999 rezultate për

mehmeti

Edi Rama dhe Kim Mehmeti përplasen në kryeministri, ja debati UPDATE - Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, publicisti Kim Mehmeti dhe kryetarja e komunës së Gjakovës Mimoza Kusari-li
Mehmeti e prerë: Ose deputete e BDI-së, ose... Deputetja Ermira Mehmeti, në një deklaratë për gazetën maqedonase "Utrinski Vesnik",është shprehur se, nëse nuk do të ke
Pse hesht Ermira Mehmeti?! Prej disa ditësh qarkullon lajmi se, deputetja Ermira Mehmeti është larguar nga Bashkimi Demokratik për Integrim dhe der
Kim Mehmeti: Kosova e sotme zyrtare, bashkëpunuese me okupatorin e djeshëm Analisti dhe publicisti shqiptar nga Maqedonia, Kim Mehmeti, nëpërmjet një postimi në Facebook, ka komentuar ngjarjet e
Ermira Mehmeti, leksion falas për Artan Grubin Deputetja Ermira Mehmeti ka replikuar në distancë me kolegun e saj në BDI, Artan Grubi, duke i sqaruar dallimin e fjalëv
Mehmeti: Nuk e përjashtoj mundësinë e largimit nga BDI-ja (VIDEO) Deputetja Ermira Mehmeti ka folur publikisht lidhur me shkaqet që mund të çojnë në largimin e saj nga Bashkimi Demokrati
Sela: Kim Mehmeti nuk është lideri i opozitës Kreu i Lëvizjes për Reforma në PDSH, Zijadin Sela, në një prononcim "FaktiNews" mohon se, subjekti që udhëheq ai të ketë
Aksident me një të plagosur në Shkodër Një person në pranga dhe një në gjëndje të rëndë për jetën është bilanci i një aksidenti të ndodhur mbrëmjen e djeshme n
Aliu: Ermira Mehmeti, a nuk është turp që gënjen opinionin? Ish kryetari i komunës së Zhelinës, Qenan Aliu, ka kritikuar ashpër deputeten e BDI-së, Ermira Mehmeti. Sipas tij, ajo k
Mehmeti: Pa u dënuar politikanët e lartë nuk ka besim te drejtësia Deputetja e BDI-së, Ermira Mehmeti, ka thënë në një prononcim për TV21 se, funksioni dhe roli i Prokurores Speciale nuk
Mehmeti: Me çfarë merren politikanët kur Pollogu po helmohet?! Profesori Abdulla Mehmeti ka shkruar një mesazh në profilin e tij në Facebook ku flet për gjendjen alarmuese të ndotjes
Mehmeti kërkon ndihmë nga Hahn për "Sopotin" dhe "Monstrën" Deputetja e BDI-së, Ermira Mehmeti, si duket ka harruar se është pjesë e qeverisë së Maqedonisë. Edhe pse është zgjedhur
Dënimet e para me burg të përjetshëm në Kosovë Gjykata Themelore në Prishtinë-Departamenti për Krime të Rënda ka shpallur sot aktgjykimin për çështjen penale të akuzu
Ja çfarë shkruan Kim Mehmeti për skandalin "Magjar Telekom" Publicisti Kim Mehmeti ka komentuar rreth akuzave më të fundit ndaj drejtuesve të BDI-së, përfshirë edhe kryetarin Ali A
Mehmeti: Marrëveshjes kornizë ka nevojë për revidim Deputetja e Bashkimit Demokratik për Integrim, Ermira Mehmeti, është përfaqësuesi i parë i kësaj partie që ka kërkuar re
Aktivistija Lume Hyseini emocionin Kim Mehmetin (FOTO) Aktivistja humanitare që shihni në foto e mësipërme quhet Lume Hyseini. Ajo po qan pasi i është harxhuar ushqimi që po n
Mehmeti: Maqedonia nuk është derë hyrëse e Evropës, por gropa septike e saj Publicisti Kim Mehmeti duke komentuat ngjarjet e fundit që kanë ndodhur me refugjatet në vendkalimin kufitar në Gjevgjel
Lata, Remi e Mehmeti: S'kemi bërë krime lufte gjatë lutës 1998-99 Tre eprorët e lartë të ish-Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK), nga Zona Operative e Llapit, Rrustem Mustafa, Latif Gas
Mehmeti në Luksemburg për Konferencën e Komisioneve për çështje evropiane Në kuadrin e kryesimit të Luksemburgut me Bashkimin Evropian, kryetarja e Komisionit për çështje evropiane në Parlamenti
Mehmeti: Në Maqedoni ka rënë sistemi i qeverisjes "Maqedonia ka një qeverisje e cila ka humbur besimin tek qytetarët, institucionet janë devalvuar dhe për këtë arsye urgj