999 rezultate për

mbushur

1 minutë i mjafton Icardit për të gjetur golin e parë kundër Hellas Veronas (VIDEO) Interi është i motivuar pas barazimit të Romës. Me Mauro Icardin që shfrytëzoi një pasim të shpejtë nga rivënia anës
Makinën e prishur e kishte mbushur me drogë, në pranga 42-vjeçari Gjatë një kontrolli të ushtruar në një makinë të dëmtuar është gjetur një sasi e madhe kanabisi. Sipas njoftimit të p
Kopshti më i rrallë në botë, i mbushur plot me mistere (FOTO LAJM) Veijo Rönkkönen ishte një i varfër, i cili i kaloi ditët midis fabrikës së letrës ku punoi për 41 vjet dhe fermës së rrë
Vajza e bëshme martohet me djalin me super trup, ofendohet rëndë nga njerëzit (FOTO ALJM) Një histori romantike dhe ndryshe nga të zakonshmet, ajo e mbushur dhe ai me trup të skalitur në muskuj. U dashuruan
Thaçi i thotë Hahnit se Kosova i ka përmbushur të gjitha kriteret për vizat Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka takuar komisionarin evropian, Johannes Hahn, me të cilin ka diskutuar për liberali
Kungullesha tё mbushura me kёrpudha Përbërësit 800 gr kungullesha 50 gr kërpudha 1 kokë hudhër 100 gr oriz 1 kg domate 5-6 gjethe borzilok
"Trupi im ishte mbushur me kancer", rrëfimi prekës i 24-vjeçares që luftoi vdekjen Gjeorgjia McLennan 24-vjec u diagnostikua me kancer pasi vuajti prej tre muajsh nga dhimbje të forta koke dhe gjoksi.
Zbulimi tronditës: Bashkitë janë të mbushura me militantë injorantë Komisioneri për Mbikëqyrjen e Shërbimit Civil ka konstatuar se mbi 8 mijë punonjës të administratës shtetërore janë dipl
Liverpool i vihet pas Carvahalit, ka plot para për ta përmbushur transferimin e tij Sipas mediumit Don Balon, Liverpooli dhe trajneri i tyre, Jurgen Klopp janë admirues të mëdhenj të Carvajlit. Trajneri g
Prekazi disa orë pas rënjes së Jasharajve i mbushur me forcat serbe (VIDEO) Forcat serbe me gjithë altirelin që kishin për tri ditë me radhë kishin sulmuar familjes Jashari më 5,6 dhe 7 mars. P
Keni dhëmbë të mbushur me të zezë? Mësoni çfarë rreziku sjell Ndoshta keni mbushur ndonjëherë ndonjë dhëmb me të zezë apo njihni ndonjë person që e ka bërë këtë gjë. Të paktën der
Aksion si në filma, policia përplas makinën e mbushur me drogë Një makinë tip "Golf" nuk i është bindur urdhrit për të ndaluar dhe kështu policia ka nisur misionin për kapjen e saj në
Adelina tregon shtëpinë luksoze, mbushur plot me gurë të çmuar (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Tahiri pak kohë më parë shpalli zyrtarisht fejesën me biznesmenin Serjoza Markov dhe shumë shpejt çif
Shtatë arsyet pse njerëzit materialist nuk janë të përmbushur Njerëzit materialist për shkak të dëshirës së çmendur për para humbasin dashurinë dhe kjo sigurisht nuk ju sjell atyre l
Ledina Çelo feston ditëlindjen, ja sa vjeç ka mbushur (FOTO LAJM) Ajo është nënë e dy fëmijëve dhe me një karrierë të gjatë si këngëtare, por duket se vitet nuk kanë lënë fare gjurmë.
Speca të mbushur me kungulleshka dhe patate Përbërësit 3 speca 3 patate 1 qepë 1 karrotë 1 kungulleshka (200gr) 2 thelbinjë hudhër 100 gr Krem
Kamioni i mbushur me bombola gazi shpërthen në mes të turmës Një kamion është futur në turmën e njerëzve në Shngai duke lënë të paktën 18 vetë të plagosur, siç raporton BBC. Nga
4 shenjat paralajmëruese që ju dërgon trupi kur është i mbushur me toksina Edhe pse përpiqeni të ushqeheni shëndetshëm, të bëni aktivitet fizik apo të shmangni ekspozimin në zona të ndotura, ësht
Zhgënjehen fansat! Enca nuk do ta publikoj këngën e re pa ju përmbushur kërkesa Ka kohë që Enca Haxhia ka premtuar se do ta sjell projektin e saj më të ri muzikor. Kënga mban titullin ‘Dua’ dhe fan
Profesoresha shqiptare zbulon metodën e pabesueshme të kopjimit nga studentët Nxënësit apo studentët të cilët nuk janë të përgatitur për t’iu nënshtruar provimeve të ndryshme, mundohen të gjejnë mën