999 rezultate për

meda

Almeda Abazi e krahason vete me një flutur (FOTO LAJM) U rikthye në Shqipëri si prezantuese e edicionit të ri "Dancing with the star". Almeda Abazi, aktorja dhe modelja e
Meda imiton Haradinajn, do shkriheni së qeshuri (VIDEO) Këngëtari i njohur shqiptar, Mehedin Përgjegjaj, i njohur si Meda, në një video të publikuar në internet shihet teksa im
Revoltohet Almeda Abazi: Ju balerinat ma hiqni trurin (FOTO LAJM) Almeda Abazi është një nga femrat më të bukura shqiptare. Ajo tashmë është emër i njohur edhe në Turqi, jo vetëm për shk
“Si u martove me turkun”? Ermali i tregon Almedës fotot e partnerit me një femër tjetër (VIDEO) Me sa duket, moderatori Ermal Mamaqi ende nuk e ka pranuar faktin që Almeda Abazi është martuar me aktorin turk, Tolgaha
Pas aksidentit me bashkëshortin e saj, Almeda falenderon Zotin (FOTO) Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolgahan Sayisman janë përfshirë mbrëmjen e djeshme në një aksident me makinë. Makin
Aksidentohen Almeda Abazi dhe aktori turk (FOTO) Çifti i njohur Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman pas një darke romantike sëbashku ata kanë pësuar një aksident e makinë
Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj përfshihen në një aksident automobilistik Ditët e fundit ish-Miss Shqipëria është përfolur shumë në median turke për ndërhyrjet e saj plastike duke shkaktuar irri
Aktori turk i kthehet mediave për Almeda Abazin: Boll u morët me gruan time Ndërhyrjet estetike të personazheve të njohur janë temë e parë diskutimi në të gjitha mediat dhe rrjetet sociale edhe në
Almeda Abazi kthehet në Turqi, por shikoni çfarë bën për Tolgahan! (FOTO LAJM) Almeda Abazi ka kurorëzuar dashurinë pak kohë më parë me aktorin turk Tolga. Tashmë ajo është prezantuese e DWS. Por
Almeda Abazi: Ami më ka ndihmuar, megjithëse s’e kam takuar kurrë “Dancing With the Stars” spektakli i kërcimit në Vizion Plus ka arritur në natën e tretë të tij. Përveç VIP-ave ajo q
Nuk ka medalje për Akil Gjakovan Akil Gjakova nuk e ka pasuar dot Nora Gjakovës, Distria Krasniqit dhe Fjolla Kelmendit, pasi nuk arriti të fitonte medal
Vazhdon krenaria, një tjetër xhudiste i shton medaljen e artë koleksionit të Kosovës Pas Distria Krasniqit, edhe xhudistja Nora Gjakova ka arritur të fitojë medaljen e artë në ‘Grand Prix’ në Turqi. Spo
Almeda zbulon skuadrën e saj të zemrës (FOTO) Nuk ka folur asnjëherë për këtë pjesë, por përmes një fotografie që sonte e hodhi në rrjetet sociale, Almeda Abazi ka tr
"Mos dyshoni, medaljet e mia janë të pastra" Briken Çalja siguroi 3 medalje ari në Europianin e Bukureshtit, që është dhe arritja më e madhe në karrierën e tij. Në n
Akuzat e rënda për operacione plastike, Almeda Abazi përgjigjet e indinjuar Almeda Abazi, ish-missi shqiptar është një nga vajzat më të bukura shqiptare por që ditën e sotme mediat turke kanë shkr
Çanta "Gucci" dhe medalione ari, çfarë u gjet në shtëpinë e "skifterave" që vidhnin në Belgjikë (VIDEO) Ccanta, ora dhe shumë sende të tjera të shtrenjta janë gjetur në banesë pas arrestimit të tetë shqiptarëve që kishin bër
Briken Calja fiton të treja medaljet e arit në kampionatin Europian Briken Çalja u shpall kampioni më i ri i Europës në peshëngritje, pasi shkëlqeu në turneun që po zhvillohet këtë fund mu
Peshëngritsi Briken Calja. medalje ari në kampionatin Europian (FOTO LAJM) Peshëngritësi shqiptar, Briken Calja, është renditur i pari në stilin e shkëputjes në Europianin e Peshëngritjes që po z
Mëngjes me vuajtje për Almedën, zbuloni për çfarë bëhet fjalë Së fundmi është bërë shumë e angazhuar. Aktorja shqiptare Almeda Abazi së fundi është kthyer në vendlindje për të moderu
Almeda Abazi tregon nëse do të kthehet sërish në “Dancing With The Stars” (FOTO LAJM) Almeda Abazi u nis në Stamboll menjëherë pas spektaklit "Dancing Ëith The Stars" të cilin po e prezanton këtë vit, për