999 rezultate për

mbetet

Vuçiç: Medvegja mbetet në Serbi Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçië, më në fund i ka dhënë përgjigje presidentit Thaçi, rreth deklarimeve se e gjithë
Gjesti i Simeones, UEFA hap hetimin për trajnerin UEFA ka hapur një hetim disiplinor pas gjestit të Diego Simeones, duke festuar golin e parë ndaj Juventusit, në sfidën e
TURP/ Elektricisti mbetet i vdekur 4 orë në majë të shtyllës Një elektricist 34 vjeçar ka gjetur vdekjen ditën e sotme pasi ka rënë në kontakt me rrymën e elektrike, në Fierzë. V
Gafa e Berishës i kushton shtrenjtë Atalantës (VIDEO) Atalanta ka pësuar humbjen e dytë radhazi, pas asasj ndaj Milanit. Bergamaskët janë mundur në transfertë nga Torino
Icardi humbet dhe Fiorentinën, rikthimi mbetet mister Mauri Icardi nuk është grumbulluar për ndeshjen me Rapidin e Vjenës në Europa League, por ky nuk mund të jetë një shqetë
Robben mund të mbyllë karrierën, dëmtimi i tij mbetet enigmë Gjendja fizike e Arjen Robben vijon të jetë një mister. 35-vjeçari i Bayern Munich nuk ka zbritur ende në fushë për viti
Cungu nuk dorëzohet: Lufta për titull mbetet e hapur Trajneri Armando Cungu rrezikon seriozisht shkarkimin pas mungeses se rezultateve, por tekniku vijon të besojë se lufta
Çfarë te dhuroni për Shën Valentin kur keni vetëm pak minuta kohë (FOTO LAJM) Lulet dhe çokollatat duket sikur simbolizojnë Shen Valentinin. Nëse jeni sadopak krijues dhe në kërkim të gjërave të
Ide fantastike dhuratash për këtë Shën Valentin (FOTO LAJM) Lulet dhe çokollatat duket sikur simbolizojnw Shen Valentinin. Nëse jeni sadopak krijues dhe në kërkim të gjërave të
Ermir Lenjani shënon gol të mrekullueshëm në Zvicër Ermir Lenjani ke gjetur rrugën e rrjetës sot në kampionatin zviceran. Lenjani shënoi golin e parë për ekipin e tij në
Spalletti publikon listën per Europa League, mbetet jashtë 3 futbollistë Trajneri i Interi, Luciano Spalletti ka zyrtarizuar listën e lojtarëve që do të luajnë në Europa League. Në fillim do je
Vendimi përfundimtar i gjykatës, a mbetet Ahmeti kryetar i Prishtinës? Arban Abrashi e ka humbur rastin që e ka dërguar në Gjykatën Kushtetuese kundër kryetarit aktual të Prishtinës, Shpend A
Abazaj mbetet te Anderlecht Kristal Abazaj do të qëndrojë të paktëm deri në fund të këtij sezoni tek skuadra e Anderlecht. Shqiptari ishte shumë
Reali me probleme, mbetet pa tre mbrojtës kundër Alaves Santiago Solari ka mbetur në një udhëkryq në mbrojtje për ndeshjen kundër Alavesit në fundjavë, pasi që do të jetë pa tr
Marcelino: Batshuayi mund të mbetet te Valencia Michy Batshuayi mund të qëndrojë te Valencia deri në fund të sezonit, pavarësisht zërave që flisnin për një rikthim të t
Haradinaj përgjigjet përmes Shalës: Taksa nuk hiqet Pavarësisht reagimit të ashpër të SHBA-së dhe paralajmërimit për heqjen e taksës Qeveria e Kosovës nuk pritet të heqë do
E pabesueshme, një pjesë e bebes mbetet në trupin e nënës deri në 38 vjet Ka një arsye se përse fëmijët gjithmonë janë të lidhur më shumë me nënën sesa me babanë. Kjo për shkak se qelizat e t
Shkaku i taksave, Ronaldo mund ta humbet titullin e “kalorësisë” Presidenti i Portugalisë ka konfirmuar se vendi i tij është duke shqyrtuar që ta zhvesh nga kalorësia, Cristiano Ronaldo
Arrihet marrëveshja, Higuain te Chelsea, Milani në kërkim të një sulmuesi Të tjerë hapa para, ndoshta vendimtare për kalimin e Gonzalo Higuain drejt Chelsea-t të Londrës. Juventusi, që zotër
Theresa May mbetet kryeministre, nuk mundën ta shkarkojnë Kryeministrja e Britanisë, Theresa May i ka mbijetuar këtë të mërkurë votës së mosbesimit në parlament. Me 325 vota pro