999 rezultate për

mbyllur

Greqia shton masat kufizuese, kufiri me Shqipërinë i mbyllur deri më 12 tetor Rritja e numrit të rasteve të reja me koronavirus në Greqi ka bërë që qeveria të zgjasë masat kufizuese. Mediat greke
Hapja e lokaleve në ambiente të mbyllura, Manastirliu kujton rregullat Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka rikujtuar rregullat strikte për klientët dhe punonjësit tani që do hapen
COVID-19/ Manastirliu zbulon arsyen pse BE "i ka mbyllur derën" Shqipërisë Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu deklaroi se trendi i infektimeve në javët e fundit në vend është 65 raste p
A duhet përdorur maska brenda bareve dhe restoranteve nga 1 tetori?euge Epidemiologia Eugena Tomini flet për masat, nëse duhet mbajtur maska pas 1 tetorit në ambjentet e brendshme, në lokale a
Rregullat e reja për hapjen e pishinave Ministria e Shëndetësisë ka nxjerrë rregullat e reja për hapjen e pushinave të mbyllura, të cilat do të rifillojnë aktiv
Manastirliu zbulon cilat aktivitete do të vijojnë të jenë të mbyllura Komiteti Teknik i Ekspertëve ka miratuar protokollet e sigurisë për hapjen e bareve, restoranteve dhe pishinave në ambie
Për t'i "mbyllur gojën", disa këshilla si të shprehni mendimin tuaj bindshëm (FOTO LAJM) Siç thoshte pinguini nga Madagaskari, “Arsyet më duken të lodhshme dhe të mërzitshme. Ne do të përdorim forcën.” Njerëzi
Nuk keni marrë ende pagën e luftës, ky është afati i fundit i aplikimit Afati i fundit për personat që nuk kanë plotësuar dokumentacionin për pagën e luftës, është data 25 shtator. Drejtoresha
Roma "ngec" në barazim në ndeshjen e parë të sezonit ndaj Veronës (VIDEO) Është mbyllur pa fitues ndeshja mes Veronës dhe Romës. Verona e Roma kanë luajtur baras në xhiron e parë të edicionit
U njohën në Facebook, si i dashuri 4 vjet më i vogël bëri 29 vjeçaren të përjetonte tmerr Një 29-vjeçare që pas njohjes virtuale u lidh me një djalë katër vjet më të vogël se ajo, vendosi ta mbyllë historinë e
Barcelona në krizë financiare, 12 futbollistë bëjnë gati valixhet Barcelona ia doli të mbajë Leo Messin, por nuk mund të bëjë të njëjtën gjë me gati 12 futbollistë të tjerë të skuadrës.
Mbyllet Kirurgjia në Gjirkastër, dyshohet se stafi është infektuar me koronavirus Kirurgjia e Spitalit Rajonal “Omer Nishani” në Gjirokastër, është mbyllur ditën e sotme pasi dyshohet se infermieret e s
Studenti e la breshkën e tij të mbyllur në konvikt kur shpërtheu koronavirusi, ja si e gjeti pas tetë muajsh (FOTO LAJM) Një skelet është gjithçka që ka mbetur nga një breshkë shtëpiake pasi pronari i saj u largua nga universiteti në Wuhan d
Gjermania dhe Spanja ndajnë pikët (VIDEO) Është mbyllur 1-1 super ndeshja e zhvilluar mbrëmjen e sotme mes Gjermanisë dhe Spanjës, e vlefshme për raundin e parë t
Ky veprim që bëjmë të gjithë me kondicionerin rrit rrezikun e infektimit nga koronavirusi Ajri i thatë apo i kondicionuar rrit infeksionin e Covid-19. Prandaj një grup studiuesish kërkojnë në studimin e tyre st
Pamje tronditëse, një fëmijë del në dritare pasi prindërit e lanë mbyllur në banesë (VIDEO) Një tragjedi mund të kishte ndodhur në pak sekonda. Një fëmijë i mitur është lënë i vetëm dhe madje i mbyllur në bane
Diskoteka të mbyllura dhe maska të detyrueshme, ndryshon jeta e natës për italianët Bllokohen vetëm kërcimet, lokalet aktive si bare apo restorante itali Urdhëri i firmosur dje nga Ministri i Shënde
COVID-19/ Shqipëria zonë e kuqe! Një tjetër shtet u mbyll fluturimet shqiptarëve Polonia ka mbyllur fluturimmet me Shqipërinë. TIA ka njoftuar se fluturimet e rregullta me Shqipërinë, Polonia i ka m
Situata serioze! Pala greke nuk pyet për shqiptarët, mbyll tërësisht Kakavijën Ndërkohë që në Kakavijë gjenden mijëra shqiptarë për të kaluar në Greqi, pala greke jo vetëm që nuk ka shpejtuar punën,
E detyrueshme në ambiente të mbyllura, sa milionë euro do harxhohen për maska Maska është bërë sot një mjet i domosdoshëm që secili duhet ta mbajë me vete, për më tepër që është bërë e detyrueshme n