999 rezultate për

mbyllur

Qendrat estetike janë mbyllur, Taynës i bien qerpikët: Më ka mbetur vetëm një (VIDEO) Për shkak të parandalimit të përhapjes së koronavirusit, janë mbyllur të gjitha lokalet, përfshirë edhe qendrat estetike
Njerëzit mbyllur në nga frika e koronavirusit, ujqërit ''zbarkojnë'' në rrugët e Amerikës (FOTO LAJM) Teksa shumcia e botës është mbyllur në shtëpi prej disa javësh, duke pritur largimin e epidemisë së koronavirusit, në më
"Nuk do riatdhesojmë në masë!", Rama: Lista është mbyllur (VIDEO) Rama në postimin e fundit në Facebook sqaron edhe njëherë si funksionon riatdhesimi i shqiptarëve nëpër botë duke thënë
I mbyllur në karantinë, Greg Rama tregon gjënë më të vështirë (FOTO LAJM) Prej më shumë se dy javësh, vendi është izoluar si pasojë e përhapjes së Covid-19. Kryeministri Edi Rama në daljet e tij
McGregor i kërkon ndihmë ushtrisë irlandeze për mbajtur qytetarët mbyllur nëpër shtëpia Ylli i UFC, Conor McGregor, i ka bërë thirrje Ushtrisë së Irlandës që të dalin dhe të marrin situatën nën kontroll. N
Del Piero i mendimit se me dyer të mbyllura mund të vazhdohet Alessandro Del Piero uron që, pavarësisht emergjencës koronavirus, Serie A të mund të shkojë deri në fund të rrugëtimit.
Ministri i Ramës jep lajmin e mirë: 26 mijë lekë në muaj kompesim, kush ka mbyllur biznesin! "Jemi duke ndërhyrë tek shtresat në nevojë. Ka dhe një paketë ushqimore që ndihmon qytetarët në nevojë, në komunitete të
Presidenti i Sampdorias plas "bombën": Ky kampionat duhet mbyllur këtu A duhet vazhduar kampionati në këtë sezon në Itali apo duhet mbyllur këtu? Kjo është pyetja që bën shumëkush, edhe pse U
Nuk je vetëm! 3,9 miliardë persona janë mbyllur në shtëpi në të gjithë botën 3,9 miliardë persona janë të mbyllur në shtëpi, në të gjithë botën, si shkak i masave ndaluese ndaj luftës kundër korona
Punonjësja e Hipotekës infektohet me koronavirus, karantinohet i gjithë stafi Edhe Hipoteka në Korçë është mbyllur. Kjo pasi një punonjës e Agjencisë së Kadastrës së Korçës është zbuluar si e in
"Mbyllur në Surrel", Rama u përgjigjet kritikëve: T'a qepin gojën! (VIDEO) "Ta qepin gojën ata që thonë dil nga shtëpia. Unë në shtëpi mbyllen në fundjavë, si gjithë të tjerët, se nuk i përkas rr
Nuk kishte mbyllur restorantin, gjobë 10 milionë lekë të vjetra biznesmenit në Gjirokastër Ispektoriati Shtetëror Shëndetësor ka gjobitur një restorant në Gjirokastër, pasi kishte thyer rregullat e vendosura nga
COVID-19 detyron Serbinë të “njohë” Kosovën Mediat lokale serbe në veri të Mitrovicës kanë marrë informacione për mbylljen e kufirit me Serbinë përmes qytetarëve, t
Shkollat do qëndrojnë mbyllur, Shahini flet për provimet e maturës dhe skemën e vlerësimit Ditën e djeshme u vendos që shkollat dhe kopshtet të qqëndrojnë mbyllur deri në datën 3 prill me qëllim parandalimin e p
Refozojnë izolimin nga koronavirusi: Turistët mbushin plazhet e Florida-s Plazhi Clearwater Beach, në Florida, ishte i mbushur me vizitorë që mesa duket nuk i kanë vënë mend udhëzimeve për ruajt
Presidenti i Federatës Spanjolle përjashton mundësinë e dorëzimin të titullit të La Ligas, pa u mbyllur sezonin La Liga u pezullua javën e kaluar pas dekretit të nxjerrë qeveria si pasojë e përhapjes në masë të koronavirus, por asht
Rama jep lajmin e mirë: Pagë të plotë ata që janë mbyllur në shtëpi! "Do të bëjmë atë që na takon se ata që janë mbyllur në shtëpi të kenë të garantuar kompensimin e pagës sikur do ta merrn
E bija e Trump e mbyllur në shtëpi, Ivanka publikon fotot e rralla (FOTO LAJM) Vajza e presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, ka zbuluar se këtë të martë do të qëndrojë në sh
Të mbyllur në shtëpi, Dua Lipa zbulon si po e kalon izolimin me Anwar (FOTO LAJM) Për t’i evituar mundësitë e infektimit me virusin korona, qytetarët në mbarë botën këshillohen që të qëndrojnë të mbyllu
Po mërziteni mbyllur në shtëpi? Një listë me libra që duhet të lexoni këto ditë Idetë dhe kuptimet në disa libra janë aq të përjetshëm sa që ia vlen të ktheheni për t'i lexuar ato çdo herë pas here. N