999 rezultate për

mbledhur

Deshironi një shtëpi të vogël, ja disa ide (FOTO-LAJM) Në shkretëtirë, në male, në vende të panjohura, por edhe në qytetet e mëdha si Londra dhe Nju Jorku. Janë mini shtëpitë
Protestuesit e Shkupit sot para gjykatës Në Gjykatën Themelore të Shkupit do të mbahet seanca kundër 8 personave, të cilët akuzohen për dhunë në protestat e para
Kim Mehmeti: Politikanët shqiptarë po shesin shqiptarinë! Dhjetëra e qindra kumanovarë janë tubuar dje, në një protestë paqësore. Në këtë protestë, ka marrë pjesë, siç edhe ki
Nuk duron dot dhimbjet e shokut, 7 vjeçari mbledh lekë për operacionin Një 7 vjeçar, deri tani ka mbledhur më shumë se 20 mijë dollarë, pas një apeli të bërë në një faqe online, pasi shoku i
Rahoveci në zi, përcillet në banesën e fundit Elvis Pista (FOTO LAJM) I gjithë qyteti i Rahovecit është zhytur në zi. Qytetarë të shumtë janë mbledhur për të përcjellë për në banesën e fu
Nisin nderimet për Elvis Pistën (FOTO LAJM) Sapo ka filluar mbledhja komemorative kushtuar deputetit të PDK-së, Elvis Pista, që gjeti vdekjen gjatë mesnatës. Fam
Zyrtare, PDSH nuk do jetë në qeveri! Menduh Thaçi dhe Partia Demokratike Shqiptare nuk do të jenë pjesë e qeverisë së ardhshme të Maqedonisë. Pas takimit
Isa Mustafa nuk e jep dorëheqjen Sot është mbledhur në një mbledhje urgjente Lidhja Demokratike e Kosovës. Kjo parti është mbledhur për të analizuar r
Deputeti Bylykbashi acaron Lulzim Bashën në festën e ditëlindjes Në ditëlindjen e deputetit Bylykbashi me miqtë e tij të ngushtë ka qenë i pranishëm edhe Basha, i cili ka shënuar një i
Rrujefa vret 36-vjeçarin Një 36-vjeçar nga fshati Jabollçishtë i Velesit është goditur për vdekje nga rrufeja. Bëhet me dije se Hasim F. ka gj
Ja si duket planeti ynë nga lartë (FOTO LAJM) Përmes hartave Google dhe Apple, tashmë të gjithë ne mund të shohin se si është planeti ynë nga sipër. Përmes një projek
Tension në Gjorçe, maqedonasit mblidhen për të protestuar Një turmë njerëzish është mbledhur së bashku në Gjorçe Petrov për të protestuar për vrasjen e të riut maqedonas mbrëmjen
Vrasja e të riut, maqedonasit djegin pronat e shqiptarëve Mbrëmë në Gjorçe Petrov të Shkupit një maqedonas 19-vjeçar u vra nga një shqiptar. Menjëherë pas ngjarjes, maqedonasi
Në Pejë u festua "Dita e Drinit" Në Pejë është mbajtur për herë të parë dita kushtuar lumit Drin. Në këtë komunë janë mbajtur aktivitete vetëdijësuese pë
Ilir Meta fundjavë në Çepan të Skraparit për të mbledhur qershi (FOTO LAJM) Ilir Meta dhe bashkëshortja e tij, Monika Kryemadhi kanë zgjedhur që ta kalojnë fundjavën në Skrapar për të mbledhur qer
Rama i përgjigjet të shkarkuarve: Shkoni gjeni punë në panair Update- Kryeministri Edi Rama dhe ministri i Mirëqenes Sociale Erjon Veliaj u përballën me të shkarkuarit nga puna edhe
Borchardt: Në Fondin për Veriun janë mbledhur 400 mijë euro ​Shefi i EULEX-it, Bernd Borchardt, është shprehur se tani janë mbledhur 400 mijë euro në Fondin për Veriun e Koso
Gramsh, 70-vjeçari vetëhidhet nga kati i 4 i spitalit Një 70-vjeçar nga Gramshi i ka dhënë fund jetës duke u vetëhedhurnga kati i 4 i spitalit të qytetit. Mësohet se Nezir Bl
Në ankand Opeli i Valentino Rossit (FOTO LAJM) Ka filluar ankandi për bamirësi i Opel Adam i dizenjuar nga Valentino Rossi. Për momentin makina ka kapur një vlerë prej
Ish punonjësit e uzinës potestë për largimin nga puna Disa ish-punonjës të Uzinës së Demontimit të Armëve në Poliçan protestuan kët të premte për largimin e tyre nga puna pre