999 rezultate për

meda

Do e njihnit? Si dukej Almeda Abazi para se të bëhej e famshme (FOTO LAJM) Ish-Missi shqiptar, Almeda Abazi është një ndër vajzat më të bukura dhe më të komentuara në Shqipëri. Almeda prej ko
Kosova nderohet me medaljen e bronztë në Lojërat Olimpike Erza Muminoviqi ka fituar një tjetër medalje të bronztë në Lojërat Olimpike për të rinj që po zhvillohen në Buenos Aires
Luksoze me pesë tualete, kjo është shtëpia e Medës (VIDEO) Shtëpia e këngëtarit Mehedin Përgjeqaj – Meda është një shtëpi e bukur, si nga pamja e jashtme, ashtu edhe nga ajo e bre
Medalje historike për Kosovën, Erza e bronztë në Lojërat Olimpike Erza Muminoviq ka fituar medaljen të bronztë në garat e Lojërave Olimpike për të rinj në Buenos Aires. Kampionia e Ev
Xhudistja shqiptare tenton medaljet në Lojërat Olimpike Xhudistja nga Kosova, Erza Muminoviq parakaloi si mbajtëse e flamurit të Kosovës në ceremoninë hapëse të Lojërave Olimpi
Salvini: Karabinierët që vranë shqiptarin meritojnë medalje Zv/kryeministri dhe ministri i Brendshëm italian, Matteo Salvini, thotë se dy karabinierët dhe roja e sigurisë që vranë
Almeda Abazi i hyn prezantimit, sjell klipin që tërboi rrjetin (VIDEO) Një muaj më parë, aktorja shumë e dashur për publikun, Almeda Abazi, nëpërmjet postimeve në profilin e saj në Instagram
Briken Calja: Jam në pritje për shpërblimin e medaljeve Kampioni i trefishtë i Europës, Briken Calja, flet për vonesën e shpërblimeve për medaljet e fituara në Europian, si dhe
E quajti tradhtare, bashkëshortja e Medës sqaron ndarjen që tronditi fansat Ditën e djeshme fansat e këngëtarit të njohur Meda u shokuan pasi në llogarinë e tij në Instagram u lajmërua se ai ishte
Meda sqaron fjalët për ndarjen nga bashkëshortja (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, këngëtari Mehdin Përgjeçaj, i njohur ndryshe si Meda, habiti ndjekësit në Instagram me një foto të publ
Meda ndahet nga gruaja pas 10 vitesh martesë? Këngëtari shqiptar i hitit" Haj medet", Meda dhe bashkëshortja e tij janë një nga çiftet më të dashur për publikun dhe q
I shpëtuan jetën, Ambra Meda feston e përlotur fitoren e Gjetan Ketës Mbrëmjen e djeshme në Dibër të Madhe u përballën në kategorinë e peshave të mesme në WBU, boksieri shqiptar Gjetan Keta
Shpërthen peshëngritësi Çalja: Nuk blejmë dot as ilaçet Rreth 5 muaj më parë, peshëngritësi Briken Çalja u shpall kampion i trefishtë i Europës me 3 medalje të arta, duke zbutu
Korea merr medalje ari, lojtari i Tottenham i shpëton ushtrisë (VIDEO) Lojtari i Tottenham, Son Heung-min e kishte seriozisht të rrezikuar karrierën e tij për shkak të ligjit në vendlindjen e
Është vetëm 14 vjeç por numëron 15 medalje ari në taekwondo Mbrohu… shih kundërshtarin… godit… Këto janë tre hapa se si mund të dalësh kampion në sportin e Taekwondo. Orseld Shk
Tolga dhe Almeda desh e pësuan për shkak të një keqkuptimi Është vështirë t’i gjesh larg njëri-tjetrit, edhe atëherë kur projektet i kanë në drejtime të ndryshme, madje edhe atëhe
Ylli i ri i Atletikës që “kërcënon” rekordmenin Lavillenie, vetëm 11 cm më ulët Në kampionatin europian të Atletikës, të zhvilluar në Berlin është spikatur një atlet i ri vetëm 18 vjeç që ka arritur t
Luiza Gega e zhgënjyer: Doja zonën e medaljeve Atletja Luiza Gega për vetëm 32 të mijëtat nuk ia doli mbanë që të ishte një nga fitueset e medaljeve në garën e 3000 me
Edhe Shyhrete Behluli e merr një medalje nga Thaçi Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka shpeshtuar dhënien e Medaljes Presidenciale, duke mos lënë askënd pa i dhënë një të
"Favorizoni k**vat", sociologu shpërthen ndaj Era Istrefit pasi mori medaljen Pavarësisht moshës së re, Era Istrefi është kthyer në një ndër artistet më të famshme në Shqipëri dhe jashtë saj. Ajo tr