999 rezultate për

mehmeti

Vëllai i Ermira Mehmetit nga "Kampi i Lirisë" në iftarin e BDI-së (FOTO LAJM) Vëllai i deputetes të BDI-së Ermira Mehmeti, Zamir Mehmeti, ka lënë për pak kohë "Kampin e Lirisë" ku proteston prej dit
Për kë Avokat Populli krenohet Ermira Mehmeti?! Deputetja e BDI-së Ermira Mehmeti ka postuar një foto në profilin e saj në Facebook, ku shfaqet pranë Avokatit të Popull
Mehmeti takon ambasadorin e Austrisë: S'mund të ketë integrim me Gruevskin kryeministër Deputetja e BDI-së Ermira Mehmeti është takuar dje me ambasadorin e Austrisë në Maqedoni, Thomas-Michael Baier. Sipas as
Kur UÇK vlerësonte Ermira Mehmetin (FOTO) Deputetja e Bashkimit Demokratik për Integrim Ermira Mehmeti ka prezantuar një mirënjohje për kontributin e dhënë gjatë
Mehmeti: Sakrifikoj postin e deputetes për të rrëzuar Gruevskin Deputetja e Bashkimit Demokratik për Integrim, Ermira Mehmeti, e ftuar dje në emisionin "Rruga Drejt" në Alsat-M, është
Mehmeti: Nuk ka diktator që e le pushtetin me 3 takime Deputetja e BDI-së, Ermira Mehmeti, nëpërmjet një statusi në Facebook, shkruan se Nikolla Gruevski nuk largohet nga qeve
Kumanova dhe kriza politike, Mehmeti takon ambasadorin italian Qeveria e Maqedonisë duhet të dëmshpërblejë urgjentisht dëmet e shkaktuara nga policia maqedonase në Lagjen e Trimave në
Ndrecaj përgënjeshtron veten: Nuk ishte Shenasi Memeti njeriu që takoi grupin (VIDEO) Hamdi Ndrecaj, ose i njohur ndryshe si Komandant Panteri, ka riformuluar deklaratën e tij, në të cilën përmendej emri i
BDI feston 13-vjetorin, Mehmeti: Ti rikthehemi vlerave të dikurshme Sot mbushen 13 vjet nga themelimi i partisë më të madhe shqiptare në Maqedoni, Bashkimi Demokratik për Integrim, ndaj dh
Mehmeti: Si mund të përkrahet një kryeministër si Gruevski? (VIDEO) Deputetja e BDI-së, Ermira Mehmeti, në një intervistë për "RRokum Roll", deklaroi se opinioni publik nuk është sqaruar e
Raporti / 18 të arrestuarit e Kumanovës janë dhunuar (VIDEO) Kanë kaluar më shumë se tre javë që kur qytetarët e përfshirë në konfliktin e Kumanovës gjenden në burgun e Shutkës në S
Mehmeti: BDI të distancohet nga Gruevski Deputetja e Bashkimit Demokratik për Integrim Ermira Mehmeti, me anë të një statusi në Facebook, shprehet se Maqedonia r
BDI-së i "ikën" e vetmja gjë e bukur që i kishte ngelur (FOTO LAJM) Koment nga Albeu.com - Ermira Mehmeti, deputetja e Bashkimit Demokratik për Integrim në Njësinë zgjedhore numër 1, ka që
Plas në BDI, Ermira Mehmeti nuk e përkrah më qeverinë Përplasje dhe ndasi brenda grupit parlamentar të BDI-së lidhur me faktin nëse kjo parti duhet të vazhdojë të qëndrojë në
Deputetet e BDI-së me Gruevskin, vëllezërit e tyre me Zaevin (FOTO) Deputetja e BDI-së, Ermira Mehmeti është pjesë e BDI-së në koalicion me VMRO-DPMNE-në e Nikolla Gruevskit, pavarësisht k
Ermira Mehmeti kërkon dorëheqjen e qeverisë Deputetja e Bashkimit Demokratik për Integrim, Ermira Mehmeti, nëpërmjet një statusi në Facebook, kërkon dorëheqjen e qe
Studentët nga Kosova shpallen kampion në garën e NASA-s (VIDEO) Grupi i studentëve nga Kosova, që kanë marrë pjesë në garën e NASA-s "Space AppChallenge" në kategorinë "People's Choi
Kim Mehmeti: Politikanët tanë janë të pafytyrë Publicisti Kim Mehmeti ka shkruar rreth aktualitetit politik, duke thënë se asnjëherë nuk ka mundur ti kuptojë politikan
Kim Mehmeti: Politikanët e BDI-së, kukulla të heshtura në shërbim të VMRO-së Publicisti i njohur Kim Mehmeti, duke u nisur dhe nga situata kritike në Maqedoni, ka akuzuar politikanët e BDI-së, se a
Ja me çfarë pseudonimesh janë përgjuar Ramadani dhe Mehmeti Mes personave të përgjuar me pseudonime janë edhe analisti i njohur shqiptar Ramadan Ramadani dhe deputetja e BDI-së, Er