999 rezultate për

mbappe

Mbappe me objektiva, synon tripletën këtë sezon me PSG-në Sulmuesi francez ia ka vënë vetës disa objektiva këtë vit kalendarit, duke synuar tre trofe me PSG Ylli i Paris Saint
PSG triumfon bindshëm ndaj Monacos dhe "blindon" kreun (VIDEO) Tri ditë më parë PSG dhe Monaco u ndanë në një barazim spektakolar 3-3 në “Parc Des Princes”, por skuadra nga principata
Tuchel thur elozhe për dyshen, Mbappe-Icardi Partneriteti i Kylian Mbappes me Mauro Icardin në fazën e sulmit ia ka përkujtuar trajnerit të Paris Saint-Germainit, Th
Mbappe në Rusi? Trajneri i Rubin Kazan nuk mban sekrete Merkato dhe shumat stratosferike që kanë përfshirë botën e futbollit kanë shfrenuar fantazinë e trajnerëve. Të tilla
Mbappe mban në "gjemba" PSG-në: Nuk është momenti për zgjatjen e kontratës Kampioni i botës Kylian Mbappe, po mban në ankth skuadrën e Paris Saint Germain, pasi në përfundim të ndeshjes së Kupës
Nisin bisedimet për të ardhmen e Mbappe Kylian Mbappe është i gatshëm t’u jap fund spekulimeve rreth të ardhmes së tij. E përditshmja sportive franceze "L’Eq
Mbappe, futbollisti më i vlefshëm i momentit Të gjitha ekipet e interesuara për transferimin e Kylian Mbappes do të duhet ta rrisin buxhetin e tyre. Sulmuesi francez
"Çmendet" Barça, para dhe dy kampion bote për Mbappen Barcelona është e bindur për të bërë një blerje të bujshme që do ti vlej klubit të paktën për 10 vitet e ardhshme. E
Pak ditë më parë festoi 21 vjetorin, sot Mbappe shpallet lojtari më i mirë francez Pak ditë më parë, Kilian Mbape festoi datëlindjen e tij të 21-të. Deri tani sulmuesi ka një karrierë të pasur, të mbushu
"Lojtarët francezë shumë të shtrenjtë" Jurgen Klopp e ka pranuar se yjet franceze Kylian Mbappe dhe Antoine Griezmann janë të paarritshëm për kampionin evropia
Tuchel i kënaqur nga dyshja Neymar-Mbappe: Motivojnë njëri-tjetrin Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel, beson se Neymar dhe Kylian Mbappe janë duke e motivuar njëri-tjetrin, pas
Fantastik i Mbappe, nuk e lë vogëlushin ta marrë security por e shoqëron duke i dhënë një autograf (VIDEO) Mbappe cdo ditë e më shumë po tregon klasin brenda dhe jashtë fushe Kylian Mbappe ka shkëlqyer në fitoren 4-1 të PSG-
Mbappe,Neymar dhe Icardi të frikshëm, i sigurojnë fitoren e rradhës PSG-së (VIDEO) Ata janë thjesht të frikshëm, s’dinë të ndalen… Kylian Mbappe, Neymar Junior dhe Mauro Icardi kanë shkëlqyer në fitor
Njihuni me modelen që i ka "rrëmbyer" zemrën Mbappe-s (FOTO LAJM) Kylian Mbappe është i dashuruar me modelen dhe njëkohësisht Miss Francën 2017, Alicia Aylies. Bukuroshja franceze shp
Neymar "ngul këmbë": Nuk ka rivalitet mes meje dhe Mbappes Neymari ka mohuar se mes tij dhe bashkëlojtarit të tij në Paris Saint-Germain, Kylian Mbappes, ekziston një rivalitet, d
Zidane: Më duhet të tregoj respekt, Mbappe është lojtar i PSG-së Zidane nuk dëshiron të komentojë situatën e Mbappen Javë më parë ishte në qendër të vëmendjes pasi tha "e dua Mbappen
Zbulohet strategjia e Juventusit për të transferuar Mbappen Juventusi është futur në garë për të siguruar shërbimet e Kylian Mbappes. Ylli i PSG-së mund të largohet nga kryeqyte
Reali dëshiron të nënshkruaj me Mbappen në 2021 Real Madridi nuk e ka ndërmend të heq dorë nga Kylian Mbappe. "Los Blancos" synojnë ta transferojnë sulmuesin francez
Këngëtaret shqiptare kapen "mat" pran Neymar dhe Mbappe (FOTO LAJM) Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj para pak javësh patën shansin të takonin nga afër dy nga futbollistët më të nj
Nis "gjuetia" nga Premierliga për Neymar e Mbappe Manchester City, Chelsea dhe Liverpool janë vënë pas yjeve të PSG-së, Neymar dhe Kylian Mbaprre. Siç raporton Le Pari