999 rezultate për

mbyllur

Rama zbulon kur mund të hapen kufijtë tokësorë në Shqipëri: Brenda muajit Kryeministri Rama ka zbuluar se brenda muajit maj do të punohet për hapjen e kufijve. Ai tha se brenda pak ditësh do
Transporti urban dhe aktivitete të tjera ende mbyllur, ISHP tregon kur do të ndodhë hapja përfundimtare Këtë të hënë, aktivitete të tjera rifilluan punën si dhe shumë bashki morën dritën jeshile pas masave të vendosura me që
Zbulohet plani i La Liga për atmosferën në stadium La Liga po e konsideron si opsion që të përdorë atmosferën e rreme të tifozëve virtualë në ndeshjet që do të zhvillohen
Gjithçka mbyllur, që nga ora 11.00 e gjithë dita do të jetë për fëmijët Dita e sotme u planifikua për pensionistët dhe prindërit me fëmijë deri në moshën 14 vjeç, por me një ndryshim. Këtë
Keni ankth nga COVID-19 kur jeni të mbyllur në shtëpi? Telefononi në këtë numër Në linjën e gjelbër 0800 40 40 është shtuar edhe një shërbim tjetër për këshillim psikologjik falas për çdo qytetar që k
Të dielën të gjitha mbyllur, Rama sqaron si do të lëvizet në datën 2-3 maj Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se si do të lëvizet gjatë fundjavës. Ai thekson se edhe për këtë të dielë do të jet
Maqedonia e Veriut, nga sot gjobë 20 euro kush del pa maskë Nga sot, në Maqedoninë e Veriut nis zbatimi i dekretit për mbajtjen e detyrueshme të maskës, shallit apo facoletës për t
Kampionati u mbyllur prej Covid19, vendimi kthehet mbrapsht Diçka vërtet e pabesueshme dhe që ka lënë gjithçka në kaos ka ndodhur në Belgjikë. Disa javë më parë, u njoftua zyrta
Këto janë 5 kampionatet e vetme që nuk e kanë mbyllur kampionatin pavarësisht koronavirusit Më shumë se gjysma e botës është "ngujuar" në shtëpi për shkak të pandemisë globale që është zyrtarizuar që në mars nga
Qytetari i lutet të rihapë lokalin, Rama i përgjigjet prerë Për shkak të pandemisë shumë biznese vijojnë të qëndrojnë të mbyllura. Në komunikimin që pati në rrjetet sociale me
Futbolli italian vendos afatin për mbarimin e sezonit Sapo është mbyllur mbledhja mes pjesëtarëve të Federatës Italiane të Futbollit mbi emergjencën e koronavirusit. Pres
Aida Shtino siç nuk ju a pret mendja, pozon nga makina super luksoze (FOTO LAJM) Me siguri asnjëri prej jush nuk e ka harruar moderatoren e një prej emisioneve më të ndjekur dikurë, Aida Shtinon. Mo
Vendimi nga mbledhja e UEFA-s, 3 gushti afati i fudit për të mbyllur kampionatet Takimi i UEFA-s që u mbajt sot në Nyon të Zvicrës nëpërmjet video-konferencave ka konfirmuar indikacionet e ditëve të fu
Rifilloi jeta? Cilat janë 55 aktivitetet që do të jenë ende të mbyllura (FOTO LAJM) Ministria e Shëndëtësisë ka lejuar një pjesë të madhe të aktiviteteve ekonomike që të qëndrojnë të hapura, duke filluar
Koronavirusi nuk mund të ndalë çiftin në Shkodër, kurorëzojnë dashurinë para kishës së mbyllur (VIDEO) Ndonëse pandemia ka ''stopuar'' jetën, nuk ka mundur të ndalë këtë çift të kurorëzojnë dashurinë e tyre. Ata kanë rea
COVID-19/ Sot dhe nesër farmacitë mbyllur, qytetarët kanë frikë se mos sëmuren Së bashku me bizneset që nuk u lejuan të kryejnë aktivitetin, ishin edhe farmacitë. Por për këtë vendim nuk qytetarët is
Premier League e vendosur për ta mbyllur sezonin në fushën e blertë Premier Leagua edhe njwherw ka konfirmuar dwshirwn e saj pwr ta mbyllur sezonin nw fushat e blerta. Gjatë ditës së so
Joshua këmbëngul: Jam gati të ndeshem më Fury edhe me dyer të mbyllura Anthony Joshua këmbëngul se është i gatshëm të përballet në një duel britanikësh me Tyson Furyn, madje edhe me dyer të m
Tregtari i kujton Ramës të vërtetën: Jeni ju shërbëtorët tanë Vazhdojnë akoma pakënaqësitë e tregtarëve të cilët nuk marrin dot pagat e luftës. Një përfaqësi prej 50 vetësh kanë d
Pas orës 17:30 mbyllet gjithçka, Shqipëria një fundjavë në karantinë Që sot pas orës 17:30, Shqipëria do të mbyllet. E shtuna dhe e diela do t’i gjejë shqiptarët të mbyllur në shtëpitë e