999 rezultate për

mbappe

"Mbappe ëndërron të luaj për Realin", PSG-ja reagon ashpër ndaj deklaratës së Zidane Paris Saint-Germain nuk i ka pritur mirë komentet e trajnerit të Real Madridit, Zinedine Zidane, për yllin parisien Kyli
Mbappe te Reali? Zidane: Ka ëndërruar gjithmonë të luaj për 'galaktikët' Vazhdon edhe më tutje të jetë njëra nga temat më të përfolura.Fjala është për zërat që po qarkullojnë në mediat spanjoll
Reali ofron shifër të çmendur për Mbappe, shikoni lëvizjen e PSG-së PSG i kundërpërgjigjet Realit të Madridit, që po tenton të bindë Kylian Mbappe të transferohet në Spanjë gjatë verës. Në
Në hotelin luksoz, Beatrixi dhe Anxhelina festojnë me Neymar dhe Mbappe (FOTO LAJM) Pasi u pajtuan pas sherrit që bëri bujë në media, Anxhelina dhe Beatrix po kalojnë më shumë kohë me njëra-tjetrën. Dy ku
Mbappe ia bën të qartë Realit: Duhet të presësh për mua Kylin Mbappe do t’i bashkohet Real Madridit herët a vonë, pasi synimi i tij fillestar ka qenë të bëhet yll në Francë së
Pse Mbappe zgjodhi PSG-në dhe jo Realin? Kylian Mbappe e zgjodhi Paris Saint-Germainin sepse ishte ndier parisien dhe e kishte ndier nevojën të bëhet lojtar madh
Mbappe drejt Juventusi, mësojeni kush po e shtyen Në dy javët e kaluara, ka pasur zëra të bujshëm që Juventus po përgatisin një ofertë për talentin në rritje të futbollit
Vetëm 20-vjeç, Mbappe në hapat e Ronaldos dhe Messit Është vetëm 20 vjeçar, por tashmë është katër gola larg shifrës së 100 finalizimeve në futbollin profesionist. Mbappe po
Mbappe vazhdon të mbetet prioritet për Realin Kylian Mbape është shënjestra e parë për Realin, i cili këtë sezon gjithashtu kuptoi se pa një lojtar fenomenal që garan
Dopietat e Mbeppe dhe Icardi i japin fitoren PSG-së (VIDEO) PSG e ka mposhtur me shumë lehtësi Marseille në ‘Parc des Princes’, për t’i rrëmbyer pikët e plota në Ligue 1. Shkëlqyen
Nuk ndalet PSG-ja, Mbappe shënon golin e tretë (VIDEO) PSG është duke e shkatërruar Marseillen Pas 32 minutave lojë, ka ardhur edhe goli i tretë në ndeshjen që po zhvillohe
Ky është plani i Realit për të joshur Mbappen Florentino Perez ka pasur një kohë të gjatë Kylian Mbappen në listën e tij të lojtarëve të dëshiruar. Ai ishte shumë afë
"TuttoSport": Juventus gati të bëjë "tërmet", bardhezinjtë duan Mbappe Juventus është gati të befasojë të gjithë teksa mund investojë deri në 380 milionë euro për të firmosur me Kylian Mbappe
Realizoi hat-trick, Mbappe thyen rekordin e Messit në Champions (VIDEO) Kylian Mbappe ka thyer një rekord të Ligës së Kampioneve të cilin e më par e mbante Lionel Messi. Me tre golat ndaj C
Mbappe hat-trick, dhe Icardi dopietë, PSG "shuplakë" Club Brugge-s (VIDEO) Tripletë golash shënoi Kylian Mbappe. Francezi shënoi në harkun e 22 minutave të pjesës së dytë ndaj Club Brugge, në fit
Icardi dhe Mbappe dhurojnë "show", PSG shënon 2 gola të shpejtë (VIDEO) PSG po shkon drejt 3 pikë. Skuadra e Tuchel ka shënuar 2 gola të shpejtë me anë të Mbappe dhe Icardit duke dërguar rezul
I dha besim, Mbappe: Do të vdisja për Deschamps Kylian Mbappe thotë se besimi që atij ia ka dhënë Didier Deschamps vlen sa paratë e gjithë botës, përderisa foli për mar
Mbappe dhe Kane në listën e Barcelonës Barcelona po e kërkon me ngulm një sulmues qendror për sezonin e ri, pasi Luis Suarez po shkon drejtë përfundimit të kar
Tuchel e konfirmon: Mbappe është dëmtuar përsëri Ylli i Paris Saint-Germainit, Kylian Mbappe, vetëm sa ishte kthyer nga një lëndim që e kishte mbajtur jashtë fushës së b
Mbappe po përgatitet për transferimin në Spanjë, nis të mësojë gjuhën spanjolle Ylli i PSG-së, Kylian Mbappe është gati për t’u transferuar në Spanjë. Për francezin është i interesuar Real Madridi