999 rezultate për

mbledhur

Shqiptari nga Amerika që ka mbledhur mbi 1 milion e 300 mijë dollar (FOTO LAJM) Shqiptarët nga të gjitha trojet dhe diaspora janë mobilizuar për të ndihmuar Shqipërinë dhe qytetarët e saj që po kalojn
E jashtëzakonshme! Shqiptarët në burgjet greke po mbledhin ndihma për të prekurit nga tërmeti Tërmeti i fuqishëm në Shqiëpri rënë ditën e djeshme në orët e para të mëngjesit ka mbledhur shqiptarët anë e mbanë botës
Klubi i Shkupit dhuron për shqiptarët paratë e mbledhura nga biletat e ndeshjes me A.Pandev Klubi i Shkupit në Maqedoninë e Veriut, ka vendosur që të dhurojë të gjitha paratë që do të mblidhen ditën e nesërme nga
Facebook ka mbledhur, dëgjuar dhe transkriptuar bisedat tuaja zanore vazhdimisht Facebook ka qenë duke mbledhur të dhënat audio nga bisedat zanore të përdoruesve duke paguar kontraktorët e jashtëm për
Lulzim Basha mbledh kryesinë dhe aleatët menjëherë pas protestës, çfarë do ndodhë? Partia Demokratike do të vijojë me protesta deri në datën 30 qershor. Sipas informacioneve mësohet se opozitarët çdo
Ndeshja e bamirësisë Xhaka-Rashica bëhet e njohur shuma e fituar Me rastin e 20 vjetorit të çlirimit të Prishtinës janë mbajtur disa aktivitete të ndryshme. Njëra nga to ka qenë edhe
PERGJIMI 8/ A të ja jap ato karta Shefkiut? Ymer Lala kapet duke mbledhur karta e identitetit (VIDEO) Në video përgjimin numër 8 Imer Lala bisedon me një qytetar të paidentifikuar. Ky i fundit e pyet Imer Lalën a të ja
Të mbledhur bashkë, shqiptarët e Amerikës festojnë Fiter Bajramin (FOTO LAJM) Myslimanët në mbarë botën festojnë sot Fitër Bajramin. Mijëra besimtarë shqiptarë iu drejtuan sheshit “Skënderbej” për f
Basha: Jemi mbledhur të gjithë shqiptarët e dhunuar Gjatë fjalës së tij para mijëra protestuesve në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, lideri i opozitës Lulzim Basha është sh
Kaq vota janë mbledhur për rrëzimin e Haradinajt Grupi Parlamentar i Lidhjes Demokratike të Kosovës gjatë ditës së sotme ka mbajtur një takim me kreun e partisë, Isa Mus
Shqiptarë dhe zvicerjanë marrin vendimin e papritur për çiftin që Loredana u mori 900 mijë franga Një numër i madh zvicerjanësh janë organizuar duke mbledhur para për çiftin Petra dhe Hans që sipas portalit "20min.ch"
Ka të vdekur në sulmin ndaj sinagogës në SHBA Një person ka vdekur dhe tre të tjerë janë lënduar, nga sulmi në një sinagogë në qytetin San Diego të shteti të Kaliforn
I mashtruan nga FB, qindra emigrantë mësyjnë Maqedoninë e Veriut Qindra migrantë nga pjesë të ndryshme të Greqisë janë mbledhur afër një kampi në Selanik dhe po planifikojnë të kalojnë
Tentuan të çajnë kordonin, gjakoset një protestues (FOTO LAJM) Opozita është mbledhur ditën e sotme për të shtatën herë rradhazi dhe proteston kundër Ramës. Ndërkohë edhe Lulzim Ba
Ndiqni LIVE protestën e opozitës para Kryeministrisë (VIDEO) Ka filluar protesta e opozitës në sheshin para Kryeministrisë, në të cilin janë mbledhur mijëra të pranishëm. Opozita
Basha mbledh aleatët, çfarë do të ndodhë nesër në protestë Dita e nesërme pritet të jetë një ditë e madhe për protestën e opozitës dhe për këtë arsye kreu i Partisë Demokratike, L
Rama anulon programin dhe shkon tek Kuvendi Kryeministri Edi Rama ka anuluar aktivitetin e parashikuar sot në Gjirokastër duke ndjekur nga Tirana protestën e opozit
Anti-mitingu i Ramës: Sa veta janë mbledhur në Vlorë Kryeministri Rama njoftoi për një takim gjatë ditës së sotme në Vlorë në të njëjtin moment kuropozita është duke protest
Leopardi zbarkon në qytetin indian dhe gjuan njerëzit (VIDEO) Një leopard ka shkaktuar panik në qytetin indian Jalandhar pasi u end rreth e rrotull për disa orë duke sulmuar banorët,
Kaq para janë mbledhur për kërkimin e Emiliano Sala Deri më tani, në fondacionin e nisur nga familja e lojtarit të Cardiff Cityt, Emiliano Salas, për t’i vazhduar kërkimet