E FUNDIT/ Atentat në Durrës, breshëri plumbash në drejtim të automjetit
999 rezultate për

mbappe

Solskjaer: Rashford është Mbappe-ja i Manchester United Trajneri Ole Gunnar Solskjaer i Manchester United beson se krahasimi i Marcus Rashford me Kylian Mbappe është i logjiksh
Kylian Mbappe flet për ndeshjen kundër Manchester United Kylian Mbappe nuk është i brengosur për përballjen me Manchester Unitedin në Champions League pas humbjes së parë këtë e
Mbappe dhe Bakayoko luten për futbollistin e humbur të Cardiffit (FOTO LAJM) Orët e ankthit për për futbollistin e Cardiffit sa vjen e shtohen. Miqtë dhe shokët e sulmuesit të Cardiffit i cil
Mbappe nuk i mbyll derën Realit: Jam i lumtur te PSG, por të ardhmes nuk i dihet Sulmuesi i Pairs Saint-Germain, Kylian Mbappe refuzon të mbyllë mundësinë e të luajturit për Real Madridin në të ardhmen
Neymar me shokë shkatërrojnë Guingampin në Paris (VIDEO) PSG ka shkatërruar me rezultatin 9-0 Guingampin në "Parc des Princes". Goleada e PSG filloi me Neymar në minutën e 11
​Pele: Mbappe mund të bëhet si unë Tri-herë fituesi i Kupës së Botës, Pele, e ka lavdëruar yllin francez të Paris Saint-Germainit, Kylian Mbappen, duke thë
Mbappe i përgjigjet fanses: Nuk jam i fejuar Ylli francez, i shpallur kampion bote me kombëtaren, ka qenë së fundmi protagonist në një iniciativë interesante që klub
Përfitimet e Kylian Mbappes te PSG Kylian Mbappe sapo i ka mbush 20 vjet, mirëpo ylli i Paris Saint-Germainit dhe Kombëtares së Francës është bërë një nga
​Mbappe lojtari më i shtrenjtë në botë, shikoni sa vlen Ronaldo dhe Messi (FOTO LAJM) Një studim i kryer nga Qendra Ndërkombëtare për Studime të Sportit, CIES, ka vlerësuar Kylian Mbappen e Paris Saint-Germ
Buffon: Neymar dhe Mbappe duhet të fitojnë Topin e Artë Gianliugi Buffon në një intervistë të dhënë për Eurosport, ka folur për dy shokët e tij të skuadrës, Neymar dhe Kylian M
Mbappe te Juventus? Ngelet ëndërra e Agnellit Juventusi po punon për të ndërtuar një skuadër të madhe dhe të denjë për në europë pasi në Itali nuk ka rivalë. Kjo u du
Nga Mbappe te Payet, shikoni 10 golat më të bukur të këtij sezoni në Ligue 1 (VIDEO) Kampionati francez i futbollit ka mbyllur tashmë fazën e parë teksa janë luajtur 19 javë kampionat. Në këto javë janë sh
E ardhmja e Mbappe mund të jetë në Serinë A PSG-ja vijon të ketë probleme me Fair Play finaciar teksa do të detyrohet të shesë njërin nga yjet e skuadrës Mbappe ose
Kylian Mbappe shpallet lojtari më i mirë në Francë për vitin 2018 Viti 2018 është një nga vitet më të mirë deri më tani për Kylian Mbappe. 20 vjecari është shpallur lojtari vitit në Fra
Mbappe i jep fitoren PSG kundër Nantes (VIDEO) PSG ka marrë një fitore me vuajtje kundër Nantes me rezultatin 1-0 në "Parc des Princes". PSG që në fillim të tentoi
Kylian Mbappe sot mbush 20 vjeç, klubi PSG-së e uron në rrjetet sociale (VIDEO) Kylian Mbappe konsiderhet si një nga futbollistët më të mirë në botë. Ai sot ka mbushur 20 vjec teksa klubi Paris Saint
PSG do të shesë Mbappe ose Neymarin L’Equipe, revista e njohur sportive franceze, është hapur sot me një lajm bombastik, teksa shkruan se PSG ka në plan të
As Ronaldo as Messi, Mbappe tregon lojtarin më të mirë që është përballur Ylli francez i Paris Saint-Germainit, Kylian Mbappe, ka zbuluar se ylli belg i Chelseat, Eden Hazard, është lojtari më i
Mbappe: Hazard është lojtari që më ka impresionuar më shumë Kylian Mbappe ka thënë se Eden Hazard është lojtari që e ka impresionuar në karrierën e tij. "Ai është lojtari që më
Mbappe: Dua të ndjek ëndrrën time Kylian Mbappe fitoi çmimin e Kopa Trophy për lojtarët më të rinj më të mirë. Por francezi në llogarinë e tij zyrtare