999 rezultate për

mehmeti

I dashuri i Luanës përfshihet në një sherr për një vajzë, akuzohet për tentativë vrasjeje Në 2 janar 2015, biznesmeni i njohur Krenar Çoçaj ose ndryshe siç e njohim si i dashuri i moderatores Luana Vjollca ësh
Për shkak të hetimeve, pezullohet Kryeshefi i Inspektoratit të Policisë Kryeshefi ekzekutiv i Inspektoratit të Policisë së Kosovës, Hilmi Mehmeti është pezulluar nga pozita e tij. Suspendim
Pritet suspendimi i kryeshefit të IPK-së Kryeshefi i Inspektoratit Policor të Kosovës, Hilmi Mehmeti pritet të suspendohet së shpejti nga pozita që ai mbanë.
Bashkia e Tiranës shpërndan sot 120 banesa për familje të pastreha Problemi i strehimit për rreth 120 familje në nevojë, të prekura kryesisht nga zbatimi i projektit të rehabilitimit të L
Shpërthen Ibrahim Kelmendi, fyen rëndë Baton Haxhiun dhe Hashimin Njëri nga themeluesit e ish-Lëvizjes Popullore të Kosovës, Ibrahim Kelmendi, emri i të cilit është lakuar së fundi si ur
Mehmeti: Vendimet e Gjykatës Supreme po ndikohen direkt nga bandat e Haradinajt Unë, Shkumbin Mehmeti, njoftoj publikun se në vitin 2012, përmes policisë së Kosovës i kam dërguar materiale, deklarata
Gazetari i njohur gjen një portofol ''Armani'', më thanë mbaje se ka shumë lek Gazetari i njohur, Enrik Mehmeti ka rrëfyer se rastësisht ka gjetur një portofol femrash. Këtë përvojë gazetari e ka nda
"Biiipi" i televizonit që nxori emrin e Ramush Haradinajt? (VIDEO) Dëshmitar i mbrojtur i Prokurorisë Speciale, Shkumbin Mehmeti, pranon se ishte pjesëtar i një grupi kriminal i cili ka k
Dëshmia tronditëse për vrasjet e pasluftës Tri familje nga rajoni i Dukagjinit, Zemaj, Tolaj dhe Haklaj, familjarët e të cilave janë vrarë në fillim të dekadës së
Nënkryetari i LDK-së thotë se dëshmitari nuk është i besueshëm Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, në Debat, në RTK, komentuar deklarimet e mbrëmshme të dëshmitarit të mbrojtur të Prok
Reagon polici që u përmend nga dëshmitari në vrasjet e pasluftës Emri i hetuesit të shumëpërfolur të Policisë së Kosovës, Fadil Syleviqit, u përmend edhe mbrëmë në një intervistë nga i
Gjithçka që duhet të dini nga rrëfimi për vrasjet e aktivistëve të LDK-së Shkumbin Mehmeti, dëshmitar i mbrojtur i Prokurorisë Speciale, në një rrëfim ekskluziv, ka akuzuar vëllezërit Qerim dhe
Reagojnë familjet Zemaj, Tolaj dhe Haklaj për deklaratat e Mehmetit rreth vrasjeve Në një deklaratë të përbashkët të familjeve Zemaj, Tolaj dhe Haklaj, këta të fundit thonë se janë tronditur thellë nga d
Pas dëshmisë tronditëse të Shkumbin Mehmetit, reagon Doruntinë Maloku Shkumbin Mehmeti, dëshmitar i mbrojtur i Prokurorisë Speciale, në një rrëfim ekskluziv në Klan Kosova, ka akuzuar vëllez
Grupi kriminal ishte në kontakt me SHIK-un dhe Sigurimin e Atdheut Dëshmitar i mbrojtur i Prokurorisë Speciale, Shkumbin Mehmeti, pranon se ishte pjesëtar i një grupi kriminal i cili ka k
Kush i bekoi dhe organizoi trazirat e vitit 2004 Dëshmitar i mbrojtur i Prokurorisë Speciale, Shkumbin Mehmeti, pranon se ishte pjesëtar i një grupi kriminal i cili ka k
Si ndodhi rrëmbimi dy milionësh i Valon Dreshajt Dëshmitar i mbrojtur i Prokurorisë Speciale, Shkumbin Mehmeti, pranon se ishte pjesëtar i një grupi kriminal i cili ka k
Pse ishin bërë plane për ekzekutimin e Xhavit Halitit Dëshmitar i mbrojtur i Prokurorisë Speciale, Shkumbin Mehmeti, pranon se ishte pjesëtar i një grupi kriminal i cili ka k
E BUJSHME/ Ja kush u ngarkua me vrasjen e Xhavit Halitit Në Klan Kosova është transmetuar rrëfimi për veprimtarinë e një grupi të njerëzve, që kryen disa prej rasteve më të rënd
Rrëfeu vrasjet, Lumezi ka një mesazh të fortë për Shkumbin Mehmetin Personat të cilët flasin, nëpër media dhe rrjete sociale, lidhur me vrasjet e aktivistëve të Lidhjes Demokratike të Koso