999 rezultate për

mccain

Senatori McCain viziton Manastirin e Graçanicës Senatori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, John McCain, në kuadër të vizitës së tij 2 ditore në Kosovë dhe pas takimi
McCain: Kosova ka nevojë të përparojë më shumë (VIDEO) Në kuadër të vizitës së senatorit John McCain në Kosovë, presidenti Thaçi i ka ndarë çmimin "Urdhri i lirisë" në nder të
Thaçi dekoron senatorin John McCain me "Urdhrin e Lirisë" (VIDEO) Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i cili është takuar sot me senatorin e SHBA-ve John McCain, pas një takimi me dyer t
Thaçi takohet me senatorin McCain (VIDEO) Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka pritur në takim senatorin e SHBA-ve, John McCain. Takimi mes presidentit Thaç
Thaçi dekoron sot Senatorin McCain me "Urdhrin e Lirisë" Senatori amerikan, John McCain, po vazhdon sot vizitën dy ditore në Kosovë. Sipas agjendës së tij, ai pritet të takoh
Thaçi sot do të takohet me McCain Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, pret sot në takim senatorin amerikan dhe mikun e Kosovës, John McCain.
Veseli: Demarkacioni do të jetë këtë muaj në Kuvend SHBA-të mbeten aleatët më të veçantë të Kosovës në rrugëtimet veri-atlantike. Kështu ka thënë në edicionin e lajmeve qen
McCain: Kadri Veseli lider i madh Senatori amerikan, John McCain, e ka quajtur sot kryetarin e PDK-së, Kadri Veseli, lider të madh. McCain e ka bërë kë
McCain i konfirmon Veselit mbështetjen e SHBA-ve për Kosovën Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka pritur Senatorin amerikan John McCain, ku kanë diskutuar për bashkëpuni
Rrëfen McCain: Falë Nënë Terezës, tani unë kam një vajzë Senatori amerikan, John McCain, i cili ka mbajtur një fjalim para deputetëve të Kosovës, ka rrëfyer një histori personal
McCain pro Ushtrisë së Kosovës, por përmes ndryshimeve kushtetuese Senatori amerikan, John McCain i cili mbajti sot një fjalim para politikanëve të Kosovës, ka trajtuar një sërë cështjesh
McCain: Demarkacioni me Malin e Zi heq vizat për Kosovën Senatori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, John McCain, gjatë fjalimit të tij në Kuvendin e Kosovës, ka përshëndetur
LIVE/ Nis seanca e Kuvendit, McCain iu drejtohet deputetëve Ka filluar seanca në Kuvendin e Kosovës, ku senatori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, John McCain, po mban fjalimin
LAJMI I FUNDIT/ McCain arrin në Kosovë, takon Veselin Senatori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, John McCain ka arritur në Kosovë në kuadër të vizitës dy ditore. Ai është
Senatori amerikan McCain arrin në Kosovë Senatori i SHBA-ve, John McCain, ka arritur në Prishtinë në kuadër të vizitës dy ditore në Kosovë. Nga Zyra e Presid
Senatori John McCain në Kosovë, ja axhenda e takimeve Senatori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, John McCain, pritet të mbërrijë sot në Prishtinë ku do të mbajë një fjalim
Senatori amerikan John McCain sot viziton Kosovën Sot do të qëndrojë në Kosovë për vizitë zyrtare, senatori amerikan, John McCain, i cili do t’u adresohet deputetëve të K
McCain: Të forcojmë NATO-n në Ballkan për t’i ndalur “vrullin” Rusisë Senatori me ndikim i SHBA-ve, John McCain, është shprehur nga Podgorica se sjellja e Rusisë në rajon është e papranueshm
McCain: Amerika është shteti më i fuqishëm në planet Për senatorin amerikan, John McCain, Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë vendi më i fuqishëm në planet. Ai ka thënë
Senatori John McCain i jep një "mësim të mirë" Gruevskit dhe Ivanovit Senatori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, John Mçain, gjatë vizitës në disa vende të rajonit, ka refuzuar të ndalojë