999 rezultate për

mbappe

U ndëshkua me karton të kuq, ja sa ndesheje do të mungoj Mbappe për PSG në Ligue 1 Këtë fundjavë që kaloi, Kylian Mbappe u ndëshkua me karton të kuq në ndeshjen ndaj Nimes, e vlefshme për javën e 4 të Li
Mori karton të kuq por Mbappe nuk pendohet: Do e bëja përsëri PSG arriti të marrë një tjetër fitore të vlefshme kundër Nimes me rezultat 2-4. Por kjo ndeshje ka qënë me të vërtetë
Mbappe "shpërtheu" ndaj kundërshtarit, Tuchel i del në mbrojtje PSG arriti të marrë një tjetër fitore të vlefshme kundër Nimes me rezultat 2-4. Por kjo ndeshje ka qënë me të vërtetë
Mbappe apo Neymar te Reali? Prestigjozia spanjolle zbulon të vërtetën Merkatoja e verës ende nuk është mbyllur në Spanjë. Së fundmi raportohet se Real MAdrid po përgatit një goditje të m
Perez përgatit goditjen e madhe, zëvendësuesi i Ronaldos vjen nga PSG-ja Largimi i Cristiano Ronaldos ka lënë një vend bosh në formacionin e Realit të Madridit dhe tifozët shpresojnë ende në nj
Kaka zbulon dy kandidatët e tij për Topin e Artë, nuk janë Messi dhe Ronaldo Ish-lojtari i Milanit dhe Real Madridit, Ricardo Kaka, e ka zgjedhur Luka Modricin dhe Kylian Mbappe si dy kandidatët e
Ky është goli i Mbappes "CopyPaste" me të Ronaldinhos (VIDEO) Ronaldinho është një nga legjendat e futbollit që do të mbahet mend gjatë për stilin e lojës dhe për golat e mrekulluesh
E bujshme! PSG nuk paguan dot për Mbappe, Reali gati të përfitojë Kylian Mbappe pas paraqitje së mrekullueshme në Botëror, gjithashtu me klubin e tij, PSG, është kthyer në një nga futbol
"Modesti" Mbappe, ja çfarë thotë për Neymar Në skuadrën e PSG shpesh herë është bërë krahasimi midis Mbappes dhe Neymarit, por së fundmi kampioni i botes e ka komen
Formacionet zyrtare Guingamp-PSG, mungon Mbappe dhe Cavani (FOTO LAJM) Pas pak minutash do të zbresë në fushë PSG për të nisur kështu Liga 1 e Francës. Përballë PSG do të jetë klubi i Gui
Kylian Mbappe merr dhuratë speciale nga NIKE (FOTO LAJM) Kylian Mbape është një nga lojtarët më të mirë në qarkullim dhe njëkohësisht një nga më premtuesit në të ardhmen. Pa
“Kylian Mbappe do ta fitojë Topin e Artë” Zëvendës-presidenti i Monacos, Vadim Vasilyev beson se pas performancave në Kupën e Botës, Kylian Mbappe vlen nga 250 de
Kthehen në stërvitje tek skuadra, PSG i bën pritje madhështore kampionëve të botës (VIDEO) Ekipi francez i PSG i ka bërë një pritje madhështore tre lojtarëve të tyre që ia dolën të shpalleshin kampion bote me Fr
Buffon: Mbappe ka aftësi ‘mbinjerëzore’ Gianluigi Buffon ka pranuar se e ka ndjekur Paris Saint-Germainin në tre vitet e fundit, ndërsa Kylian Mbappen e ka quaj
Kylian Mbappe ndjek në rrjete sociale modelen shqiptare (FOTO LAJM) Zeshkania e bukur u bë e njohur në saje të titullit të vitit 2013, “Miss Idaho Teen USA”. Është fjala për bukuroshen
"Heroi" i Francës në Botëror "fiksohet" pas modeles shqiptare (FOTO LAJM) Ylli i PSG-së dhe Francës, Kylian Mbappe, pas paraqitjes së tij të mrekullueshme në Botëror është cilësuar si një nga fu
Deschamps: Para një viti e gjysmë askush nuk e njihte Mbappen, tani është Kampion Bote Trajneri i Frances, Didier Deschamps, e ka përgëzuar lojtarin e tij, Kylian Mbappen, për performancat e tij gjatë Botëro
Mbappe bën ndryshimin befasues, ky është numri i ri që do mbajë Kylian Mbappe është kthyer në një nga lojtarët më të mirë të momentit në futboll. Ai bëri një paraqitje të mrekullues
Mbappe zbulon se ka luajtur i dëmtuar në dy ndeshjet më të rëndësishme të Botërorit Sulmuesi francez Kylian Mbappe ka treguar se në gjysmëfinalen dhe finalen e Kupës së Botës ka luajtur me një lëndim në s
Mbappe: I rekomandova presidentit Al-Khelaifit transferimin e Kantes tek PSG Kylian Mbappe e ka pranuar se ai i ka rekomanduar nënshkrimin e mesfushorit të Chelseat, N’Golo Kante, presidentit të Pa