999 rezultate për

mehmeti

Flet Mehmeti: Dëmtimi i veturës sime ishte mesazhi politik (VIDEO) Deputetja e BDI-së Ermira Memeti ka folur lidhur me dëmtimin e automjetit të saj, të cilën e ka potencuar si një mesazh
Dojçe Vele: Përkrahësit e VMRO-së në BDI janë pak, por kanë ndikim të madh te Ali Ahmeti Burime partiake në BDI-së kanë thënë për "Dojçe Vele" se një "grup i vogël" nga BDI-ja, insiston për koalicion mes BDI-s
Kim Mehmeti: Shqiptarët e Maqedonisë, gjithnjë fitues të betejave, por humbës të luftërave Publicisti i njohur shqiptar nga Maqedonia Kim Mehmeti ka komentuar zhvillimet e fundit në vend lidhur me rezultatet e z
Sulmohet automjeti i Ermira Mehmetit, ja çfarë thotë ajo (FOTO LAJM) Automjeti i politikanes shqiptare Ermira Mehmeti në Maqedoni, është sulmuar nga persona të paidentifikuar. Në një fot
Ermira Mehmeti sulmon BDI-në: Humbësja morale, të qëndrojë në opozitë Ish-deputetja e BDI-së, Ermira Mehmeti thotë se pavarësisht fitores në numra, BDI-ja është humbëse morale e zgjedhjeve t
Ermira Mehmeti i rikthehet politikës Ish-deputetja e BDI-së, Ermira Mehmeti, i është rikthyer politikës, por jo në Maqedoni. Ajo është angazhuar si këshi
Kim Mehmeti: Shërbimet e huaja përkrahin BDI-në për të dobësuar shqiptarët Në një prononcim për gazetën “Lajm”, shkrimtari Kim Mehmeti ka dhënë vlerësimin e vet lidhur me deklaratat e Ali Ahmetit
Jepet alarmi, 10 raste të reja me HIV-AIDS në Kosovë Dhjetë raste të reja bartës të HIV-AIDS, janë zbuluar në Kosovë. "Momentalisht janë 33 pacientë që janë në mbikëqyr
Ish-deputetja Emira Mehmeti, më e përgjuara. 1133 përgjime për 2 mijë ditë UPDATE- Ish-deputetja e BDI-së, Ermira Mehmeti ka qenë një nga politikanet më të përgjuara gjatë periudhës së kaluar
Deputetja Ermira Mehmeti është përgjuar për 1 133 ditë Pak javë më parë, Prokuroria Speciale Publike publikoi çështjen "Target", ku u zbulua se Drejtoria për Siguri dhe Kundë
Enveristëve që s'dijnë që krimet ndaj ballistëve i ka pranuar edhe partia e tyre Nga Kastriot Dervishi Prej disa ditësh, enveristët reagojnë në formën e tyre kundër dekorimeve që kreu i shtetit
Vëllai i Ermira Mehmetit: BDI është plot udbashë dhe gruevsitë Vëlla i deputetes dhe funksionares shumëvjeçare të BDI-së Ermira Mehmeti, ka komentuar zhvillimet e fundit në raport PS
I publikuan kasetën erotike, Ermira Mehmeti merr një vendim drastik Pas publikimit të bisedës së pretenduar erotike të deputetes shqiptare të BDI-së Ermira Mehmeti me Musa Xhaferin, jeta e
"Maqedonia është kalbur, po kërkohet kazani për ta hedhur" Shkrimtari dhe publicisti Kim Mehmeti nuk beson se zgjedhjet e reja parlamentare do të sjellin ndonjë ndryshim në Republ
Luan me Zvicrën, por Mehmeti bën me shtëpi një familje në Gostivar (FOTO) Familja Mustafi nga fshati Padalisht i Gostivarit, prej disa vitesh jeton në një shtëpi e cila nuk i plotëson as kushtet
"Biseda erotike", Ermira Mehmeti zbulon vajzën që foli në emër të saj "Sot po them dy gjëra: zonjusha në fjalë është A.A. nga Shkupi, dhe unë, por edhe Prokuroria Special e Ministria e Brend
Shqiptarët e Preshevës kërkojnë reduktimin e forcave të xhandarmërisë Nënkryetari i Komunës së Preshevës, Xhelal Mehmeti, e përshkruan gjendjen e sigurisë në Luginë, e veçanërisht në Komunën
Mehmeti: Sot jetojmë dhembjen e tragjedisë në shtëpinë e dytë të shqiptarëve, Gjermaninë Shkrimtari dhe publicisti Kim Mehmeti, në rrjetin e tij social ka shkruar se vazhdojnë tragjeditë në botë, kësaj radhe n
Mërgimtarët të pakënaqur në kuvendin i Kosovës Sot Kuvendi i Kosovës hapi dyert për mërgimtarët të cilët po qëndrojnë këto ditë në Kosovë. Por, mërgimtarët nuk u j
Deputetja Ermira Mehmeti reagon për "dorëheqjen" nga politika Deputetja Ermira Mehmeti, ka shfrytëzuar rrjetin social Facebook për të komentuar zërat e fundit që flisnin për një larg