999 rezultate për

mbappe

"Vrastari" Haaland është inspiruar nga Mbappe Sulmuesi norvegjez i Dormtund, Erling Haaland është duke shkëlqyer në Bundesligën gjermane edhe u trasferua gjatë merkat
Reali insiston, PSG i afron pagë stratosferike Mbappes PSG-ja për asnjë arsye nuk dëshiron që Kylian Mbappe të largohet drejt Realit të Madridit. Parisienët i ofrojnë një pagë
Emery: Dua ta shoh Mbappen në La Liga Unai Emery dëshiron të shohë Kylian Mbappe në La Liga. Emri i yllit francez është njëri nga më të përfolurit rreth nj
Neymar: Messi më i miri i të gjitha kohërave, Mbappe fenomen Neymar ka folur edhe një herë për Lionel Messin në një intervistë për FIFA-n, duke e shfaqur hapur admirimin e tij për a
Zidane flet për problemet e Barcelonës dhe transferimin e Mbappe Zinedine Zidane ka folur për problemet që po kalon Barcelona dhe mundësinë e transferimit të Kylian Mbappe në "Santiaago
Neymar me fjalë të mëdha për Kylian Mbappe Ylli brazilian i PSG-sw, Neymar JR ka folur me fjalw tw mwdha pwr shokun e tij tw skuadrws, Kylian Mbappe. Neymar tho
E BUJSHME/ Reali arrin marrëveshje me Mbappe (FOTO LAJM) Kylian Mbappe duket së do t'i bashkohet Realit të Madridit në 2020 ose në 2021, shkruan Albeu.com. Këtë e ka konfirmu
Mbappe nuk i kërkon falje trajnerit Tuchel Situata nuk është aspak e qetë në rradhët e PSG-së edhe pse kanë blinduar vendin e parë në kampionat dhe janë fazën e 1/
Për të ofruar Mbappe, Reali do të ndjekë të njëjtën strategji si me Hazard Fiorentino Perez mendohet se e ka bërë planin për transferimin e Kylian Mbappe në madrid në verën e 2021. Sipas asaj
Di Maria reagon pas nervozizmit të shfaqur nga Mbappe: S’je i vetmi që dëshiron të luajë Angel Di Maria ka reaguar pas veprimit të shokut të tij të skuadrës pas zëvendësimit duke u shprehur se Mbappe duhet të
Tension me Tuchel, Reali menjëherë përgatit mega-ofertën për Mbappe Zërat e largimit të Mbappe nga PSG-ja sa vijnë edhe shtohen sidomos pas tensionit në ndeshjen e fundit mes lojtarit dhe
Nervozizmi i Mbappe pas zëvendësimit, Tuchel paralajmëron dënime Trajneri i PSG-së, Thomas Tuchel nuk është aspak i kënaqur me gjestin e yllit të skuadrës, Kylian Mbappe. Vëmendja më
Tension mes Mbappe dhe Tuchel, Reali "fërkon duart" (VIDEO) PSG mori një fitore bindëse ndaj Montpellier ditën e sotme duke u shkëputur në krye, por jo cdo gjë ka shkuar si duhet.
"Ndizen" shpresat te Reali, "AS" sjell lajmin që e kanë pritur të gjithë Kylian Mbappe ka shtuar shpresën e Real Madridit për transferimin e tij, pas përfundimit të këtij sezoni. Ylli i ma
Reali? Ja çfarë thotë Mbappe për klubin e ardhshëm Kylian Mbappe ka folur për të ardhmen e tij dhe fjalët që e lidhin me një transferim në “Santiago Bernabeu”. Pavarësi
Mbrojtësi i Realit këshillon skuadrën: Duhet t’u kushtojmë rëndësi deklaratave të Mbappes Mbrojtësi spanjoll i Real Madridit, Nacho Fernandez, e ka paralajmëruar klubin madrilen se duhet t’u kushtojë rëndësi de
Mbappe: Nuk dua t’i marr asgjë Messit por duhet të inspirohem nga karriera e Ronaldos Kylian Mbappe ka folur për idhujt e tij dhe synimet gjatë këtij sezoni me PSG-në dhe Francën. Kylian Mbappe ka synime
Mbappe "tremb" PSG-në dhe mban në ankth Realin: Flasim në fund të sezonit "Ylli" i PSG-së, Kylian Mbappe, në një intervistë për BBC ka "dribluar" zërat e merkatos që e çojnë te Real Madridi.
Mbappe mohon zërat që e lidhin me Realin, ka fjalë të mëdha për Liverpool Kylian Mbappe është treguar besnik ndaj Paris Saint-Germainit mes spekulimeve që e lidhin atë me një transferim potencia
Mbappe zbulon idhullin e tij të fëmijërisë, lumturohen tifozët e Realit Kylian Mbappe ka folur për heronjtë e tij të fëmijërisë, duke zgjedhur trajnerin e Real Madridit, Zinedine Zidane, si nj