999 rezultate për

mbyllur

Të gjithë të mbyllur në shtëpi, Ledri Vula u bën surprizën e madhe (FOTO LAJM) Ledri Vula ka menduar për të na argëtuar më së miri tani që jemi mbyllur thuajse të gjithë brenda mureve të shtëpisë, ng
Sara Hoxha dhe i biri po kalojnë momentet më të bukura të "mbyllur" në shtëpi (FOTO LAJM) Edhe Sara Hoxha është mbyllur në shtëpi me familjen e saj, ndërsa në InstaStory na ka treguar momentet e ëmbla me djalin
Ndeshja me Napolin pa tifozë, Bartomeu mendjen te lekët: Na kushton 6 milionë euro Presidenti i Barçës, Josep Maria Bartomeu, mbajti një fjalim në "Círculo Ecuestre", në Barcelonë. Ai u ndal te klubi që
Luhet me dyer të mbyllura, por tifozët e Valencias e teprojnë (FOTO LAJM) Ndeshja e mbrëmjes së sotme mes Valencias dhe Atalantës, e vlefshme për fazën e 1/8-ave të Champions League do të luhet
Paralizohet futbolli, shteti europian vendos të pezullojë për 3 javë futbollin Coronavirus ka alarmuar dhe ka krijuar kaos në shumë shtete të Botës dhe për momentin futbolli ka kaluar në plan të dytë
10 të prekur në Shqipëri, Rama: Do të mbyllim klubet, palestrat dhe ambientet e mbyllura Kryeministri Edi Rama ka deklaruar masat e reja të marra nga qeveria për të parandaluar, përhapjen e koronaviruisit, COV
Njerëz me maska, shkolla të mbyllura e supermarkete bosh: "Ngrin" jeta në Tiranë (FOTO LAJM) Deri më tani janë gjashtë raste të konfirmuara nga koronavirusi në vendin tonë. Pas infektimit të djalit dhe babait, kan
Qepena të mbyllur dhe autobusë thuajse bosh, si ishte mëngjesi sot në Tiranë Koronavirusi aktualisht ka infektuar 6 persona në Shqipëri. Për këtë arsye, situata në vendin tonë ka filluar të ndjejë
Koronavirusi "paralizon" udhëtimet drejt Italisë, vetëm këto dy aeroporte nuk janë mbyllur Vetëm në dy aeroporte mund të udhëtohet nga Rinasi drejt Italisë, pas pezullimit të fluturimeve për shkak të përhapjes s
Edhe finalaja e madhe pa tifozë? Jo vetëm Champions League dhe Europa League, në Spanjë emergjenca e koronavirusit rrezikon që të ketë pasoja edhe në fin
Koronavirusi në Shqipëri, merret vendimi për Skënderbeu – Kukësi Ditën e sotme në Shqipëri u raportuan dy persona të prekur nga koronavirusi. Qeveria menjëherë mori masa duke mbyllur
Derbi më dyer të mbyllura, Ronaldo bën sikur përshëndet tifozët (VIDEO) Ka startuar derbi midis Juventusit dhe Interit, takim i vlefshëm për javën e 26-të të Serisë A, që ishte planifikuar të
ZYRTARE/ Për shkak të koronavirusit, F1 do të luhet me dyer të mbyllura Coronavirusi tashmë po afekton edhe garat e Formula 1. Me Grand Prixin e Bahrain që po afron dhe me Coronavirusin në
Masa të reja në stadiume prej koronavirusit, kjo kategori nuk do lejohet të hyjë Coronavirusi është problemi që po shqetëson botën dhe po përhapet me shpejtësi në të gjithë globin. Virusi vdekjepru
ZYRTARE/ Serie A do të vijojë pa tifozë, vendoset data për Juventus - Inter Qeveria italiane, nëpërmjet një dekreti të lëshuar pasditen e sotme, ka bllokuar zhvillimin e të gjitha eventeve sportiv
Juve-Inter, flet Marotta: Zgjidhja e vetme të luhet me dyer të mbyllura këtë javë Beppe Marotta thotë se të luash pas dyerve të mbyllura është e vetmja zgjidhje që kampionati të vazhdojë dhe të mbyllet
Stop një muaj futbollit? Flet Ministri i Sportit në Itali Ministri i Sportit në Itali, Vincenzo Spadafora, ka thënë se Seria A do të vazhdojë të zhvillohet me dyer të mbyllura, p
Juve-Lyon, UEFA studion opsionet në Italinë jugore për shkak të koronavirusit Për shkak të koronavirus, UEFA mund të vendosë që ndeshja Juve-Lyon të luhet me dyer të mbyllura ose në jug të Italisë.
Kupa e Italisë, Juventus-Milan luhet me dyer të mbyllura? Juventus dhe Milani mund të duhet të luajnë gjysmëfinalen e tyre në Kupën e Italisë pas dyerve të mbyllura, me vendimin
Koronavirusi, anulohet ndeshja e gjashtë në Serie A Koronavirusi ka anuluar ndeshjen e gjashtë në Serie A, e fundit është ndeshja e planifikuar për tu luajtur sot mes Sampd