999 rezultate për

mclaren

Vodafone McLaren prezanton MP4-28 (FOTO LAJM) Vodafone McLaren Mercedes ka prezantuar sot makinën e re të Formula 1, MP4-28. Dy pilotët e skuderisë britanike Jenson B
Vodafone McLaren Mercedes prezanton makinën e 2013-s Ka filluar ceremonia në të cilën do të prezantohet Vodafone McLaren Mercedes, makina e cila do të jetë pjesë e Formula 1
Hamilton-McLaren, lamtumirë mes lotëve (FOTO LAJM) Lewis Hamilton nuk do të jetë sezonin e ardhshëm pilot i skuderisë Vodafone McLaren. Britaniku ka zhvilluar në cirkuitin
McLaren: Hamilton do pendohesh që po ikën Martin Whitmarsh deklaroi se Lewis Hamilton do të pendohet për vendimin e marrë: që të lërë Vodafone McLaren-in sezonin
Button: 2012, vit i errët për McLaren Nëse një vit më parë e mbylli Botërorin si nënkampion pas Sebastian Vettel, këtë sezonn Jenson Button e gjen veten të gj
Porsche me 961 i përgjigjet Ferrarit 458 (FOTO LAJM) Nga baza e prodhuesit gjerman Porsche, vjen lajmi i cili konfirmon zhvillimin e modelit me shenjën e koduar 961. Ky mode
Pas tripletës, CR7 blen një McLaren (FOTO LAJM) Ylli portugez i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, është një fans i njohur i makinave, e sidomos i atyre sportive dhe sup
Lewis Hamilton lë McLaren, nxjerr në pension Schumacher Piloti i Formula 1, Lewis Hamilton ka lënë McLaren dhe është bashkuar me Mercedes per nje kontrate nga e cila do te perf
McLaren P1, supermakina rivale e Ferrarit dhe Lamborghinit (FOTO-LAJM) McLaren ka zgjedhur sallonin e ardhshëm të Parisit për të prezantuar modelin e ri P1. Qëllimet e McLaren që është edhe r
Hamilton mohon zërat: I lumtur te McLaren Lewis Hamilton i ka dhënë fund zërave mbi atë që do të ishte transferimi më i bujshëm në Formula 1. Piloti anglez i skud
McLaren X-1, makina e ëndrrave (FOTO-LAJM) McLaren ka dizenjuar një makinë të re. McLaren X-1 është frymëzuar nga disa makina të tjera klasike duke përfshirë MP4-1
Prezantohet super McLaren 12C Can Am për gara (FOTO LAJM) E krijuar posacerisht për gara, është prezantuar verisoni i ri i McLaren 12C Can-Am(630 CV). Ky model ndërthur tradicion
Të ndërrosh katër goma brenda afro dy sekondash (VIDEO) Të ndërrosh katër goma brenda afro dy sekondash. Kjo mund të ndodhë vetëm në Formula 1. Dhe më të zotë për ta bërë këtë
McLaren tenton ti ulë rrogën Hamilton Paratë duket se janë problemi në mungesën e firmës për rinovimin e kontratës mes skuadrës McLaren Mercedes dhe Ljuis Ham
Dominon McLaren në provat për Çmimin e Madh të Malajzisë Piloti anglez Lewis Hamilton i McLaren ka dominuar në të dy sesionet e provave të lira në cirkuitin e Sepang për çmimin
McLaren triumfon në garën e parë të Formula 1 Piloti britanik i McLaren Jenson Batton ka triumfuar në garën e parë të Formula 1. Nga nisja e garës në Australi dhe der
Vodafone McLaren Mercedes prezanton makinën e 2012-ës Pas pak minutash starton ceremonia në të cilën do të prezantohet Vodafone McLaren Mercedes, makina e cila do të jetë pje
F1, McLaren nis provat për 2012-ën Pas dyshimeve se mund të mungonte në testet e para zyrtare të vitit 2011, McLaren Mercedes konfirmon se makinat e reja t
Makina më e shtrenjtë në treg (VIDEO) Një makinë Mercedez është transformuar totalisht. Këtë gjë e ka realizuar biznesmeni Ueli Anliker, i cili e ka nxjerr në
Ferrari dhe Alonso synojnë vendin e dytë Skuderia italiane do të udhëtojë në Abu Dabi me disa ndryshime në aerodinamikë me qëllim përmirësimin e performancave në