999 rezultate për

mbron

Trump mbron veten, thotë se nuk ka punuar për Rusinë Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump tha se ai asnjëherë “nuk ka punuar për Rusinë”. Deklarata u bë si një p
Këngëtari shqiptar mbron emigrantët: Vijnë për një jetë më të mirë Këngëtari Ermal Meta ka dalë kundër politikave të ministrit të Brendshëm Matteo Salvini ndaj emigrantëve. Në një inte
Gattuso mbron Higuainin, ndërsa kritikon Cutronen Në prag të sfidës së kampionatit teksa Milani do të presë në San Siro fiorentinën tekniku i kuqezinjve Genaro Gatusso k
Inzaghi mbron Strakoshën: Eshtë vetëm 23 vjeç nuk meriton të kritikohet, harruat 3 sezone të shkëlqyera Lazio po ndjen mungesën e rezultatve në kampionatin Italian të futbolli. Skuadra e drejtuar nga Simone Inzaghi nuk fiton
Klopp mbron Sterling: Abuzuesit duhet të ndëshkohen Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, i ka ofruar mbështetje yllit të Manchester Cityt, Raheem Sterlingut, pasi që ishte
Modric mbron Benzeman: Ai është shumë i rëndësishëm për skuadrën tonë Mesfushori i Real Madridit, Luka Modric, i ka dalë në mbrojtje bashkëlojtarit të tij, Karim Benzemës, duke thënë se tale
Wilder mbron titullin kampion bote në WBC, pas barazimit dramatik me Furyn Deontay Wilder e ka mbrojtur titullin kampion bote në kategorinë e rëndë divizioni WBC pas meçit ndaj Tyson Fury, i cili
Deputeti i Kosovës fyen gazetarin dhe mbron Ramën: Kafshë e gjallë, grek i vocërr (VIDEO) Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri, i ka ofenduar gazetarët, duke i quajtur “kafshë të gjalla”, dhe “grekë t
Një zyrtare e SHBA-së mbron Serbinë kundër taksës së Kosovës Ushtruesja e Detyrës së Ambasadores së Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Colleen Hyland, e ka cilësuar si të
Portieri i Baselit mbron Xhakën: Ai vetëm do ta ndalte Demhasajn Ditën e djeshme në ndeshjen midis Baselit dhe Luzernit e përfunduar në shifrat e barabarta 1 me 1, Taulant Xhaka u përfs
Mjekët japin alarmin: Mbroni fëmijët nga këto pajisje Dikur fëmijët mezi prisnin të vinte ora e lojës, për të dalë jashtë shtëpisë me shokët ku i priste kryesisht loja me top
Deputeti Pacolli mbron Ministrin Pacolli, të dy të AKR-së Akuzave të deputetëve për dështimin e anëtarësimit të Kosovës në INTERPOL, në drejtim të ministrit të Punëve të Jashtme,
De Biazi mbron Panuccin: Trajneri jep gjithcka Humbja 4-0 e kombëtares shqiptare kundër Skocisë. vendosi në dyshim të ardhmen e Christian Panuccit te kuqezinjtë. Në
Berisha mbron Panuccin, zbulon problemin kryesor të Shqipërisë Etrit Berisha, portieri i kombëtares së Shqipërisë, ka qenë një nga të paktit që nuk ka patur faj në humbjen 4-0 të pësu
Kush po e mbron Gruevskin në Hungari Televizioni “1TV” nga Budapesti raporton se kryeministri hungarez Viktor Orban po e mbron ish-kryeministrin e Maqedonisë
PDK bën thirrje te qytetarët që të bojkotohen produktet serbe Zëvendëskryeministri Enver Hoxhaj ka thënë se masa mbrojtëse prej 10 për qind e vendosur nga Qeveria e Kosovës, për prod
Shpërtheu në ulërima dhe theu pjata, opinionisti mbron Renato Mekollin Në studion e Top Channel nisi programi më i ri "Hell's Kitchen', i moderuar nga shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekoll
Policia nxjerr versionin, a po e mbron djalin e shefit të AKI-së? Policia e Kosovës përmes një komunikate dërguar mediave ka dhënë versionin e saj për djalin e Shpend Maxhunit. Përme
A po e mbron prokuroria djalin e Maxhunit? Prokuroria e Shtetit ka nisur një ndërmarrje për ta shfajësuar Shpëtim Maxhunin, djalin e Shefit të AKI’së, të cilit i i
Rama mbron Rrahman Rrajën: Ka gruan me kancer, djali i tij hajvan Kryeministri Edi Rama i ftuar në News 24, ka reaguar edhe për cështjen Xhisiela. Ai i ka dalë në mbrojtje deputetit