999 rezultate për

mbappe

Kylian Mbappe thyen këtë rekord në Ligue 1 Sulmuesi francez i Paris Saint-Germainit, Kylian Mbappe, u bë lojtari më i ri që e arrin shifrën e 50 golave të shënuar
PSG dyfishon rezultatin ndaj Nimes (VIDEO) PSG ka dyfishuar rezultatin ndaj Nimes në "Parc des Princes". Ai që ka shënuar është sulmuesi i talentuar, Kylian Mb
Legjenda e Francës: Pas Messit dhe Ronaldos vjen Mbappe Legjenda e Francës dhe Bayern Munich, Bixente Lizarazu, ka lavdëruar talentin e PSG-së dhe sipas tij, vetëm Messi dhe Ro
Skandal racizmi në Paris: Mbappe hebre, bir k... (FOTO LAJM) Disa parulla ofenduese kundër Kylian Mbappe, kanë shtangur Francën. Në vagonët e metrosë në Paris, janë parë disa parull
Mbappe i jep fitoren PSG kundër St. Etienne (VIDEO) PSG ka marrë një fitore shumë të rëndësishme sonte kundër St. Etienne me rezultatin 0-1 në "Stade Geoffroy-Guichard".
Kjo është arsyeja se pse Mbappe refuzoi të transferohej te Real Madrid Kylian Mbappe e refuzoi ofertën për t’u transferuar në Real Madridit në vitin 2017, për shkak të Cristiano Ronaldos. Në
Pas Salah, edhe Mbappe bie pre e racizmit (FOTO LAJM) Federata fraceze e futbollit ka nisur një hetim për shkak të një shkrimi kundër Kylian Mbappe në shënje racizmi. Kjo
Mbappe barazon Ronaldo Fenomenin (VIDEO) Kylina Mbappe shënoi kurdër United golin e 14 në Champions , shkruan Albeu.com Francezi është duke ecur me hapa galop
Di Maria, arsyeja e një dënimi të mundshëm të United (VIDEO) Ndeshja mes Manchester Unites dhe PSG përfundoi me rezultatin 0-2 për miqtë të cilët vinin të gjymtuar në këtë ndeshje,
PSG ia del pa Neymar dhe Cavani, Mbappe me shokë mposhtin United në Old Trafford (VIDEO) PSG ka marrë një rezultat shumë të rëndësishëm sonte ndaj Manchester United duke fituar me rezultatin 0-2 në "Old Traff
Dhuroi 30 mijë euro për gjetjen e Sala, Mbappe prin edhe gjetjen e pilotit Të enjten me 7 shkurt u gjet trupi i pajetë i Emiliano Sala, e gjitha kjo fal kërkimeve private nga familja të siguruara
Solskjaer: Rashford është Mbappe-ja i Manchester United Trajneri Ole Gunnar Solskjaer i Manchester United beson se krahasimi i Marcus Rashford me Kylian Mbappe është i logjiksh
Kylian Mbappe flet për ndeshjen kundër Manchester United Kylian Mbappe nuk është i brengosur për përballjen me Manchester Unitedin në Champions League pas humbjes së parë këtë e
Mbappe dhe Bakayoko luten për futbollistin e humbur të Cardiffit (FOTO LAJM) Orët e ankthit për për futbollistin e Cardiffit sa vjen e shtohen. Miqtë dhe shokët e sulmuesit të Cardiffit i cil
Mbappe nuk i mbyll derën Realit: Jam i lumtur te PSG, por të ardhmes nuk i dihet Sulmuesi i Pairs Saint-Germain, Kylian Mbappe refuzon të mbyllë mundësinë e të luajturit për Real Madridin në të ardhmen
Neymar me shokë shkatërrojnë Guingampin në Paris (VIDEO) PSG ka shkatërruar me rezultatin 9-0 Guingampin në "Parc des Princes". Goleada e PSG filloi me Neymar në minutën e 11
​Pele: Mbappe mund të bëhet si unë Tri-herë fituesi i Kupës së Botës, Pele, e ka lavdëruar yllin francez të Paris Saint-Germainit, Kylian Mbappen, duke thë
Mbappe i përgjigjet fanses: Nuk jam i fejuar Ylli francez, i shpallur kampion bote me kombëtaren, ka qenë së fundmi protagonist në një iniciativë interesante që klub
Përfitimet e Kylian Mbappes te PSG Kylian Mbappe sapo i ka mbush 20 vjet, mirëpo ylli i Paris Saint-Germainit dhe Kombëtares së Francës është bërë një nga
​Mbappe lojtari më i shtrenjtë në botë, shikoni sa vlen Ronaldo dhe Messi (FOTO LAJM) Një studim i kryer nga Qendra Ndërkombëtare për Studime të Sportit, CIES, ka vlerësuar Kylian Mbappen e Paris Saint-Germ