999 rezultate për

mbushur

I mbushur plot me lëndë të rrezikshme, autoboti përplaset me shkëmbin në Librazhd Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Librazhd-Elbasan. Raportohet se një drejtues mjetit ka humbur kontr
HOROSKOPI/ Lijini mënjanë polemikat, kjo ditë do të jetë e mbushur me sfida Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 23 janar 2018. Dashi Kjo e mërkurë do i gjejë të lindurit e kësaj shenje,
Një zonë e madhe në Serbi i thotë Putinit: Shko në shtëpi Derisa Beogradi dhe veriu i Mitrovicës janë mbushur me flamuj që mirëpresin presidentin e Rusisë, Vladimir Putin, një si
Tre aeroplanë të mbushur me luftëtarë të lirisë udhëtuan për në Hagë Tre aeroplanë të vegjël kanë fluturuar dje gjatë ditës nga pjesa ushtarake e aeroportit të Sllatinës drejt Hagës, njofto
Legjendë apo e vërtetë, cilat janë vlerat e spinaqit Spinaqi është ndër ushqimet më të shëndetshme për shkak se përmban shumë vitamina dhe minerale që ndihmojnë në parandali
Kishte mbushur "Benzin" me shqiptarë për në Angli, dënohet i riu Një shqiptarë ka dalë së fundmi para gjykatës së Caernarfon për të marrë denimin pasi tentoi të fuste në territorin ang
Kjo botë është e mbushur me çudira, fotot që e provojnë (FOTO LAJM) Sigurisht që cudirat në këtë botë plot me të panjohura nuk kanë fund. Mes një natyre të jashtëzakonshme dhe zhvillime
Avramopoulos: Kosova i ka përmbushur të gjitha kriteret për vizat Komisionari i BE-së për Migrim dhe Çështje të Brendshme dhe Shtetësi, Dimitris Avramopoulos, ka thënë se Kosova ka plotë
Arrestohet i riu shqiptar në Itali, kishte mbushur "Benzin" plot me kokainë Policia italiane ka vënë në pranga ditën e djehsme, një shqiptar i cili posedonte një sasi të konsiderueshme lënde narko
Nëndetësja El Çapos, e mbushur me kokainë deri në "grykë" (FOTO LAJM) Së fundmi në mediat botërore janë publikuar pamje nga nëndetësja e parë që ishte kapur nga Roja Bregdetare të SHBA-ve, e
"1990 u rikthye!", studentët pushtojnë Ministrinë e Arsimit (FOTO & VIDEO) Studentët e Universitetit të Tiranës kanë mbushur rrugën para Ministrisë së Arsimit dhe Sportit duke protestuar kundër t
Kishte mbushur "Benzin" plotë me hashash, kush është tiranasi i arrestuar Policia e Beratit ka arrestuar në flagrancë shtetastin Virjon Cora, 25 vjeç banues në Allias Tiranë. Arrestimi i tij
Reagoi për ngjarjen në Bularat, kërcënohet gazetari Artan Hoxha Gazetari Artan Hoxha reagoi ditën e djeshme për ngjarjen në Bularat dhe përgëzoi forcat RENEA që kishin vrarë ekstremist
Misteri që fshihet pas kësaj shtëpie i ka lënë të gjithë gojëhapur Një shtëpi trekatëshe, në Skoci, pranë qendrës së qytetit dhe atraksioneve lokale, ka dalë në shitje vetëm për një 1 pau
Këngëtarja e famshme del nudo, do habiteni me çfarë i mbulon pjesët initime (FOTO LAJM) Cardi B, është kthyer në këngëtaret më të preferuar në tregun amerikan të muzikës por edhe më gjerë , pasi ajo ka fitur
300 euro në ditë për ushqim, kjo është dieta e Anthony Joshua (FOTO LAJM) Kampioni i botës në peshat super të rënda, britaniku Anthony Joshua cilëohet si një ndër boksierët më të fortë i të gjit
Biftek të mbushur me salcë djathi Përbërësit 2 biftek 6 rriska tranguj turshi 100 gr rriska përshutë 100 gr krem djathe 100 gr kaçkavall
Lule dhe buzëqeshje, brenda festës së vogëlushes së Fevziut Blendi Fevziu është një ndër moderatorët më të pëlqyer në Shqipëri. Prej më shumë se 10 vitesh ai drejton "Opinion" n
Nis festa e kuqe, Mala ndez stadiumin me golin fantastik (VIDEO) Po luhet në “Selman Stërmasi” derbi i shumëpritur mes Tiranës dhe Partizanit. Në stadium situata është e zjarrtë ndë
“Kriminelët mariachi” ekzekutojnë 3 persona në zonën turistike Të paktën 3 persona janë vrarë nga autorë të veshur si muzikantë tradicionalë (Mariachi) në Mexico City, ndërsa 7 të tje