999 rezultate për

mbappe

Ibrahimovic: Ky është lojtari që më emocionon njësoj si Ronaldo Zlatan Ibrahimovic ka zgjedhur Kylian Mbappen si lojtarin e vetëm që e emocionon kur luan në fushën e blertë. “Bomber
U shtri në fushë pasi shënoi supergol, plasin memet me Mbappen (FOTO LAJM) Kylian Mbappe dje në mbrëmje ishte një nga lojtarët më të mirë të PSG në fitoren 2-0 ndaj Nantes, shkruan Albeu.com.
Dy super yje dhe 120 milion euro, megaopericioni është afër Lëvizja e shekullit në merkaton e futbollit. Gjithçka për Kylian Mbappe dhe është Barcelona që është gati të bëjë një çm
Mos e humbisni: Çfarë supergoli ka shënuar Mbappe (VIDEO) Paris Saint-Germain ka marrë fitoren e tretë radhazi në Ligue 1, pasi ka mundur 2-0 skuadrën e Nante-s në javën e 16-të
I barabartë me Neymar, vetëm Messi dhe Mbappe më të mirë se Rashica Nuk është surprizë që Kylian Mbappe dhe Lionel Messi kanë efikasitetin për të shënuar gol në pak minuta sa iu përket sul
"U mundua ta mbante në Madrid", përplasja mes Zidane dhe Mbappe bëhet virale (VIDEO) Lufta për top mes Zinedine Zidane dhe Kylian Mbappes gjatë ndeshjes të së martës në Santiago Bernabeu është bërë virale
Drejtori i PSG-së i reagon Zidanit: Mbappe s’do të largohet Drejtori sportiv i Paris Saint-Germainit, Leonardo, i ka siguruar tifozët se e ardhmja e Kylian Mbappes mbetet në Francë
Mbappe koshient: Nuk e meritoj "Topin e Artë" Ylli i Paris Saint-Germainit, Kylian Mbappe, beson se ai nuk e meriton ta fitojë Topin e Artë këtë vit, mirëpo mendon se
Zidane del hapur: Jam i dashuruar me Mbappen Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane e ka shprehur haptazi adhurimin që ndien për sulmuesin e Paris Saint-Germain,
PSG nis bidedimet me Mbappe për kontratën e re Sulmuesi francez ndërkohë pëlqehet nga Real Madridi dhe spekulohet se në fund të këtij sezoni mund të largohet nga Paris
Mbappe: Messi meriton "Topin e Artë" (VIDEO) Sulmuesi francez, Kylian Mbappe, ka thënë se Lionel Messi e meriton “Topin e Artë” për këtë vit. Edhe pse të dy lojta
Reali 250 milion euro për të transferuar sensacionin e Europës Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez mund të injorojë Kylian Mbappe në favor të bërjes së një oferte të guximshm
Pas festës sëbashku në Paris, ylli francez vjen në Shqipëri dhe "surprizon" Beatrix (FOTO LAJM) Të gjithë u habitëm kur dy kushërirat, Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj e festuan Halloëeen-in në Paris me dy f
Trajneri i Hungarisë krahason James me Mbappen Ylli i Manchester United ështe duke bërë mjaft mirë që në sezonin e parë me 'djajtë e kuq'. Për shkak të aftësive që
Mbappe i paarritshëm, Klopp "piketon" një tjetër yll Edhe pse dëshira e madhe e Klopp ishte francezi Mbappe, ky objektiv duke i paarritshëm për klubin. Trajneri gjerman ka p
Duka: Tifozët nuk vijnë në stadium për Shqipërinë, por për Mbappe Armando Duka, presidenti i Federatës Kombëtare të Futbollit, ka folur përpara fillimit të ndeshjes për mikrofonin e “Rts
E vështirë për të mbajt Mbappen në skuadër, ky është skenari i PSG-së PSG e mendon largimin e Kylian Mbappe, edhe pse ata duan që sulmuesi të qëndrojë aty edhe për shumë vite. Klubet që e du
Zidane i përgjigjet drejtorit të PSG-së: Mund të them çfarë të dua për Mbappen Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ia ka bërë të qartë Paris Saint-Germainit se s’mund ta heshtin atë dhe se ai
Brest-PSG, formacionet zyrtare: 'Parisienët' pa Mbappe dhe Neymar (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Brest dhe Paris Saint-Germain Sulmuesi i talentuar, Kylian Mbappe,
Liverpool po mendon Mbappen Sulmuesi i rrezikshëm francez mund të largohet nga Paris Saint-Germaini në verën e vitit 2020 Kylian Mbappe është një