999 rezultate për

mbyllet

Si njeri: Ariu hap derën dhe mbyllet në makinë (VIDEO) Në videon mësipërme shfaqet një ari i cili arrin të hapë derën dhe të futet në një makinë të parkuar në rrugë e madje mb
Tërmeti në vend, mbyllet trafiku tek Mbikalimi i Shkozetit Autoritetin Rrugor vendos të mbyllë trafikun tek Mbikalimi i Shkozetit. Ky vendim u mor pas tërmeteve të përsëritura
KQZ: Procesi i rinumërimit mund të përmbyllet të dielën omisioni Qendror Zgjedhor ka bërë thënë se rinumërimi i mbi 1400 vendvotimeve mund të përfundojë më herët se sa që ishte
Mbyllet pjesa e parë, "gjelat" tregojnë fuqinë ndaj kuqezinjve (VIDEO) Franca e ka mbyllur në avantazh të dyfishtë pjesën e parë ndaj Shqipërisë. "Gjelat" ishin thjeshtë të paparashikueshë
Mbyllet ndeshja testuese në "Arenën Kombëtare", triumfon Vllaznia (VIDEO) "Arena Kombëtare" është inaguruar dhe në fushën e tij është regjistruar edhe fitorja e parë. Vllaznia në futboll për
Derbi i Shqipërisë mbyllet pa fitues, Tirana dhe Vllaznia ndalen te shtylla Derbi i Shqipërisë mbyllet pa fitues. Tirana dhe Vllaznia nuk i bëjnë keq njëra-tjetrës në Selman Stërmasi duke u ndarë
Pas më shumë se një dekade, mbyllet përfundmisht emisioni satirik (FOTO LAJM) Emisioni i njohur satirik "Bypass Show" në faqen e saj në rrjetin social Facebook ka publikuar një postim ku tregon se
Rama e inaguroi me bujë, gjobit dhe mbyllet fabrika e famshme në Kukës Rreth dy vite më parë kryeministri Edi Rama inaguroi me bujë të madhe një fabrikë në Kukës për përpunimin e Kromit.
Mbyllet "beteja" Juventus-Inter për titullin e vitit 2006 Juventusi ka humbur edhe betejën e fundit ligjore për t’i hequr Interit titullin e vitit 2006. Kolegji i Garancive Sp
Shishe ujë dhe llogari ndaj gjyqtarit, Vllaznia-Bylis mbyllet mes polemikash (VIDEO) Fundi i pjesës së parë në "Loro Boriçi" nuk ka kaluar pa polemika. Shkak është bërë goli i shënuar nga Bylisit, me re
Mbyllet pjesa e parë pa gola, De Ligt kap topin me dorë por arbitri nuk e sheh (VIDEO) Është mbyllur pa gola pjesa e parë supersfida mes Torinos dhe Juventusit. Në këtë sfidë protagonist është bërë sërish
Mbyllet me rezultat surprizë pjesa e parë mes Bournemouth dhe United (VIDEO) Bournemouth ka kaluar në epërsi ndaj Manchester United Joshua King ka shënuar në fund të pjesës së parë, për të zhbll
Mbyllet në barazim super sfida e Superiores, Partizani mbetet në krye Partizani ka mbrojtur vendin e parë në renditje përballë Kukësit, në një ndeshje shumë interesante, por ku mungoi vetëm
KLASIFIKIMI/ Mbyllet faza e parë e Superiores, Partizani në krye (FOTO LAJM) Me kryendeshjen Partizani-Skënderbeu është mbyllur edhe faza e parë e sezonit 2019-2020 të Superiores. Në fakt ka qenë n
United ia del të ndalë Liverpoolin, mbyllet në barazim super sfida (VIDEO) Derbi më i madh anglez nuk ka dhuruar fitues në ndeshjen e xhiros së nëntë. Dy skuadrat më të trofeshme të Premierlig
Skëndërbeu dominon ndaj Kukësi, ndeshja mbyllet në barazim Është mbyllur në barazim pa gola sfida e luajtur në Korçë mes Skënderbeut dhe Kukësit e vlefshme për javën e 8-të të Kat
Shkak mesatarja, mbyllet pas 70 vitesh rusishtja Dega e rusishtes në fakultetin e Gjuhëve të Huaja, Universiteti i Tiranës është mbyllur këtë vit. Asnjë student nuk u re
Turqi-Shqipëri, me tension dhe plot 5 kartona të verdhë, mbyllet pjesa e parë pa gola (VIDEO) Turqi-Shqipëri, me tension dhe plot 5 kartona të verdhë, mbyllet pjesa e parë pa gola Është mbyllur pjesa e parë pa
Miqësorja e luksit Gjermani-Argjentinë mbyllet në barazim (VIDEO) Gjermania dhe Argjentina kanë barazuar 2-2 në ndeshjen miqësore të zhvilluar në Sigal Iduna Park të Dortmundit. Katër
Tentoi të eliminojë tregtarin në Kavajë, mbyllet në psikiatri Fitim Baboçi Fitim Baboçi ishte personi që tronditi Kavajën pak ditë më parë duke dalë me kallashnikov ne dorë me qëllim eliminimin t