999 rezultate për

mbushur

Françeska Jaçe e mbushur plot dashuri, bëhet teze për herë të parë (FOTO LAJM) Ish-banorja e ''Big Brother 5'', Françeska Jaçe nëpërmjet një postimi në ''InstaStory'' ka dhënë lajmin e gëzueshëm se ë
Qepë të mbushura me mish Përbërësit 4 qepë 1 lugë të gjellës Salce domate 1 lugë Biber i zi 1,5 gota oriz 100 gr mish 1 lugë kr
Mish pule i mbushur Përbërësit 2 copa mish pule kaçkavall 1 djathë mozarrela miell misri 3 vezë 1 gotë miell kripë e
I mbushur me dhunë dhe sëmundje, kushtet e tmerrshme të burgut të famshëm (FOTO LAJM) Një britanik i burgosur për vjedhje në Egjipt ka zbuluar kushtet "e tmerrshme" brenda një burgu në të cilin ai po vuan d
Fansja shokon Angela Martinin Bukuroshja shqiptare Angela Martini në Instastory ka hedhur disa fotografi, të shkëputura nga replikat që një vajzë ia k
A e mbani mend djalin e Ezelit dhe Ejshanit? Si duket ai sot (FOTO LAJM) Ka qenë një nga serialet turke më të ndjekura në botë, madje ka arritur që edhe të fitojë çmime ndërkombetarë. Një hi
Shkoi për të mbushur ujë dhe u zhduk, gjendet pas tri ditësh tropojani Policia ka gjetur pas tri ditësh 35-vjeçarin e humbur në Tropojë. Gentian Zalli,ishte punonjës i një firme që mirëmba
Shkoi për të mbushur ujë në Valbonë, nuk kthehet më 35 vjeçari Shkoi për të mbushur ujë por nuk u kthye më mbu, një 35-vjeçar në Tropojë rezulton i zhdukur prej mesditës së sotme.
Riska buke të mbushura Përbërësit ½ spec i kuq ½ spec i gjelber 1 vezë ¼ gota kaçkavall 1 bukë 4 copa sallame Hapat 1 S
Shtëpia mbushur me ujë, e mitura s'pranon të largohet pa marrë macen (VIDEO) Vazhdojnë evakuimet në të gjithë zonat e rrezikuara për përmbytje dhe në banesat ku tashmë banorët po jetojnë në ujë.
Futet armë dhe eksploziv në aeroport, dështon prova e sigurisë Një valixhe me eksploziv është futur deri në aeroplan këtë muaj, pa u detektuar fare nga mekanizmat e sigurisë në aeropo
Policia kap bandën e fushë-krujsave: Kishin mbushur makinën plotë me drogë (VIDEO) Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës, në vijim të punës së tyre për parandali
Kuvendi shpall një vend vakant, mësoni kriteret që duhen përmbushur Kuvendi i Shqipërisë shpall vendin vakant për Komisionerin për Mbrojtjen nga Diskriminimi, ndërsa sqaron të gjitha krite
Rama kundër administratës: Janë mbushur me parazitë e grabitqarë Kryeministri Edi Rama në një diskutim për "bashkëqeverisjen" në Mat tha se me këtë platformë nuk ka më burokraci për zgj
MTV Europe Music Awards do të jetë i mbushur me artistë shqiptarë Edhe një ditë na ndajnë nga ngjarja e madhe e muzikës në Europë. MTV Europe Music Awards është një nga spektaklet më të
Foto të mbushura me dramë! Të drejtosh qindra dele në rrugët më të rrezikshme në botë (FOTO LAJM) Tusheti është një rajon malor i Gjeorgjisë i cili dallohet për menyrën e vështirë të jetesës. Njerëzit e quajtur Tush
Daja: Nuk fitohet ku stadiumi është i mbushur plotë me policë Në intervistën pas ndeshjes me Partizanin e Beogradit, trajneri Daja u shpreh se kundërshtari fitoi prej episodeve, dhe
Bjordi prek zemrat me mesazhin e ndjerë për Adelën: Jam i mbushur me kujtime dhe me lot Ndarja nga jeta e Adelajda Xhamanit ka prekur shumë njerëz por mesa duket rrëfimi që do t'ju përlotë pafund është ai i i
Dokumenti skandaloz, PPSH ishte e mbushur me analfabetë dhe të pashkollë Nga Kastriot Dervishi Gjeneza e Partisë së Punës dhe themelimi i injorancës Të dhënat e mëposhtme janë zyrtare të
"Boll u ankuat që keni bark", historia e kësaj vajze është e mbushur me dhimbje (FOTO LAJM) Sarah Geurts kur ishte 10 vjeç u diagnostikua me “Ehlers Danlos Syndrome”, një sëmundje e rrallë, e cila prek kockat, ve