999 rezultate për

mbyllur

COVID-19, mbyllet gjykata e Apelit në Vlorë ISHSH Vlorë ka mbyllur Gjykatën e Apelit. Mbyllja e kësaj gjykate vjen pas konfirmimit të rasteve me Covid-19 brenda kë
Mbyllet fasoneria në Përmet, 150 gra dalin në protestë 150 gra punonjëse të një fasonerie në Përmet kanë protestuar ditën e sotme përpara Bashkisë se Përmetit pasi ju është mb
Pse duhet ta mbani një sy mbyllur kur shkoni në tualet gjatë natës Trupi dhe organet e tij punojnë gjatë gjithë kohës, edhe kur jeni duke fjetur. Por nëse ndodh që gjatë natës ju shkohet
Infektohen punonjësit, mbyllet çerdhja në Vlorë Çerdhja numër dy në Vlorë është mbyllur nga Inspektoriati Shëndetësor, pasi një punonjës rezultoi pozitiv me Covid. P
Skandaloze! Dolën në rrugë të infektuar me COVID-19, gjobiten 4 të rinj me 7 milion lekë Inspektorati Shëndetësor Shtetëror Gjirokastër ka gjobitur me 700 mijë lekë të rinj 4 persona për thyerje të karantinës
Mbyllet shkolla 9-vjeçare në Sarandë, u infektuan me COVID-19 10 mësues Njësia Vendore e Shëndetit Publik në Sarandë pas rasteve të shumta të regjistruara me Covid-19 urdhëroi sot mbylljen e
Rama qetëson shqiptarët: Nuk besoj të kemi izolim të dytë! I ftuar këtë mbrëmje në emisionin "Open", kryeministri Edi Rama thotë se situata nga koronavirusi është nën kontroll dhe
U infektua edukatorja, mbyllet kopështi në Fier Pasi një prej edukatoreve rezultoi me COVID-19, është mbyllur përkohësisht një kopsht në Fier. Bëhet fjalë për kopsh
Shënohen edhe 2 gola të tjerë në supersfidën e mbrëmjes (VIDEO) Real Madrid e ka mbyllur në avantazh 2-1 pjesën e parë ndaj Interit. Real Madrid e ka mbyllur në avantazh 2-1 pjesën
Legjenda gjermane Gerd Muller në gjendje të rëndë shëndetësore, flet gruaja: Ka mbyllur sytë dhe po shuhet Legjenda gjermane, Gerd Muller, po shkon drejt shuarjes. Këtë e thotë bashkëshortja e tij, e cila shprehet se gjendja
Edukatorja rezulton pozitive me COVID-19, karantinohet i gjithë stafi Një edukatore në kopshtin më të madh të qytetit të Elbasanit, "Ali Arapi" është mbyllur pasi testuar pozitivisht me COVI
Fjalët e Benzemasë trazuan ujërat te Reali, një bisedë kokë më kokë me Vinicius për të mbyllur çështjen Si për mos të mjaftuar rezultatet e dobëta në këtë fillim sezoni, fjalët e Karim Benzemasë për Vinicius Junior erdhën si
Rama vazhdon përrallën e shkopit magjik: Nuk do të ulemi në tavolinë pa u mbyllur greva Kryeministri Edi Rama i ka dhënë një mesazh të qartë grevistëve në Ballsh. “Miqtë e mi jo, më vjen keq po ne nuk do t
Punonjësja infektohet me koronavirus, mbyllet një tjetër hipotekë në vend Një punonjëse ka testuar pozitive ndaj koronavirusit e si pasojë hipoteka e Beratit është mbyllur. Mësohet sepunonjës
Khabib Nurmagomedovit i mjaftojnë dy raunde për të mbyllur "hesapet" me Justin Gaethjet Khabib Nurmagomedov ka shënuar fitoren e tij të 29-të. Ylli rus i UFC, Nurmagomedov, ka arritur të regjistrojë një tj
Mbyllet materniteti i Peqinit, infermierja doli me COVID-19 Materniteti i Peqinit është mbyllur pasi një infermiere është testuar pozitive me COVID-19. Gazetari i Panorama rapor
Lippi: E kam mbyllur me trajningun, Immobile garanci për Italinë "Përfundimisht e kam mbyllur punën time si trajner. Me kaq mjafton. Ndoshta mund të isha i dobishëm në role të tjera, le
Mbyllen pjesët e para, ja rezultatet e Championsit (VIDEO) Janë mbyllur pjesët e para të Champions League. Bayern udhëheq 2-0 ndaj Atl Madrid me golat e Coman dhe Goretzka.
Zani Çaushi kërkoi lirim me kusht, avokati: Çështja është mbyllur Myrteza Çaushi, i njohur për të gjithë si Zani Çaushi është kthyer sërish në qendër të vëmendjes. Zani njihet si një nga
3 taktika manipuluese që përdorin miqtë toksikë për t'ju mbyllur gojën Jo të gjithë miqtë vijnë në jetën tonë si burim paqeje dhe gëzimi, në fakt disa do tentojnë "të mbjellin" krejt të kundë