999 rezultate për

meda

Edhe Shyhrete Behluli e merr një medalje nga Thaçi Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka shpeshtuar dhënien e Medaljes Presidenciale, duke mos lënë askënd pa i dhënë një të
"Favorizoni k**vat", sociologu shpërthen ndaj Era Istrefit pasi mori medaljen Pavarësisht moshës së re, Era Istrefi është kthyer në një ndër artistet më të famshme në Shqipëri dhe jashtë saj. Ajo tr
U vra nga hajdutët, medalistit olimpik i jepet lamtumira Dora e krimit i mori jetën patinatorit kazak, Denis Ten. Mijëra njerëz ditën e some morën pjesë në ceremoninë e lamtumir
Mori medaljen, por Era Istrefi tregoi më shumë seç duhet (FOTO LAJM) Ditën e sotme, Era Istrefi është nderuar me medaljen e jubileut të dhjetëvjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Ama gjat
Deklarata e Almedës për DWTS, Rudi tregon si qëndron e vërteta Bëri bujë deklarata e Almeda Abazit kundër produksionit të "Dancing With the stars". Ish-missi shqiptar tha se ishte
Mbrojtësi i Kroacisë vendos medaljen tek varri i shokut Dejan Lovren nuk ka për ta harruar kurrë qytetin, Karlovac i cili erdhi si refugjatë. Mbrojtësi i Liverpoolit, ka lindur
Askush nuk e pa, gruaja pas Putinit vjedh medaljen? Kjo video po çmend rrjetin (VIDEO) Franca mbrëmjen e djeshme u bë Kampione Bote pas 20 vitesh pasi mundi Kroacinë me rezultat 4-2. Një festë madhështore
Belgjika kthehet në shtëpi me medalje bronzi, priten si heronj (VIDEO) Belgët nuk arritën të kualifikohen për në finale, pasi u eliminuan nga Franca në gjysmëfinale me rezultatin 1-0, me goli
Pushimet luksoze me jaht të Tolgës dhe Almedës pushtojnë mediat (FOTO LAJM) Almeda Abazi ka kurorëzuar dashurinë pak kohë më parë me aktorin turk Tolga. Ajo këtë sezon u bë prezantuese e DWS, pran
Januzaj bëhet shqiptari i dytë që fiton medalje të bronztë në Kupën e Botës (FOTO LAJM) Belgjika ka fituar vendin e tretë në Kupën e Botës “Rusi 2018”, pasi mposhti Anglinë me rezultatin 2-0 në "finalen e vog
Belgët e bëjnë rrugë, mundin Anglinë sërish dhe i rrëmbejnë medaljen e bronzit "Finalja e vogël" e Botërorit mes Belgjikës dhe Anglisë sapo ka përfunduar. Belgët kanë arritur të mundin për herë t
Mungon në Botëror, Koscielny: Pres medalje nga Franca Laurent Koscielny ishte një nga mungesat e Francës për Botërorin rus. Mbrojtësi i Arsenalit humbi shanset për të luajtur
Luiza Gega "mbretereshë" në atletikë, fiton medalje ari në Lojërat Mesdhetare "Tarragona 2018" (VIDEO) Atletja shqiptare Luiza Gega ka triumfuar në Lojërat Mesdhetare ‘Tarragona 2018’ duke fituar medalje ari në disiplinën 3
Si rrallëherë, Almeda hap arkivat e nxjerr fotot e vjetra me Tolgën (FOTO LAJM) Almeda Abazi, vajza bukuroshe shqiptare e cila prej vitesh jeton në Turqi, ishte prezantuesja e edicionit të “Dancing Wi
Jeni të stresuar? Zgjidhni një medalje për ta kuptuar pse Stresi është një gjendje mendore në të cilën ne hasim çdo ditë. Mund të shkaktohet nga presioni i një situate, një detyr
Pas kthimit në Turqi, Almeda përlotet nga ndryshimi Almeda Abazi, vajza bukuroshe shqiptare e cila prej vitesh jeton në Turqi, ishte prezantuesja e edicionit të “Dancing Wi
Kolegji Yahya Kemal me medalje të artë nga Genius (FOTO LAJM) Kolegji Yahya Kemal me medalje të artë nga Genius - International High School Environmental Project Olympiad në New Yo
Produksionin i “DWTS” i nxjerrin faturat, Almeda Abazi merr vendimin drastik (FOTO LAJM) Almeda Abazi, moderatorja e këtij viti në “DWTS” nëpërmjet një postimi në Instagram, tregoi gjithë acarimin e saj me pro
Vizion Plus i përgjigjet Almedës, publikohen faturat (FOTO LAJM) Bëri bujë deklarata e Almeda Abazit kundër produksionit të "Dancing With the stars". Ish-missi shqiptar tha se ishte
Pak pasi Almeda akuzoi produksionin, Tolga habit me deklaratën Bëri bujë deklarata e Almeda Abazit kundër produksionit të "Dancing With the stars". Ish-missi shqiptar tha se ishte