999 rezultate për

mbushur

Deklarata për shtetësi tregon mllefin që është mbushur ndaj BE-së Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka kërkuar një plan “B” për liberalizimin e vizave me Bashkimin Evropian, duke kërku
Formacioni i Panuçit i mbushur plot me surpriza Duhen dhe pak minuta për t’u zbuluar formacioni zyrtar për ndeshjen me Spanjën, megjithatë sipas raporteve të fundit nga
Totti për ditlindjen e 41 falenderon tifozët që nuk e lënë të mërzitet pas pensionimi Francesco Totti ka mbushur 41 vjet, ndërsa në këtë ditë ai ka falënderuar fansat që nuk po e lënë të mërzitet pas pensio
Avionët ishin mbushur dhe të armatosur, si e ndaloi Trump një sulm të Arabisë Saudite ndaj Katarit Një telefonatë e Presidentit të SHBA-ve, Donald Trump mendohet të ketë ndaluar të paktën tani për tani fillimin e një lu
Kategorizimi i veteranëve ndihmon qeverinë Haradinaj Për shkak të vonesës në konstituimin e institucioneve pas zgjedhjeve të 11 qershorit, Qeveria e re e udhëhequr nga Ramus
Pamje nga ajri të qytetit më të izoluar të botës (VIDEO) Kjo video është ndër të paktat të marra mbi kryeqytetin e Koresë së Veriut. Pamjet tregojnë qytetin e mbushur me rro
“Çmenden” vajzat, sjellin striptist në festën e beqarisë së Xhensilës (VIDEO) Më herët u raportua se këngëtarja mjaft e suksesshme Xhensila Myrtezaj është duke shijuar momentet e fundit në atë të as
Zëdhënësja e FSHF-së "djeg" Saint Tropenë (FOTO LAJM) Jona Dervishi e cila është gjithashtu edhe zëdhënësja e FSHF-së, është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo poston t
Ja shenjat që tregojnë se mëlçia është e mbushur me parazitë Mëlçia është organi kryesor i metabolizmit që lidhet me aparatin tretës. Ajo metabolizon të gjitha elementët ushqimore d
Një ishull i mbushur plot me lepuj, ja çfarë misteri fsheh (VIDEO) Imagjinoni një ishull të mbushur vetëm me lepuj. Okunoshima është një ishull i vogël në detin e brendshëm të Japonisë.
Kek i mbushur me krem Përbërësit 2 vezë 1 gotë të çajit sheqer 1 gotë të çajit qumësht gjysme gote te çajit vaj vegjetal 1 vanilje 1 P
"Kemi mbushur armët": SHBA përgatitet për luftë me Korenë e Veriut Gjuha është ashpëruar ndjeshëm mes regjimit diktatorial të Koresë së Veriut dhe SHBA-ve. "Ne jemi gati. Me armë të m
Policia belge hap zjarr në drejtim të një makine të mbushur me eksploziv Policia në Bruksel ka hapur zjarr në drejtim të një makine të parkuar e cila brenda kishte eksploziv. Ngjarja ka ndod
Momenti kur tanku shtyp autobombën duke shpëtuar shumë njerëz (VIDEO) Një video e publikuar së fundmi tregon momentin kur ekipi i një tanku në Egjipt kryen një akt heroik. Ata shpëtojnë
Banorët e Kamnikut 30 kilometra rrugë për të mbushur ujë (VIDEO) Banorët Kamnikut së Komunës së Gazi Babës nuk kanë ujë të pijshëm. Kjo gjendje në këtë zonë të Hasan begut nuk është
Greta Koçi le nam, fotot i zbulojnë të pasmet e mbushura me proteza (FOTO LAJM) Faqja demaskuese “Vipat e Bllokut”, këtë herë ka “goditur” këngëtaren Greta koçi. Disa foto të saj para disa vitesh
Mision i përmbushur, Shqipëria hakmerret bindshëm ndaj Izraelit (VIDEO) Shqipëria ka mbyllur me mjaft sukses ndeshjen ndaj Izraelit duke bërë një lojë të mirë, e cila solli edhe tre gola, dy n
Momenti kur makina fluturon nga autostrada mbi autobusin e mbushur me udhëtarë (VIDEO) Një kamera e vendosur në një autobus udhëtarësh ka kapur momentin e tmerrshëm kur një automjet “fluturoi” nga autostrad
Riselda Sejdiaj shpërthen ndaj "Al Pazar": Virgjërinë ma mori burri (FOTO LAJM) Riselda Sejidja është tepër e acaruar me personazhin "Guçi" të emisionit satirik "Al Pazar" të drejtuar nga Agron Llakaj
Zbulohet një tunel i mbushur me drogë në Përmet FOTO LAJM) Një sasi e madhe droge është sekuestruar në Përmet, ku policia ka vënë në pranga disa persona. Mësohet se cannabisi s