999 rezultate për

mbledhur

KSHZ: 27 kandidatë të pavarur dhe 47 lista për këshilltarë Gjithsej 27 kandidatë për kryetarë komune dhe 47 lista të kandidatëve për anëtarë të këshillave të komunave, kanë dorëzu
Kjo është "bomba" që ia ka mbledhur Dan Bilzerian (FOTO LAJM) Ai njihet si mbreti i Instagramit ndërkohë që është i famshëm për orgjitë dhe shoqërimin me vajza bukuroshe. Por, Dan Bi
PD drejt shkatërrimit? Anëtari i kryesisë bën një parashikim të frikshëm Kreu i Departamentit të të Përndjekurve Politikë në PD, Tomor Alizoti ka bërë një parashikim të frikshëm për të ardhmen
Mbrojtja e Zaevit kërkon publikimin e dëshmive të mbledhura ashtu si për komunën Qendër Është mbajtur seanca për lëndën "Ryshfeti", ku i dyshuar është Zoran Zaevin, tani kryeministër, e dikur kryetar komune n
"Nuk kam ardhur për të mbledhur topa", ylli i njohur kërcënon Bayernin Joshua Kimmich konsiderohet si një ndër talentet më premtues në Gjermani, dhe jo vetëm. Mbrojtësi i krahu t të djathtë t
Shpërthen cisterna në Pakistan, 123 persona të vdekur Të paktën 123 persona kanë mbetur të vdekur kur një kamion që transportonte naftë, shpërtheu në flakë pranë qytetit paki
Trupat e 42 viktimave të shkrumbuara nga flakët gjenden në kullën “Grenfell” (VIDEO) Trupat e të paktën 42 personave janë gjetur të shkrumbuara të gjithë në një dhomë nga skuadrat e shpëtimit pas zjarrit t
Ja sa vota siguroi koalicioni LDK-AKR-Alternativa në Prizren (FOTO) Koalicioni parazgjedhor LDK-AKR-Alternativa ka arritur të renditet e treta në Komunën e Prizrenit, me 9.844 vota ose 17
Pas listës së PD-së reagon Rama: Janë mbledhur bashkë humbësit Kryeministri, Edi Rama gjatë një vizite në një familje në Vorë ka komentuar listën e kandidatëve të Partisë Demokratike
Janeva fillon hetimin për tenderët e klinikës së Manastirit Prokurorët e Speciales në Maqedoni kanë hyrë në Spitalin klinik në Manastir, për të mbledhur më shumë informacione mbi p
Legjendat e "Greqi 2004" nderojnë Artur Lekbellon (FOTO LAJM) Legjendat e futbollit grek, pjesëtarët e ekipit që fitoi Euro 2004, kanë qenë dje të pranishëm në ndeshjen miqësore që e
Keni pajisje të vjetra kuzhine? Mos i hidhni pasi mund të kushtojnë mijëra dollarë (FOTO LAJM) Me zhvillimin e teknologjisë, amvisat e kanë më të lehtë punën e tyre në kuzhinë, pas shpikjes së sobave, tenxhereve me
Pamje me dron, ja protestues janë mbledhur sot në shesh (FOTO&VIDEO) Në videon që shikoni më sipër mund të shikoni pamjet nga protesta e opozitës në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”. Nga
Berisha e Basha e ekzagjerojnë: 600 mijë protestues në Tiranë Kanë kaluar vetëm 40 minuta nga nisja zyrtare e protestës së opozitës dhe kanë dalë shifrat e para mbi pjesmarrjen e pro
Demarkacioni kalon sot në Kuvend, policia blindon vendin Demarkacioni me Malin e Zi pritet të kalojë sot në Kuvend, ndërsa opozita ka planifikuar se do të protestojë. Por ng
E dhimbshme, vajza rruan kokën për të mbledhur para në ndihmë të vëllait me kancër Një vogëlushe 9-vjeçare preu flokët në mbështetje të të vëllait më të madh në moshë që ishte me kancer. Ndërkohë që iu a
22 fotografitë që do t'ju tregojnë përse bota është kaq e mrekullueshme (FOTO LAJM) Bota në të cilën jetojmë është një thesar me gjëra interesante dhe të mahnitshme. Ju vetëm duhet ta shikoni atë nga
Sulmi në Londër, femrat myslimane protestojnë kundër terrorizmit (FOTO LAJM) Dhjetra gra myslimane kanë vendosur të bashkohen në urën e Westminster, duke formuar një zinxhir njerëzor në kujtim të v
Protesta e opozitës, Basha drekë me 8 ambasadorë të BE-së Kryetari i PD-së Lulzim Basha, pas marrjes pjesë në festën e “Ditës së Verës” në Elbasan, është mbledhur në një drekë pu
S'do ta besoni sa firma janë mbledhur që ndeshja Barça-PSG të përsëritet Peticioni për që ndeshja Barcelona-PSG të përsëritet deri më tani është nënshkruar nga më shumë se 200 mijë njerëz. Kanë