999 rezultate për

meda

Aktori turk i bën surprizën bashkëshortes, Almeda Abazi i shpreh dashurinë Ish miss Shqipëria, Almeda Abazi do të nisë në Shqipëri një projekt të ri. Bukuroshja shqiptare e cila prej vitesh j
Almeda braktis Shqipërinë menjëherë pas spektaklit, Tolgahan përfundon rëndë në spital (FOTO LAJM) Bashkëshorti i bukuroshesh shqiptare Almeda Abazi, Tolgahan Saygir ka pësuar një reaksion të rëndë alergjikë pak para ni
Habit prezantuesi shqiptar: Mund të bëhem gej Mbrwmjen e djeshme startoi puntata e parë e spektaklit “Dance with the stars”, nën drejtimin e Almeda Abazit dhe Rudi Hi
Thaçi nderon me medalje ish-këshilltarin e Merkelit Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, po vazhdon ndarjen e dekoratave për dhjetëvjetorin e pavarësisë së vendit. Sot, a
Almeda Abazi ndryshon "look" (FOTO LAJM) Një nga femrat më të bukura shqiptare, Almeda Abazi, ka vendosur të ndryshojë disi pamjen e saj. Almeda Abazi prej d
Almeda Abazi mbërrin në Tiranë për "DWS" (FOTO LAJM) Ish miss Shqipëria, Almeda Abazi do të nisë në Shqipëri një projekt të ri. Bukuroshja shqiptare e cila prej vitesh j
Qrimaj e ka sërish me shtetin, kërkon shpërmblimin dhe akuzon fajtorët për situatën Erkand Qerimaj ësh të një ndër sportistët e peshëngritjes që, shpeshherë, na ka bërë krenarë, duke ngritur lart flamurin
Presidenti Thaçi dekoron Rrahman Ramën me medalje presidenciale Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi,ka vazhduar me dekoratat e tij për personalitetet të cilat kanë kontribuar në shtetnd
Mbyllet LOD PyeongChang 2018, Shqipëria dhe Kosova kthehen duarthatë Kanë përfunduar sot në mesditë me ceremoninë mbyllëse të zhvilluar nga organizatorët, lojërat Olimpike Dimërore në Koren
Thaçi dekoron Rita Orën me Medaljen Presidenciale Jubilare të dhjetëvjetorit të pavarësisë Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka dekoruar këngëtaren Rita Ora me Medaljen Presidenciale Jubilare të dhjetëvjetorit
Tjetër medalje e artë për Shqipërinë, Izmir Smajlaj triumfon në Turqi Tjetër medalje e artë për Shqipërinë në kampionatin ballakanik të sallave të mbyllura që po zhvillohet në Stamboll të Tu
Luiza Gega fiton medaljen e artë në Turqi Luiza Gega e ka mbyllur e para garën ballkanike në 3000 metra, zhvilluar në Stamboll të Turqisë, duke rrëmbyer edhe meda
Tranjeri i Majlindës urim të veçantë për pavarësi, "Lotët e Medaljes së Artë" Trajneri Driton Kuka përmes një postimi në Facebook, ka falënderuar nxënësit e tij, Majlinda Kelmendin, Nora Gjakovën, D
Italia fiton medaljet e para në PyeongChang Italia ka fituar medaljet e para në Lojërat Olimpike Dimërore të Pyeongchangut Në garën e patinazhit të shpejtësisë 5
Limaj mbi debatin e flamurit: Kelmendi mori medaljen me flamurin e Kosovës Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, ka thënë se është krejt i panevojshëm debati për vendosjen e flamurit të K
Lojërat Olimpike Dimërore, 17-vjeçari fiton Medalje të Artë Kanë vazhduar garat në ditën e dytë të Lojërave Olimpike Dimërore, ku Medalje të Artë ka fituar 17-vjeçari, Redmond Gerr
Medalja e artë Olimpike "Pyeongchang 2018" kushton 600 dollarë Momenti që një sportist merr një medalje Olimpike është gjithmonë i veçantë. Shumica prej nesh nuk ndalen kurrë të mendo
Kosova me dy medalje në Paris, Krasniqi fiton atë të bronztë Distria Krasniqi ka fituar medaljen e bronztë në grand slamin më të rëndësishëm në xhudo në Paris duke e mposhtur xhudis
Nadezhda Ilieva nga Velesi me suksese të larta në gara botërore në matematikë (FOTO LAJM) Hong Kong, Rio de Zhaneiro, Romani, Zvicër.. Lista është e gjatë me qytete dhe vende në të cilat Nadezhda Ilieva nga Vel
Almeda Abazi dhe Tolgahan ndezin atmosferën duke kënduar shqip (VIDEO) Çifti shumë i dashur për publikun Tolgahan Sayisman dhe Almeda Abazi së fundmi kanë qenë të ftuar së bashku në një emisi