999 rezultate për

mbyllet

U bë vatër e nxehtë e koronavirusit, mbyllet pavjoni në QSUT Prej ditësh, QSUT është kthyer në epiqendrën më të nxehtë të koronavirusit në Tiranë. Ashtu sikundër është raportuar
A do të mbyllet sërish vendi, Manastirliu flet për skenarët e mundshëm Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu thotë se priteshin shifra të rritura dy javë pas hapjes më të madhe të vendi
Mbyllet pa konsensus tryeza e Reformës Zgjedhore, Bylykbashi zbulon përplasjet me maxhorancën Ka përfunduar takimi i Këshillit Politik për Reformën Zgjedhore që po mbahet në Pallatin e Kongreseve dhe ka zgjatur për
Transferimi i plotë i Icardit te PSG, mbyllet këtë fundjavë Argjentinasi duket se do të nis një kapitull të ri larg Interit, pasi PSG duket se është gati të aktivizojë opsionin për
Parashikimi i yjeve për sot, si do mbyllet java për të lindurit e çdo shenje Dashi E diela do të jetë mjaft e favorshme për të lindurit e kësaj shenje, ku do të ketë përmirësime të ndjeshme në d
Mbyllet protesta e Aleancës për Teatrin por nuk dorëzohen: E radhës ditën e mërkurrë Ka përfunduar protesta e organizuar nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit, ku morën pjesë edhe përfaqësues të partive opoz
Mbyllet spitali COVID2, ''Shefqet Ndroqi'' do t'i rikthehet funksionit të tij normal Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka deklaruar sot mbylljen e spitalit Universitar ‘She
Befason Moratti: Serie A duhet të mbyllet këtu, nuk ia vlen të rifillojë kështu Blerjet faraonike, zhgënjimet në seri, fitoret e para dhe apoteoza e “Triplete”. Presidenca e Massimo Moratti ka përjetu
Dy gjoba të majme dhe mbyllje totale? Reagon AMA: Ora News nuk do të mbyllet! Pas dy gjobave të majme, ISHSH kërkoi mbylljen e valëve për televizionin RTV ORA. Pas këtij lajmi i cili u shpërnda
Albin Kurti mbyllet në karantinë, i merren analizat pas kontaktit me një të infektuar Kryeministri në Detyre i Kosovës Albin Kurti është futur sot në vetëizolim, pasi një anëtar i kabinetit të tij ka pasur
Duka i vë pikën: Sezoni të mbyllet, nëse nuk rifillon deri në 1 qershor Presidenti i FSHF-së, Armando Duka është shprehur se do të ishte mirë që kampionati të riniste para qerhsorit, pasi nëse
Horoskopi për ditën e sotme, si do të mbyllet java për ju Dashi Hëna do të ketë ndikim të kundërt dhe do të komplikojë emocionet. Duhet të shmangni përplasjet dhe të përdorni
Ademi: Viti shkollor do të mbyllet online, cili është plani për maturantët Ministri i Arsimit dhe Shkencës në Maqedoninë e Veriut Arbër Ademi, tha sot se viti shkollor nuk do të përsëritet, deris
A do të mbyllet viti shkollor? Shahini: Skenarët i kemi gati Ministrja e Arsimit, Besa Shahini thotë se në fund të këtij muaji do të vendoset përfundimisht se çfarë do të ndodhë me
UEFA shpreson që sezoni të mbyllet në muajin gusht UEFA ende shpreson që ligat elitare në Europë të përfundojnë në fund të muajit gusht. Zyrtarët më të lartë të futboll
Pas orës 17:30 mbyllet gjithçka, Shqipëria një fundjavë në karantinë Që sot pas orës 17:30, Shqipëria do të mbyllet. E shtuna dhe e diela do t’i gjejë shqiptarët të mbyllur në shtëpitë e
Gjici: S’ka paga për lojtarët, sezoni duhet të mbyllet në fushë Safet Gjici është një nga presidentët më korrketë për sa i përket pagesave të lojtarëve, por duket se edhe ai “ka ngecur
Kuvendi në Kosovë mbyllet pa u votuar asgjë Deputetët e Kuvendit të Kosovës kanë dështuar që të arrijnë një marrëveshje në mes për të votuar mocionin e PDK-së e ci
Takaj bën deklaratën e fortë: Të mbyllet kampionati, Qeveria na injoroi Ardjan Takaj thotë “stop”. Presidenti i Skënderbeut shikon një situatë të pashpresë në futbollin shqiptar dhe bën thirrj
Plani shpresëdhënës i Serie A: Kampionati mbyllet më 2 korrik Nëse Serie A do të rifillojë më 20 maj, plani është që sezoni të përfundojë më 2 korrik, duke luajtur në fillim ndeshjet