999 rezultate për

meda

Majlinda Kelmendi fiton medaljen e artë në Izrael Majlinda Kelmendi e ka nisur vitin 2019 në mënyrë fantastike. Xhudistja nga Peja ka fituar medaljen e artë në Grand P
Almeda poston foton më të ëmbël të shtatzanisë së saj Almeda nuk është kursyer gjatë shtatzanisë së saj të parë dhe ka ndarë me ndjekësit e saj momente të veçanta si gjinina
Almeda bën një ndryshim drastik pak para se të bëhet nënë (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Almeda Abazi, është në pritje për tu bërë nënë për herë të parë. Almeda është në muajin e 6 të shta
Almeda kërcen me barkun e rrumbullakosur (VIDEO) Almeda Abazi është një prej aktoreve me të dashura për publikun shqiptar. Almeda është në muajin e pestë të pritjes
Meda merr një surprizë plot dashuri në mes të emisionit Këngëtari i njohur Meda ishte një nga të ftuarit e kësaj puntate në “Shiko kush luan”. Veç zërit fantastik dhe atmosferë
Nënë për herë të parë, Almeda zgjedh emrin e veçantë për të birin Aktorja shumë e njohur Almeda Abazi është në muajin e pestë të pritjes së ëmbël. Në një festë gjigante mes miqsh e f
Momente emocionuese, Almeda dëgjon rahjet e zemrës së bebit (FOTO LAJM) Çifti i njohur i shoëbizit, Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman, shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të
Nora Gjakova nderon Kosovën me medalje në Kinë Xhudistja nga Kosova Nora Gjakova i ka sjellë një sukses tjetër Kosovës në sportin e xhudos, pasi ka siguruar medaljen e
Almeda në muajin e 5-të të shtatzanisë, por mos e pyesni për kilet Almeda Abazi pret të bëhet nënë për herë të parë dhe ndonëse ajo dhe bashkëshorti kanë zgjedhur që këtë periudhë ta shij
Kolegji "Jahja Kemal" vazhdon me traditën e pjesëmarrjes në garat ndërkombëtare Prej 14 deri 17 nëntor 2018 në Zagreb të Republikës së Kroacisë nën organizimin e Shoqatës së shpikësve kroatë për të 43
Almeda Abazi dedikim prekës për babanë e ndjerë (FOTO LAJM) Bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi është kthyer pas në kohë. Ajo ka publikuar disa foto në ‘Instastory’ duke i bashkangj
Brenda shtëpisë së Medës, kështu duket vila luksoze e këngëtarit (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Meda padyshim që është një ikonë e muzikës shqiptare. Meda falë popullaritetit që ka në jetën e p
Xhudisti shqiptar fiton medaljen e artë në kampionatin evropian (FOTO LAJM) Akil Gjakova ka arritur të marrë medaljen e arit në Kampionatin Evropian U-23. Xhudisti shqiptar vazhdoi formën e mi
“Çmenduria” për Lojërat Olimpike “Tokio 2020” Medaljet e sportistëve që do të marrin në Lojërat Olimpike “Tokio 2020” do të jenë të gjitha të përbëra nga material i r
Pranoi se ishte shtatzanë, Almeda Abazi tregon gjininë e fëmijës Mediat turke shkruan se moderatorja shqiptare është në pritje të fëmijës së parë me akrorin Tolgahan Sayisman. Mësohe
Nora Gjakova fiton medaljen e artë në Abu Dhabi Nora Gjakova i siguroi medaljen e artë të Kosovës në Grand Slamin Abu Dhabi në kategorinë 57 kilogram. Gjakova mposht
Briken Calja: Mora 3 medalje, por ministria nuk më jep lekët Kampioni i trefishtë i Europës, shtërme nasi Briken Calja, përpara disa ditësh ka marrë titullin nga Bashkia Cërrik “Qyt
Almeda dhe Togla zyrtarisht në pritje të fëmijës së parë Mediat turke shkruan se moderatorja shqiptare është në pritje të fëmijës së parë me akrorin Tolgahan Sayisman. Mësohe
Me rekord prej 124 medalje të fituara në 16 vende, Jahja Kemal mbylli vitin e kaluar shkollorë Flamuri i Maqedonisë ka valëvitur në mesin e shumë të tjerëve botërorë në olimpiadën botërore, 39 të arta, 30 të argjend
16 vjeçarja nga Korça renditet e para dhe merr medalje ari në Argjentinë Një 16-vjeçare me origjinë nga Korça ka fituar medaljen e arit në Argjentinë në garën e hedhjes së shtizës. Elina Xhe