999 rezultate për

mbjellat

I riu filmon veten duke vrarë dhjetëra strucë Një i ri filmoi veten duke ngarë me shpejtësi mjetin e tij dhe duke vrarë 10 emus (strucë australianë). Jacob Macdona
Situatë e jashtëzakonshme në Pukë: Breshër të tillë nuk kemi parë (FOTO LAJM) Moti i pazakontë në Shqipëri ka shkatërruar të mbjellat në Pukë por jo vetëm. Ditën e sotme raportohet se një breshë
"Çmendet" moti, breshëri i madh shkatërron frutat, perimet e të mbjellat në Pukë Moti i pazakontë në Shqipëri ka shkatërruar të mbjellat në Pukë por jo vetëm. Ditën e sotme raportohet se një breshë
Kjo kafshë e tmerrshme ka një mision shumë human Fermerët në Japoni kanë gjetur një formë gjeniale për të trembur kafshët që i hanin të mbjellat. Ata kanë porositur t
Kjo kafshë e tmerrshme ka një mision tepër human Fermerët në Japoni kanë gjetur një formë gjeniale për të trembur kafshët që i hanin të mbjellat. Ata kanë porositur t
Të mbjellat do ti mbijetojnë borës Kajsia, kumbulla, bajamet, pjeshkat të cilat në këtë periudhë të vitit kanë lulëzuar, do ta mbijetojnë këtë të ftohtë që
"Larg syri i keq", fermeri mbron të mbjellat me foton e aktores (FOTO LAJM) Një fermer 45-vjeçar nga India ka vendosur dy postera të mëdha të aktores për filma për të rritur Sunny Leone, për të mb
Breshëri godet rajonin veri-perëndimor të Maqedonisë, dëmtohet të mbjellat (FOTO LAJM) Një sasi e madhe breshëri ka rënë sot pasdite në rajonin e Prespës. Sasia e madhe e breshrit ka zbardhur rrugët e fsha
Acari shkatërron të mbjellat e fermerëve Temperatuarat e ulëta që kanë përfshirë vendin këto ditë i kanë vënë në vështirësi fermerët e Myzeqesë. Në fshatin Goric
Breshër në Lezhë, shkatërrohen të mbjellat Për 40 minuta Talja e Lezhes është përfshirë këtë të mërkurë nga reshje të shumta shiu dhe breshëri duke shkatërruar sip
Thaçi korr të mbjellat (FOTO-LAJM) Kryeministri Thaçi në emër të Qeverisë ka përgëzuar të gjithë fermerët e Kosovës, dhe i ka uruar ata për një sezon të su