Deputetja Ermira Mehmeti i jep nje tjeter goditje BDI-se. Diten kur ne Saraj u vendos busti i Isa Boletinit, event ne te
Lushaj: Keqmenaxhim politik i Mehmetit, mund ti kushtojë karrierën Deputetja e BDI-së, Ermira Mehmeti, përmes një postimi në Facebook, bëri të ditur ngrirjen e të gjitha aktivitetet polit
Ja çfarë thotë Bekim Neziri për "tërheqjen" e Ermira Mehmetit Përplasjet e fundit brenda BDI-së dhe njoftimi i deputetes Ermira Mehmeti se i ngrin të gjitha aktivitetet politike në B
Ermira Mehmeti "vetpërjashtohet" nga BDI: Kjo parti po merr fund Deputetja e BDI-së, Ermira Mehmeti, përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ka bërë të ditur se që sotka vendosur