999 rezultate për

mbledhur

Bregu e Topalli i japin shuplakë Bashës në ditën e tij më të rëndësishme Mijëra shqiptarë janë mbledhur para kryeministrisë për të protestuar kundër qeverisë së Edi Ramës. Kjo protestë ka m
Skandal në Tiranë: Mësuesit dhe nxënësit, nën terror për fushatën e mbjelljes së pemëve (FOTO LAJM) Mësues, nxënës dhe prindërit e tyre janë duke u përballur me një presion të madh gjatë ditëve të fundit për të mbledhur
Kriza tek BESA, Rexhepi pranon se ai ia hapi "gropën" Bilall Kasamit Anëtari i Këshillit Qendror të Lëvizjes BESA, Skender Rexhepi Zejdi mbrëmë i ftuar në emisionin Click Plus deklaroi se B
Surpriza e Invës për 90-vjetorin e të atit, Avni Mula Ikona e muzikës shqiptare, Avni Mula, mori në 90-vjetorin e ditëlindjes së tij një surprizë nga e bija, sopranoja e njoh
Dorëzohen nesër kravatat për Ramush Haradinajn Pas deklaratës së kryeministrit Haradinaj se ‘e rriti pagën’ pasiqë ‘i duhen edhe për kravata dhe këmisha’, kanë nisur s
Qytetarët venë dorën në zemër dhe mbledhin 204 kravata për Haradinajn Pas deklaratës së kryeministrit Haradinaj se ‘e rriti pagën’ pasiqë ‘i duhen edhe për kravata dhe këmisha’, kanë nisur s
Viti i Ronaldos jashtë fushave të gjelbërta i përmbledhur në një foto (FOTO LAJM) Ronaldo këtë sezon arriti të fitonte çdo treofe të mundhsëm me Realin e Madridit këtë sezon, me përjashtim të Kupës së M
Rama i përgjigjet Bashës: Ti je luledielli! Ndërkohë që opozita ka mbledhur mijëra njerëz në shesh për të protestuar ndaj qeverisë Rama dhe vendimit të saj për krye
Kafshë të mahnitshme që imitojnë qëniet njerëzore (FOTO LAJM) A keni vënë re ndonjëherë se kafsha juaj ndonjëherë sillet tamam si ju? Me sa duket, nuk ndodh vetëm me anëtarët e v
Zhduken paratë e mbledhura për humnitetin tek koncerti i Adriana Grande Në muajin maj të këtij viti në Mançester ndodhi një sulm i tmerrshëm terrorist gjatë koncertit të këngëtares Ariana Gran
Dogana mbledh mbi 1 miliard euro Dogana e Kosovës përmes një komunikate për media ka njoftuar se deri më sot mbledhur mbi 1 miliard e 6 milionë euro.
Rishfaqet Saimir Tahiri, takim urgjent në Kryeministri Ditën e sotme kryeministri Edi Rama ka mbledhur deputetët e komisionit të Ligjeve. Në këtë takim është paraqitur edh
Mos i besoni syve! (FOTO LAJM) Të gjithë personazhet janë reale në fotografi dhe cdo ngjashmëri e tyre nuk është rastësi. Ne kemi mbledhur një kompi
Ruçi “shpëton” Tahirin, i jep një ditë kohë Kanë nisur debatet e forta në Këshillin e Mandatëve në Kuvendine Shqipërisë pas kërkesës së avokatit të Tahirit për 3 di
Edhe çudirat nuk kanë të mbaruar! (FOTO LAJM) Fëmijët janë një burim i vazhdueshëm gëzimi dhe argëtimi. Edhe pse ndonjëherë qeshja juaj është e përzier me lot pas
Ja nga sa para kanë harxhuar partitë për 10 ditë fushatë VMRO-DPMNE-ja opozitare ka harxhuar më së shumti para për 10 ditët e para të fushatës për zgjedhje lokale, tregon raport
E trishtë! Vogëlushja nga Durrësi humb jetën në Itali Ka humbur jetën vogëlushja nga Durrës, Kejsi Prizeni. E vogla mbylli sytë dhe u ngjit lart në qiell, ndërsa jo vetëm
40-vjeçarja bën një superdasmë, por… mungonte dhëndri (FOTO LAJM) Nuk mungonte asgjë për një dasmë perfekte, përveç dikujt… dhëndri! Laura Mesi, një nuse 40 vjeçare nga Monza në Ital
Ceremonia e çmimeve Emmy e përmbledhur në një galeri (FOTO LAJM) Ceremonia e ndarjes së çmimeve Emmy që u mbajt këtë vit për të 69-ën herë ishte përplot me fitore të befasishme, momente
Mahniti grekët, Alket Rizai rrëfen gjestin e tij prekës për Evangelian me kancer Alket Rizai emocionoi të gjithë Greqinë me gjestin e tij të mbledhjes së fondeve për Evangelian 8-vjeçare, e cila vuan n