999 rezultate për

mbledhur

Mediat angleze: Arsenali shkarkon Artetan, njihuni me pasuesin e tij Humbja nga Evertoni me rezultat 2-1 pritet t'i kushtojë me humbjen e vendit të punës trajnerit spanjoll Mikel Arteta.
Ekspertë të mbledhur kokë më kokë dhe pa maska, reagon Ministria e Shëndetësisë Ditën e djeshme u publikuan me shpejtësi në rrjet disa foto të mbledhjes së Komitetit Teknik të Ekspertëve, të cilët shi
Arben Ristani zbulon tradhtinë e Grida Dumës: Ka mbledhur vota kundër meje! Ish-deputeti Arben Ristani është i ftuar mbrëmjen e sotme në “PolitikOn” ku ka deklaruar se Grida Duma ka mbledhur vota
A do të jetë Jozefina Topalli pjesë e partisë së tij? Ja si përgjigjet Murrizi Deputeti Myslym Murrizi, i ftuar në “Arena” nga Dritan Hila në RTV Ora, rikonfirmoi edhe një herë krijimin e partisë së
Ishin mbledhur për të festuar, teksa pallati u shemb: Humbin jetën 17 persona Një tjetër festë që përfundon në tragjedi. Të paktën 17 persona kanë humbur jetën dhe dhjetëra të tjerë janë lënduar si
E keni instaluar TikTok në telefon? Ja çfarë ka kryer aplikacioni në fshehtësi Aplikacioni kinez TikTok, i përdorur së tepërmi nga moshat e reja në mbarë botën, raportohet se ka shkelur politikat e G
Budina reagon ashpër ndaj Ramës: Ne nuk jemi për parti të re Shembja e Teatrit Kombëtar, ka detyruar regjisorin Edmond Budina të mbledhë firma për rindërtimin e tij në po të njëjtin
Zhduket 18 vjeçari në Dibër, doli në mal të mblidhte bimë medicinale Një 18 vjeçar nga fshati Dypjakë i Dibrës ka humbur kontaktet me familjen e tij prej 5 ditësh pasiu kishte dalë për të m
FIFA do të organizojë ndeshje bamirësie për të mbledhur fonde për luftën ndaj koromavirusit FIFA Foundation do të organizojë një ndeshje nga e cila do të grumbullohen fonde për të luftuar koronavirusin. Mauric
Shkoi në Greqi për të mbledhur lulen që kushton 50 mijë euro një kg, arrestohet shqiptari Nuk ka fund plaçkitja e luleve aromatike dhe medicinale nga shqiptarët, të cilët kalojnë kufirin në mënyrë të paligjshme
Tre shqiptarët thyen karantinën e dalin për të mbledhur bimë, arrestohen në Greqi Tre shqiptarë kanë thyer karantinën për të mbledhur bimë medicinale në Greqi. Ata u kapën duke mbledhur bimë medicina
Paga si në Gjermani, Turqia kërkon punëtorë për mbledhjen e çajit Izolimi në shtëpi, për shkak të Koronavirusit, ka vënë në vështirësi fermerët turq të cilët nuk kanë punëtorë për të mbl
Chiara Ferragni tregon ambientet e spitalit të ndërtuar me donacionet e mbledhura (VIDEO) Dy javë më parë Chiara Ferragni dhe Fedez hapën një numër llogarie në GoFundMe, që theu rekord duke grumbulluar 1 milion
Deputetët në Kosovë harrojnë rregullat për koronavirusin, mblidhen grup dhe pa masa mbrojtëse Deputetët e PDK-së, AAK-së dhe Nismës, janë mbledhur në seancën e Kuvendit të Kosovës, për të diskutuar rreth votimit të
Djali i ndërroi jetë, nëna dhuron lekët e mbledhura për të dëmtuarit nga tërmeti Historia e 14-vjeçarit Renis Muca, i cili qendroi në koma për gati 3 muaj pas një aksidenti, dhe më pas ndërroi jetë në
Elvis Naçi në Thumanë: Janë mbledhur 7 milionë euro Kryeministri Edi Rama dhe imami Elvis Naçi ka qenë sot në Thumanë për të parë nga afër punën që po bëhet për përgatitjen
Elvis Naçi tregon sa para janë mbledhur për të prekurit nga tërmeti Një tërmet i fuqishëm dhe me pasoja katastrofike goditi vendin më 26 Nëntor të këtij viti. Tërmeti shkaktoi 51 të vde
Shifër rekord! Elvis Naçi tregon sa para janë mbledhur nga shqiptarët për të ndërtuar Thumanën Në mbledhjen e Komitetit Kombëtar të Rindërtimit themeluesi i fondacionit Firdeus, Elvis Naçi u shpreh se paratë e mbled
Elvis Naçi: Janë mbledhur mbi 5 mln Euro, do të ndërtohen deri në 500 shtëpi Elvis Naçi ka deklaruar sot në “Wake Up” se deri më tani fondacioni “Firdeus” ka grumbulluar mbi 5 milion Euro në ndihmë
Skandaloze! Polici shkarkon në shtëpinë e tij ndihmat e mbledhura nga tërmeti? (VIDEO) Prej dy ditësh Shqipëria gjendet në një gjendje të jashtëzakonshme pasi tërmeti i dy ditëve më parë shkaktoi dëme të mëd