999 rezultate për

mbron

Edmond Tupja mbron Teatrin, krahason Ramën me kryeplakun e fshatit Shkrimtari Edmond Tupja i është bashkuar sot protestës së artistëve duke u rreshtuar kështu kundër Shembjes së Teatrit K
Maradona mbron Mesin: Pa të jemi asgje Kombëtarja e Argjentinës është eliminuar nga Kampionati Botëror Rusia 2018 në 1/8 e finales. Për këtë eliminim të Arg
Italiani i kapur me 460 kg kanabis në rulot mbron të dashurën në gjyq Çifti italian Vito Baruchelli dhe Dominga Silvestri kishin mbëritur nga Italia në Shqipëri nëpërmjet një linje ajrore, p
Fazio mbron Caballeron: Futbolli pa gabime është i mërzitshëm Pas gabimeve që bëri portieri i Chelseat kundër Kroacisë, shoku i tij i skuadrës ua ka rikujtuar tifozëve se edhe futbol
Ushtria zviceriane mbron Xhakën e Shaqirin (FOTO LAJM) Xhaka dhe Shaqiri, festuan golat e tyre kundër Serbisë duke e bërë simbolin e shqiponjës me duar, por kjo nuk u ka pëlqy
Ish-ambasadori i Gjermanisë në Kosovë mbron Xhakën dhe Shaqirin Ish ambasadori i Gjermanisë në Kososvë, Ernest Rishel, i ka dalë në mbrojtje futbollsitëve të zvicrës me origjinë shqipt
Ministri gjerman mbron marrëveshjen Merkel-Macron për Eurozonën Kancelarja gjermane Angela Merkel dhe presidenti francez Emannuel Macron arritën një marrëveshje për të akorduar një bux
Aktori sulmon ashpër Avokaten e Popullit: Mbroni vetëm homoseksualët, për të tjerët nuk keni b*thë Aktori Marin Orhanasi ka reaguar ashpër përmes një statusi në Facebook ndaj Avokatës së Popullit, Erinda Ballanca në lid
Ky lëng ju mbron nga kanceri dhe tensioni i lartë i gjakut Nëse panxharët nuk janë pjesë e rregullt e dietës tuaj, atëherë patjetër se duhet të filloni t’i konsumoni. Panxharët pë
Mbroni lëkurën me dyll blete Është tajitje e bletës punëtore nga gjëndrat e posaçme. Është i përbërë nga mjalti të cilin bletët e kanë ngrënë. Për të
Ndërron jetë profesori i njohur nga Tetova Si pasojë e një sëmundje të rëndë u nda nga jeta Prof. Dr. Vullnet Palloshi, i cili ishte një ndër inxhinierët e parë sh
Mbroni mëlçinë me këto ushqime Ushqimet më të mira kurative Meqë po flasim për ushqimet, ka shumë prej tyre që luftojnë dëmtimin e qelizave, mund të
Daçiçi nuk ndalet së shpifuri kundër Kosovës, mbron ata që dhunuan gratë shqiptare "Në Kosovë po zbatohet aksion i planifikuar nga një grup lobistësh, përkatësisht, agjencion marketingu, të cilët duan të
Collina mbron Oliverin: Penalltia e Realit ndaj Juventusit është e drejtë Udhëheqësi kryesor i arbitrave në UEFA, Pierre Luiggi Collina ka rikthyer në memorie atë penallti që e dërgoi Juventusin
Strakosha mbron kolegun Karius Thomas Strakosha, i ka dalë në mbrojtje portierit të Liverpool, Loris Karius. Karius u bë shenjestër e sulmeve dhe ak
Neuer mbron Loris Karius, ndikoj goditja me brryl nga Ramos Portieri i Liverpool, Loris Karius ka rënë në sulmin e kritikave të shumta për sa i përket paraqitjes së tij në finalen
Erdogan mbron Iranin dhe kërcënon perëndimin Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, ka thënë se të gjitha vendet me armë nukleare të cilët bëjnë thirrje për sht
Goditi me çakmak arbitrin, Kuvendi mbron Braçen Kuvendi i ka kthyer përgjigje Federatës Shqiptare të Futbollit e cila ka kërkuar që të procedojë Erion Braçen, pasi ky i
Rama mbron Tahirin, tregon telefonatën e fundit me të I ftuar pas 3 vjetësh në Top Show, Edi Rama po flet sa i takon lënies së mandatit të deputetit nga Saimir Tahiri. Pye
Alibeaj për gomonen me 2.5 ton kanabis: Policia mbyll sytë dhe mbron vëllezërit Ngjarja e sotme me sekuestrimin e 2.5 ton droge, e cila ishte nisur nga Shqipëria dhe u kap nga policia italiane, ka ngj