999 rezultate për

mbetet

Lajme te mira nga infermieria e Manchester United Manchester United pritet të mirëpresë më shumë se gjysmën e skuadrës së dëmtuar këtë fundjavë në kampionat. Trajneri i "
Tirana mbetet pa trajner, disiplina pezullon Memën me dy ndeshje Pas ndërprerjes dy-javore të kampionatit, Superiorja kthehet në fundjavë dhe sot Komisioni i Disiplinës ka dhënë vendime
Spanja mbetet pa trajner për sfidën ndaj Maltës Spanja do të luajë sot në transfertë ndaj Maltës një ndeshje e lehtë në letër për skaudrën iberike. Por në këtë sfidë
Kosova mbetet e pamposhtur barazon përballë yjeve danezë (VIDEO) Kombëtarja e Kosovës ka zhvilluar një ndeshje fantastike në Fadil Vokrri përballë Danimarkës. Edhe pse në kuadrin e m
Italia mbetet pa yllin e Fiorentinës Bëhet fjalë pikërisht për Federico Chiesa, i cili ka lënë stërvitjen dhe grumbullimin përgjysmë ditën e sotme për shkak
Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës mbetet pa ekip Sulmuesi 22-vjeçar i Kosovës, i cili ka luajtur më herët për Gjermaninë U17 dhe konsiderohej një superstar nga Schalke
DASH: Korrupsioni mbetet ende problem në Maqedoninë e Veriut Në Republikën e Maqedonisë të Veriut ka avancim në mediat dhe gjyqësi, por mbetet të zgjidhen edhe disa probleme të rënd
Nënë e divorcuar me dy djem, policja e pezulluar mbetet pa punë dhe pa shtëpi? Blerta Dervishi, efektivja e forcave "Shqiponja" që u pa dje duke përqafuar fëmijët e saj pasi kishin ardhur për t'i she
Florenc Hoxha mbetet në burg, ja vendimi për Ujkun e Cërrikut Gjykata e Apelit la në fuqi vendimin e Shkallës së Parë, duke lënë në burg pesë të arrestuarit për protestën e dhunshme
Mbetet mister takimi i Vuçiçit me këshilltarët e Merkel Presidenti serb Aleksandar Vuçiç mbajti një takim mbrëmë me Jan Hecker dhe Matthias Leuttenberg, këshilltarët e kancelar
Napoli mbetet i kënaqur me një pikë përballë Sassuolo-s (VIDEO) Napoli nuk ka arritur të shkojë me shumë se barazimi 1-1 përballë Sassuolo që e vuri mjaft në vështirësi. Pjesa e par
Chelsea mbetet jashtë zonës Champions, ngec ndaj Wolves në shtëpi (VIDEO) Chelsea, pas dy fitoresh të njëpasnjëshme në kampionat, ka marrë një barazim befasues 1-1 në shtëpi kundër Wolves-it.
Melania Trump vizitë në shkollën e Gylenit, mbetet e kënaqur nga edukimi dhe stafi Melania Trump postoi në rrjetin social Twitter vizitën që bëri në shkollën Dove në Oklahoma. Gruaja e presidentit ame
Kujdes, qendra e Prishtinës mbetet pa ujë Kompania Rajonale e Ujësjellësit Prishtina njofton konsumatorët në zonën qendër të qytetit të Prishtinës me zona përreth
Gashi largohet nga Colorado, mbetet pa ekip Shkëlzen Gashi ka qenë pjesë e Colorado Rapids këto 3 sezonet e fundit. Megjithatë klubi ka vendosur që ta largojë s
Shkëmbim i bujshëm Icardi-Dybala? Interi dhe Juventusi mund të kryejnë një shkëmbim të munshëm që do të mbaheyt mend gjatë në Itali,shkruan Albeu.com.
Vuçiç: Medvegja mbetet në Serbi Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçië, më në fund i ka dhënë përgjigje presidentit Thaçi, rreth deklarimeve se e gjithë
Gjesti i Simeones, UEFA hap hetimin për trajnerin UEFA ka hapur një hetim disiplinor pas gjestit të Diego Simeones, duke festuar golin e parë ndaj Juventusit, në sfidën e
TURP/ Elektricisti mbetet i vdekur 4 orë në majë të shtyllës Një elektricist 34 vjeçar ka gjetur vdekjen ditën e sotme pasi ka rënë në kontakt me rrymën e elektrike, në Fierzë. V
Gafa e Berishës i kushton shtrenjtë Atalantës (VIDEO) Atalanta ka pësuar humbjen e dytë radhazi, pas asasj ndaj Milanit. Bergamaskët janë mundur në transfertë nga Torino