999 rezultate për

mccain

John McCain: Rebelët janë heronjtë e mi “Rebelët janë heronjte e mi”, kështu mësohet të ketë thënë senatori amerikan Xhon Mekkein i cili ka mbërritur në Bengazi
Obama mbyll Guantanamon, McCain kritikon Ish-kandidati republikan per John McCain kritikoi presidentin e ri Barack Obama per vendimin e mbylljes se burgut te Gua
Zgjedhje historike ne SHBA – Obama apo McCain Senatori Obama po përpiqet të bëhet presidenti i parë afrikano-amerikan i vendit, ndërkaq, sena
McCain dhe Obama luftojne per votat e te pavendosurve Kandidati republikan John McCain dhe ai demokrat Barack Obama, po luftojnë për votat e të pavendosurve nd
Demokrati Obama kryeson ndaj rivalit republikan McCain Anketa të reja të opinionit publik në Shtetet e Bashkuara tregojnë se kandidati demokrat për pr
McCain: Kosova ka miq të fuqishëm në SHBA Presidenti i Republikës së Kosovës, Fatmir Sejdiu, ka pritur të mërkurën në takim Cin