999 rezultate për

mbushur

Negociatat, Basha nga Brukseli: Shqipëria nuk i ka përmbushur kushtet Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi në Bruksel se për Shqipërinë situata është bërë edhe më e vështirë
Ky është mali Zao i mbushur me "monstra" bore (FOTO LAJM) Në Japoninë qendrore, erërat e ftohta dhe të lagështa nga Siberia përplasen për të krijuar një mrekulli natyrore në mali
Debati Rama-Bushati: Është mbushur kupa, PS të luftojë në mënyrë agresive të inkriminuarit ISh-ministri i Jashgtëm Ditmir Bushati, ka dërguar një kërkesë në selinë e PS ku kërkon trajtim në mënyrë rigoroze të pë
2 arkivole të mbushur plot e përplot, sekuestrohen 300 kg kanabis Policia kolumbiane bëri zbulimin e pazakontë të 300 kg kanabis i cili ishte fshehur brenda në dy arkivolë në zonën e San
Braktisi makinën të mbushur me kanabis për t' i shpëtuar policisë, arrestohet 38 vjeçari Policia e Kolonjës ka vënë në pranga një 38 vjeçar në Pogradec, pasi në mjetin e tij u gjetën 25 kg lëndë narkotike kana
Spilleja e tej mbushur me pushues, mbeturinat kanë tre ditë pa u pastruar (FOTO LAJM) Spilleja ka një prej plazheve më të mira në vend dhe njihet për detin e kristaltë dhe rërën e pastër. Dhuratë e çmuar ng
Kishte mbushur arush pellushin me drogë, policia arreston 40-vjeçarin shqiptar në Itali Një 40-vjeçar shqiptar me iniciale N.U është kapur nga policia italiane. Ai akuzohet për shpërndarje të "miellit të bard
Komisionerët e PS në Shijak kapen duke mbushur kutitë (VIDEO) Ish kryeministri Sali Berisha, përmes një videoje të postuar në profilin e tij në Facebook, tregon se si komisionarët e
Pylli "mahnitës" i mbushur me skulptura (FOTO LAJM) Në vitin 1978 një zjarr shkatërrues përfshiu malin Piltriquitron të Argjentinës, duke djegur një pjesë të tërë të pyjeve
Gjermania "bombardohet" nga breshëri (FOTO &VIDEO) Një stuhi me kokrra breshëri në madhësinë e topave të golfit, goditi Gjermaninë jugore duke shkaktuar dëme të mëdha.
Berisha: Kruja dhe Fushë Kruja të mbushura dëng me hashash (FOTO LAJM) Vazhdojnë denoncimet e qytetarëve dixhitalë drejtuar ish kryeministrit Sali Berisha. Me anë të një postimi në Facebo
Barton tregon linjat e mbushura (FOTO LAJM) Megan Barton Hanson provoi se ajo është rritur me të vërtetë ndërsa tregoi në Instagram të premten në mbrëmje trupin e s
Balena e gjetur e vdekur në Itali, kishte stomakun e mbushur me plastikë Një balenë me plastikë të mbushur në stomak u gjet e vdekur në një plazh të Sicilisë, rasti i pestë i tillë në pesë muaj
Autobus të shkatërruar, linja e Unazës në Tiranë e tejmbushur (VIDEO) Edhe pse çmimi i biletës u rrit në 1 shkurt të vitit 2016 nga 30 në 40, edhe sot e kësaj ditë të udhëtosh me autobus ësh
Modelja e mbushur "të lë pa mend" në fotot e fundit (FOTO LAJM) Ju ka marrë malli për një bionde bukuroshe trashaluqe. Ja ku e keni. Kjo është Raine Michaels dhe ende është 18 vjeçare.
Njerëz apo miza? Rrugët e Amsterdamit janë të tejmbushura (VIDEO) Që tifozët e Ajax janë ndër më të çendurit në Europë nuk ka nevojë të diskutohet. Video më poshtë e vërteton më së miri
Fëmijët që jetonin si në “xhungël”, mes qenve të rrugës dhe jashtëqitjeve (FOTO LAJM) Katër fëmijë jetonin nën shoqërinë e qenve të rrugës, pa kontakt njerëzor dhe mes mbeturinave, në një lagje në Shën Pje
Gjendet nëna monstër që i mbante fëmjët në mjerim (FOTO LAJM) Katër fëmijë liheshin nga nëna e tyre të jetonin vetëm, nën shoqërinë e qenve të rrugës, pa kontakt njerëzor, aq sa nuk
Barbari në burgun grek të mbushur me shqiptarë: Të dënuarit me kancer lihen të vdesin si qen (VIDEO) KUJDES! PAMJE TË RËNDA NË GALERI! Greqia është vendi me sistemin më të keq të burgjeve në Bashkimin Europian,
Pamje e qiellit para stuhisë tmerron banorët (VIDEO) Një studi supergjigande, është filmuar mbi qiellin e Amarillos, në Teksas. Videoja tregon atë që duket të jetë një re