999 rezultate për

mbushte

Një fitore me Bjellorusinë do ti mbushte "xhepat" Kombëtares tonë Fitorja ndaj Kazakistanit mbajti në lojë Shqipërinë në garën për vendin e parë në grupin 4 të Ligës C në Ligën e Kombeve
Shkatërrohet grupi që mbushte Milanon me të "bardhë", shqiptari ishte koka e bandës Një grup i trafikut të lëndëve narkotike është shkatërruar në Itali nga Policia italiane. Sipas mediave fqinje, në pr
Cara kërkon fëmijët, Hasani sot do mbushte 18-vjeç, dëshmia rrënqethëse e të afërmit Mëngjesin e sotëm vijon kërkimi për të shpëtuar personat e mbetur nën rrënoja në Thumanë. Një nga familjarët e personave
Pas një jave mbushte 20 vjeç, kush është viktima e fundit e sherreve për pronën në Shqipëri Flogert Dakuçi është viktima më e fundit në Shqipëri që ndërroi jetë pa mbushur ende 20 vjeç për një sherr, ku nuk kisht
E pazakontë, fusha në Zvicër mbushte me topa tenisi (VIDEO) Ndeshja mes Young Boys dhe Basel në kampionatin zvicerian është mbyllur me rezultat 7-1 në favor të Young Boys. Por
Familja u shua në autostradë, djali i vogël sot do të mbushte 7 muaj Tragjedia e familjes Preka në Shkodër vazhdon të jetë një plagë e hapur për familjen e tij. Motra e Edmondit shkruan
Sot mbushte 55-vjeç, Rudina Hajdari shkon shtëpinë e Azemit në Tropojë Në shtëpinë e tim Ati. E kam vizituar shtëpinë dhe qytetin shpesh herë. Edhe sot jam këtu në vendin dhe në ditën ku a
Sot do të mbushte 55-vjeç, dalin fotot e rralla të Azem Hajdarit (FOTO LAJM) Ditën e sotme Azem Hajdari do të festonte 55-vjetorin e lindjes së tij (1963-11 mars- 2018). Hajdari u vra më 12 shta
Filma me pullë të kuqe? Ish-missi shqiptar jep shifrën që do ja mbushte mendjen Ish banorja e Big Brother Albania, Xhensila Pere, e ftuar në emision PopCulture në Top Channel ka zbuluar detaje nga jet
Sot do të mbushte 23-vjeç, motra e Ergi Dinin emocionon me fjalët pranë varrit U bënë tashmë disa muaj që këngëtari i ri Ergi Dini humbi jetën si pasojë e një aksidenti automobilistik. Sot Ergi d
U aksidentua ditën që mbushte 15 vjeç, çfarë i ndryshoi jetën Benardit të Big Brother Benardi jeton në Tiranë që prej dy vjetësh. Ai ka lindur në Lezhë dhe më pas ka jetuar në Laç. Origjina e largët është n
Ja 10 premtimet e Donald Trumpit që do t'i përmbushte në ditën e parë si President Donald Trump pritet të ulet sot në karrigen e presidentit të SHBA-ve. Edhe pse përballja mes rivales demokrate Hila
Ndezi shkrepësen teksa po mbushte makinën (VIDEO) Një grua në Rusi gjatë furnizimit të makinës së saj me benzinë ka ndezur një shprepëse në kapakun e rezervuarit. Ësht
Ngordh qeni më i madh në botë (FOTO-LAJM) Giant George, ngordhi në shtëpinë e tij në Tucson të Arizonës një muaj para se të mbushte tetë vjeç. Qeni më i madh në b