999 rezultate për

mccain

Letra prekëse e vajzës së McCain pas diagnostikimit me kancer Senatori amerikan John McCain është diagnostikuar së fundmi me tumor në tru. Mjekët kanë konstatuar një tumor në tru
Mccain nuk dorëzohet: Jam me kancer, por do të kthehem Senatori amerikan, John McCain, tha se së shpejti do t'i kthehet punës në Uashington, edhe pse është diagnostikuar me ka
U diagnostikua me tumor në tru, McCain: Do të kthehem shpejt! Senatori amerikan John McCain është diagnostikuar së fundmi me tumor në tru. Mjekët kanë konstatuar një tumor në tru
Mustafa për McCain: Heronjtë sfidohen gjithmonë nga jeta Kryeministri në detyrë Isa Mustafa, në emër të qytetarëve të Kosovës, i ka uruar shërim të suksesshëm Senatorit John McC
Trump, Obama dhe Clinton, mesazhe mbështetëse për McCain pas diagnostikimit me kancer Senatori amerikan John McCain është diagnostikuar së fundmi me tumor në tru. The Independent raporton se mjekët kanë
Diagnostikohet me kancer në tru senatori JOhn McCain Senatori amerikan John McCain është diagnostikuar sëfundmi me tumor në tru. The Independent raporton se mjekët kanë kons
McCain: Rusia dhe Putin janë kërcënim më i madh se ISIS Senatori amerikan John McCain e sheh Rusinë dhe presidentin e saj, Vladimir Putin, si "sfidën më të madhe për SHBA", më
McCain akuza Putinit: Je kërcënim më i madh se ISIS Senatori amerikan, John McCain, tha se presidenti i Rusisë, Vladimir Putin është kërcënim më i madh për sigurinë globale
Rojet e Erdoganit rrahën protestuesit, McCain: Ambasadori turk në SHBA, "person no-grata" Senatori amerikan John McCain, një nga zërat kryesorë të politikës së jashtme në Kongres, kërkoi të dëbojë ambasadorin e
McCain: Ambasadori turk në SHBA të shpallet "persona no-grata” Senatori amerikan John McCain, një nga zërat kryesorë të politikës së jashtme në Kongres, kërkoi të dëbojë ambasadorin e
McCain jep alarmin: Situata në Maqedoni ka dalë jashtë kontrollit Senatori republikan, John McCain, ka dhënë alarmin se situata politike në Maqedoni ka dalë jashtë kontrollit. Ai i k
McCain: SHBA duhet të rikonfirmojë angazhimin në Ballkan Senatori republikan John McCain, bëri thirrje për rikonfirmimin e angazhimit amerikan dhe evropian në Ballkan, për të ci
McCain përshkruan në "Twitter" vizitat që zhvilloi në Kosovë (VIDEO) Senatori amerikan, John McCain, së fundmi ka realizuar një vizitë në Kosovë. Me sa duket, i kënaqur nga kjo vizitë,
Ja dhurata e veçantë e Ramës për senatorin amerikan McCain (FOTO LAJM) Senatori amerikan John McCain ka përmbyllur takimet e tij në Tiranë me vizitën e fundit në kryeministri. Për të përsh
DETAJET/ Basha takon McCain: S’do të ketë zgjedhje, kërcënohemi nga krimi Kryetari i Opozitës, Lulzim Basha priti sot në Selinë e Partisë Demokratike Senatorin John McCain, Kryetar i Komitetit t
Nishani takim me senatorin amerikan McCain Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Bujar Nishani priti dhe zhvilloi një takim me Senatorin amerikan dhe ish-kandidatin për
Basha takim me McCain: Mik i shqiptarëve! Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka zhvilluar një takim me senatorin John McCain. "Kënaqësi dhe nder i veçantë takimi i
Senatori Mcain takohet me kryetarin e Kuvendit Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, z. Ilir Meta, priti sot Kryetarin e Komisionit të Forcave të Armatosura në Senatin Am
Masa të rrepta sigurie për McCain, e shoqërojnë tre Hummer-a të RENEA-s (VIDEO) Senatori amerikan John McCain ndodhet që prej mesditës së sotme në Tiranë. Pasi u prit në aeroporton nga ambasadori Dona
Pas vizitës në Kosovë, McCain arrin në Tiranë Senatori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, John McCain, ka arritur para pak minutash në Tiranë. Lajmi është bërë i