999 rezultate për

mbushur

Tmerr në ajër, avioni i mbushur me pasagjerë merr flakë në fluturim (VIDEO) Një ngjarje e rëndë që mund të kishte përfunduar në tragjedi është filmuar në Barcelonë të Spanjës. Bëhet fjalë për
Shkarkohet mësuesi, kishte mbushur xhepat me plumba Një mësues zëvendësues u shoqërua në stacionin e policisë nga prona e shkollës, pasi policia tha se ai solli plumba në n
Biftek të mbushur me salcë djathi Përbërësit 2 biftek 6 rriska tranguj turshi 100 gr rriska përshutë 100 gr krem djathe 100 gr kaçkavall
Hoxha: Ja pse autorët nuk e morën peng avionin të mbushur me para Gazetari Artan Hoxha ka zbardhur dinamikën e ngjarjes së pasdites së sotme, ku u grabitën 10 milion Euro në aeroportin e
Vidhte nga buxheti Kosovës, arrestohet zyrtari serb Një person është arrestuar në Kllokot pasi dyshohet se kishte vjedhur vazhdimisht litra naftë duke shfrytëzuar mashtrimi
Dokumentimi i krimeve të luftës, mision i papërmbushur në Kosovë Më shumë se 13 mijë e 500 llogaritet të jetë numri i personave të vrarë e të zhdukur gjatë konfliktit të viteve 1998-‘99
Mijëra persona qajnë viktimat e Etiopisë mbi arkivolet e mbushur me dhe 157 persona humbën jetën në tragjedinë e rëndë ajrore në Etiopi. Pas rrëzimit të avionit të “Ethiopian Airlines" ku n
Rrugët e Podgoricës të mbushur me protestues kundër Gjukanoviçit Mijëra veta u bashkuan me protesta në kryeqytetin e Malit të Zi Podgoricë të shtunën në mitingun e pestë në dy muaj duke
HOROSKOPI/ Një e mërkurë e mbushur me nervozizëm, shenja më e pafat Dashi Kjo ditë është më e mirë në raport me fillimin e javës e cila ishte disi e rënduar. Kjo e mërkurë favorizon rap
Alianz Stadium i mbushur plot, zbulohet shifra rekord që përfiton Juventusi Juventusi do të presë sot në mbrëmje Altetico Madrid me besimin për të përmbysur disavantazhin 2-0 të ndeshjes së parë.
Parkingu i makinave i mbushur me sorra Disa pamje të pazakonta tregojnë qindra sorra që janë mbledhur në një parking makinash nëTeksas, një skenë e ngjashme me
Porti i peshkimit në Vlorë, i mbushur me anije të mbytura ë hapësirën e portit të peshkimit në Vlorë, ka më shumë anije të mbytura se sa në gjendje pune. Në gjithë Europën, n
Bie ashensori i mbushur me njerëz në Tiranë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në një pallat në zonën e "Don Boskos". Nga informacionet mësohet se
Haxhi Krasniqi zbulon vitrinën e mbushur me breza të artë (FOTO LAJM) Disa ditë pasi Heidi, bashkëshortja e Haxhi Krasniqit, u përkujdes që t’u tregojë tifozëve të boksierit kosovar sesi duk
HOROSKOPI/ Të lindurit e kësaj shenje kanë një ditë të mbushur plot me luhatje Dashi Kjo nuk është një prej ditëve më të mira, pasi ka diçka që ju shqetëson. Ndjeni një ndryshim të fortë prej pak
Dash Shehi: Rrugët, të mbushura me mllef ndaj Rilindjes Deputeti dhe kreu i LZHK-së Dashmir Shehi ishte i ftuar në studion e lajmeve në Fax News ku tha se është plotësisht dako
400 euro nata! Striptistja nga Tirana tregon sekretet e klubeve që kanë mbushur Shqipërinë Ajo është vetëm 22 vjeç dhe punon prej disa vitesh si striptiste në Tiranë duke thënë se fiton nga 4000 euro në muaj, po
E larguan me një SMS, Alesia thumbon hapur Klanin (FOTO LAJM) Klan reagoi hapur për largimin e balerinës Alesia Bami nga STOPI. Ata deklaruar se Bami e kishte mbushur kupën ndaj i
"E kishte mbushur kupën", vjen reagimi për largimin e Alesia Bamit nga "Stop" Ditën e djeshme bëri bujë të madhe largimi i balerinës Alesia Bami" nga emisioni "Stop". Për ndjekësit e saj në Instagra
Transport i çuditshëm, policia ndalon "Benzin" e mbushur plotë me mollë Shpesh herë na ndodh në rrugë të përballemi me shoferë të papërgjgjshëm që kryejnë shumë gabime dhe shkelje të rregullav