999 rezultate për

mclaren

McLaren P13, konkurrenti i Porsche 911 (FOTO-LAJM) Pas MP4-12C dhe P1, McLaren pritet të nxjerrë në treg në fund të vitit 2014, modelin sportiv P13, i cili do të konkurroj
Button do Alonson te McLaren Jenson Button del hapur. Piloti britanik e pranon publikisht se do të dëshironte që Fernando Alonso të rikthehet te skua
Button-McLaren pranë rinovimit Është gjithmonë e më pranë rinovimi i kontratës mes pilotit Jenson Button dhe skuderisë britanike Vodafone McLaren. Sipa
Raikkonen pranë Vodafone McLaren Kimi Raikkonen vazhdon të mbetet nyja kryesore e merkatos së Formula 1 pasi lëvizja e finlandezit nga skuadra Lotus do t
Hamilton: Mercedes më mirë se McLaren Suksesi në Hungari, i pari për Lewis Hamilton me skuadrën Mercedes GP rrit optimizmin e pilotit britanik që konfirmon se
Makinat më të fuqishme në rrugë (FOTO-LAJM) Kompanitë e mëdha të prodhimit të makinave janë gjithmonë në garë me njëra-tjetrën për të sjellë modelet më të reja, me
McLaren MP4 200 mijë paundë shkrumbohet nga flakët (FOTO-LAJM) Drejtuesi i këtij McLaren MP4 shpëtoi me lëndime të lehta por ama makina e tij e cila kushton 200 mijë paundë u shkrumbu
McLaren dhe Honda, bashkë pas 23-vjetësh Tashmë është zyrtare, McLaren dhe Honda rikthehen të bashkëpunojnë duke krijuar një skuadër të vetme duke nisur nga viti
Barcelonë, Ferrari fluturon në provat e lira Rreshjet karakterizuan seancën e parë të provave të lira në pistën e Montmelosë, në Barcelonë, por ndërsa pista nisi të
Te Mercedes më i lumtur se te McLaren Lewis Hamilton është shprehur se tashmë është më i lumtur sepse skuderia e tij e re nuk e kontrollon aq shumë sa McLaren
McLaren MP4-12C Coupe, 212 mijë euro (FOTO-LAJM) Në cdo rrugë apo kategori, makinat angleze janë makinat që vështirë të munden nga rivalët. Një pasion për motorrët që të
Shangai, Ferrari dominon provat e lira Ferrari tregoi një përmirësim të ndjeshëm në krahasim me dy garat e para të sezonit, në sesionin e dytë të provave të li
Pit-Stop, Hamilton ngatërron box-et (VIDEO) Episod shumë gazmor ka ndodhur para pak minutash në garën e Formula 1 në Sepang të Malajzisë. Piloti britanik i Mercedes
Sepang, Raikkonen i pari Pas fitores në garën e parë të sezonit në Australi, Kimi Raikkonen provon se suksesi i tij nuk ishte i rastësishëm, ndër
Button: Ky McLaren nuk fiton asnjë garë Piloti i Vodafone McLaren, Jenson Button shfaqet kritik pas garës së parë në sezonin e ri të Formula 1. Kampionati nisi
Vodafone braktis McLarenin Vodafone nuk do të jetë më sponsori i McLaren në Formula 1. Kontrata që i siguronte akuadrës angleze të McLaren 50 milio
F1, Sergio Perez kërkon të jetë protagonist me McLaren Është i vetëdijshëm për detyrën e vështirë që ka marrë por Sergio Perez, piloti i ri meksikan i cili do të zëvendësojë L
F1, Hamilton dominon në shi Lewis Hamilton regjistroi kohën më të shpejtë të ditës së fundit të testimeve në Montmelo të Barcelonës, një ditë që u k
Alonso provon Ferrarin e ri (FOTO LAJM) Fernando Alonso ka provuar ditën e martë makinën e re të Ferrarit në cirkuitin spanjoll të Montmelosë, pasi në testimet
Ja McLaren MP4-12C Spider Terso (FOTO LAJM) Kompania e njohur “FAB Design” kohë më parë është “argëtuar” me modelin e “McLaren-it” atë MP4-12C Spider dhe atë e paji