999 rezultate për

mbledhur

Sot protesta e studentëve nuk ka adresë për t'u mbledhur (FOTO LAJM) Protesta e studentëve nga e gjithë Shqipëria vazhdon edhe sot, në ditën e saj të 15 me bojkot të mësimit në të gjithë un
Mijëra dollarë derdhen në rrugë, qytetarët vërsulen për t’i mbledhur (VIDEO) Një video ku shihen mijëra dollarë të shpërndara në rrugë, është bërë virale në rrjet. Ngjarja ka ndodhur në Neë Jer
LIVE/ Studentët bojkotojnë mësimin, proteste kundër tarifave Sot, studentët e Fakultetit të Arkitekturës dhe Urbanistikës së bashku me Fakultetin e Shkencave të Natyrës janë mbledhu
Brezit të makiatos! nga Arnold Skenderaj - Drejtuar neve brezit të makiatos pasardhës të brezit të Shqiptarit të Ri revolucionar. Drejtu
Deklarata e fortë e Haradinajt: Dikur kam mbledhur hekura Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka treguar se për të qenë këtu ku është sot, ka bërë disa lloje punësh. Inte
Kinezi rrëfen dramën: Isha duke mbledhur kërpudha kur papritur doli ariu (FOTO LAJM) Kinezi Tan Haundiang ishte duke mbledhur kërpudha kur u sulmua nga një ari gjigand. Ai kishte arritur ta rrëzon tri herë
Çdo 5 ditë, vdes një punëtor kanalizimesh Të paktën një punëtor kanalizimesh vritet çdo pesë ditë në Indi, duke gërmuar për pastrimin e kanaleve të zeza dhe pastr
Cristiano Ronaldo shënon golin e parë me fanellën e Juventusit (VIDEO) cristiano Ronaldo e ka nisur tashmë serinë e golave që do të shënojë për skuadrën e Juventusit. Portugezit iu deshën vet
‘Qeveri hajdute’ dhjetëra mijëra emigrantë protesta në shesh Diaspora rumune në Europë është mbledhur të premten në Bukuresht për të protestuar kundër korrupsionit qeveritar. Me
Vuçiç ka mbledhur Këshillin e Sigurisë, a do të ketë trazira? Mbledhja e Këshillit për Siguri Kombëtar e ftuar nga presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç do të mbahet në orën 8:00.
Tifozët juventin surprizojnë Ronaldon (FOTO LAJM) Sot është dita e madhe e prezantimit të Ronaldos te Juventus, ku deri më tani ai ka kaluar me sukses provat mjeksore dhe
E FUNDIT/ Zvicra nuk i pranon paratë e mbledhura për gjobën e Xhakës e Shaqirit Zvicra nuk e ka pranuar fondin e mbledhur nga shqiptarët për t’i paguar gjobat e futbollistëve Granit Xhaka e Xherdan Sh
Shqiptarët e bëjnë më së miri! Tejkalohet shuma e gjobës së Xhakës dhe Shaqirit (FOTO LAJM) Shuma e këkruar prej 25 mijë euro tashmë ka kaluar pritshmërinë. Për vetëm disa ditë pas dënimit që FIFA i dha tre lo
Zvicërjanët habiten me veprimin e shqiptarëve: Po mbledhin para për yjet tanë E përditshmja zvicerjane “Blick” ka raportuar rreth iniciativës së kosovarit nga Nju Jorku, Rilind Rekës, për të mbledhu
PDK-ja nxehet me koalicionin, a do ta shkarkojë Haradinajn? Dështimi për ta votuar demarkacionin, në ditën kur Kosovën e vizitoi si rrallëherë një delegacion i lartë nga Brukseli,
Seanca për demarkacionin, edhe Vetëvendosje përfshihet për të gjetur zgjidhje Seanca e jashtëzakonshme për ratifikimin e Demarkacionit me Malin e Zi ka alarmuar partitë politike që janë mbledhur në
Ballë për ballë me krokodilin duke mbledhur vezët e tij (VIDEO) Greg Wilson shpenzoi shumë kohë nëpër ujërat e rrezikshëm në Australinë veriore, në përpjekje për të mbledhur vezët e ka
"Hirushja braziliane" e rritur duke mbledhur plehra, bëhet supermodele (FOTO LAJM) Modelja e quajtur “Hirushja braziliane”, po përpiqet të tregojë historinë e saj të suksesit, duke prezantuar sa më shumë
40 Saranda nga Kosova nisen për në jugun e Shqipërisë (FOTO LAJM) Një takim aspak i zakontë ka mbledhur 40 gra e vajza kosovare me emrin Saranda që të nisen me autobus drejt jugut të Shq
Protestë para Kryeministrisë: Mos e shisni Shqipërinë! (FOTO LAJM) Qindra protestues janë mbledhur para kryeministrisë për të protestuar mbi "marrëveshjen" e fundit mes qeverisë shqiptare