999 rezultate për

mbron

Guardiola mbron lojtarët pas humbjes: Nuk duhet të kërkojnë falje Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola ka hezituar që ti kritikojë lojtarët e tij edhe pse e kanë humbur ndeshjen e p
Bashkëshort ideal! Morata mbron gruan nga komentuesit Futbollisti i Chelseas, Alvaro Morata duket se është i lidhur shumë me bashkëshorten e tij, Alice Campello e cila vetë
Lamela mbron Kane: Ai nuk është makineri golash Sulmuesi anglez është kritikuar për formën e fundit por shoku i tij i skuadrës mendon se tërë skuadra e ka një përgjegjë
Jurgen Klopp mbron Neymarin Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka mbrojtur sulmuesin e Paris Saint-Germainit, Neymarin, pas kritikave që ky i fun
Duka mbron Panucci-n: Sulmi ndaj tij i orkestruar Në një intervistë të gjatë mbrëmjen e kaluar në emisionin “Zona Gol” në Supersport, Presidenti i FSHF, Armand Duka, ka f
Gjenerali serb thotë se ka bërë masakra në Kosovë, do ta mbronte me raketa Millosheviçin Gjenerali i pensionuar serb Nebojsha Pavkoviq, i dënuar më 22 vjet burgim për krime lufte në Kosovë, ka dhënë një interv
Dashuria e vërtetë prindërore, shikoni si pula mbron të vegjlit e saj nga shiu Nënat bëjnë gjithçka për fëmijët e tyre dhe dashuria e saj nuk ka fund. Por kjo nuk ndodh vetëm për njerëzit, por edhe p
Kadri Veseli godet Thaçin, mbron Haradinajn ​Sikur Ramush Haradinaj edhe kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka dalë kundër idesë së presidentit Hashim Thaçi për
‘Tek Inter isha gjithnjë i pirë, por klubi më mbronte dhe flija në infermieri’ “Kur babai im vdiq, u shkatërrova totalisht. Isha pothuajse çdo ditë i pirë dhe i tillë shkoja në stërvitje me Interin,
Vezët janë burimi më i mirë i gjithë këtyre mrekullive në organizëm Vezët mund të jenë mënyra më e lehtë, më e lirë dhe më e përshtatshme për të marrë proteina. Përtej mundësisë për të
Gjykata mbron kopshtin Yllka kundër vendimit të Haskukës Kopshti “Yllka” në Prizren nuk do të mbyllet. Gjykata Themelore e Prizrenit ka dalë me një aktvendim me të cilin është c
Klopp mbron Ozil: Shembull tipik i një keqkuptimi të plotë Mesut Ozil dha dorëheqjen nga kombëtarja gjermane, pas situatës së krijuar për shkak të fotografimit të tij me presideti
Njeriu që mbron Haradinaj për një biletë harxhon rreth 6 mijë euro të qytetarëve Më 16 shtator të vitit 2011, ish-kryeministri Hashim Thaçi, kishte shpenzuar afër 6 mijë euro për biletën e udhëtimit të
Ky krevat ju mbron gjatë tërmetit (VIDEO) Bëhet fjalë për një krevat të krijuar posaçërisht për rastet kur tërmeti bie dhe ju jeni në gjumë. Krevati mbyllet au
Memli Krasniqi del kundër Hashim Thaçit, mbron Veselin Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ka folur për idenë e Presidentit Thaçi për korrigjimin e k
AKU zbaton ligjin ndërsa gjyqtari mbron shkelësit, a do të bëjë drejtësi KLD? Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka çuar në Këshillin e Lartë të Drejtësisë gjyqtarit e Gjykatës së Shkallës së Parë Admin
I dashuri i Dua Lipës mbron shqiptarët nga serbja (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka mbërritur në Prishtinë, teksa pritet që të japë koncert këtë të premte në
Gruaja e diktatorit mbron burrin e saj: Nuk e shiti Kosovën te jugosllavët Gruaja e diktatorit tё tmerrshёm qё robёroi shqiptarёt pёr dhjetra vite nexhmije hox
Konsumojini çdo ditë! Këto ushqime ju mbrojnë nga kanceri Nëse ju i konsumoni këto ushqime rregullisht, ju mund të shkatërroni qelizat kanceroze që probablilisht mund të jenë duk
Pse Veseli nuk po e mbron Thaçin nga sulmet e Haradinajt? Zyrtarët e AAK-së, rend me rend, po dalin kundër idesë së ndryshimit të kufijve. Vetëm të shtunën, kundër idesë së Presi