999 rezultate për

mbappe

Mbappe i fiksuar pas CR7, ja momentet më pikante kur ka imituar portugezin (FOTO LAJM) Që Kylian Mbappe frymëzohet nga CR7 kjo nuk ka dyshim, shkruan Albeu.com. Është vetë francezi që ka deklaruar kohët e
Mbappe i lumtur me interesimin e madh të Liverpoolit Kylian Mbappe thuhet se është i lumtur me interesimin e Liverpoolit për të transferuar atë në këtë verë. The Reds thu
Ky do të jetë pasuesi i Messit dhe Ronaldos sipas Wenger Ish trajneri i Arsenal ka mbështetur Kylian Mbappe për të marrë primatin si lojtari më i mirë në botë, pas Messi e Ronal
Mbappe, pasuesi i Ronaldos në Madrid Kylian Mbappe mund të bëjë atë që ka bërë Cristiano Ronaldo në Real Madrid, thotë ish asistenti i Jose Mourinhos te Inte
Dy planet e mëdha të Florentino Perez: Kylian Mbappe dhe Santiago Bernabeu i ri Kylian Mbappé dhe Bernabéu i ri … këto janë dy planet e mëdha të Florentino Pérezit te Real Madrid, për tu zgjedhur pres
Klopp për herë të parë flet për mundësinë e transferimit të Mbappe dhe Sanchos Të Kuqtë me siguri që do të shpenzojnë kur afati kalimtar veror të hapet. Lojtarët si Mbappe dhe Sancho janë lidhur m
Objektivi kryesor i Reali, Mbappe drejt rinovimit me PSG-në Kylian Mbappe mund të qëndrojë te Paris Saint Germain. Media prestigjioze e futbollit europian, “L’Equipe”, raporton së
Pas mbylljes së sezonit L’Equipe publikon formacionin e vitit në Ligue 1 Gjatë kësaj jave ne Francë u mor vendimin për mbylljen e ligave të futbollit ku në League 1, PSG u shpall kampione.
Mbappe: Këta 3 lojtarë janë idhujt e mi në futboll Kylian Mbappe ka zbuluar se Cristiano Ronaldo, Lionel Messi dhe Neymar, janë idhujt kryesorë të tij, duke këmbëngulur që
Mbappe lëshon mesazhin e koduar: Të gjithë flasin, por askush nuk e di Kylian Mbappe është futbollisti më i përfolur në merkato, pasi thashethemet në javët e fundit ka shkaktuar një krizë me
Zbulohen detajet e marrëveshjes, Reali ka siguruar Mbappen për vitin e ardhshëm Real Madrid raportohet se ka siguruar shërbimet e Kylian Mbappes për vitin 2021. Sulmuesi francez mbetet objektivi kr
Me stadium të ri dhe me Mbappen e Haaland, MARCA zbulon super projektin e Perez (VIDEO) Florentino Perez ka plane të mëdha për Real Madrid në vitin 2022. Presidenti është ende duke punuar pa u lodhur për
Klopp po përgatit surprizën, kontakton me babanë e Mbappe Liverpool duket se po bëhet gati për një godotje të madhe gjatë merkatos së verës. Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp
AS: Operacioni Mbappe, Real Madrid dhe PSG në tension (VIDEO) Në muajt e fundit ka pasur disa sherre publike mes dy klubeve për të ardhmen e francezit. Francezi është ëndrra e Real M
Formacioni i mundshëm i Newcastle me pronarë arab, Mbappe në listë (FOTO LAJM) Newcastle United pritet që këto ditë të ndryshojë pronar teksa Mike Ashly e e ka vënë klubin në shitje sidomos pas krizë
Kriza financiare, Eurodeputeti: Mbappe vlen vetëm 40 mln euro! Kriza ekonomike për shkak të koronavirusit ka ndikuar jashtëzakonisht edhe në futbollin elitar duke ulur ndjeshëm vlerat
Reali i vendosur për të bërë "çmenduri", Haaland-Mbappe synohen të mbërrijnë në "Bernabeu" Real Madrid ka një plan shumë të madh për të marrë në Santiago Bernabeu yllin e PSG, Mbappe dhe talentin e Dortmundit Ha
Koronavirusi zbehu marrëveshjen mes Realit dhe Mbappes Një nga transferimet më të mëdha që mund të ndodhin gjatë këtij afati kalimtar ështe zbehur për shkak të koronavirusit.
Kriza nga koronavirusi, shtyen edhe për një vit ëndrrën e Mbappe për të veshur fanellën e bardhë Kriza nga koronavirusi, me shumë gjasa do ti ndryshojë strategjitë e transferimeve dhe pagave në shumë klube. Për kët
L'Equipe zbulon të ardhmen e Neymar-Mbappe Neymar Junior është përfolur shumë për një rikthim të mundshëm të Barcelona, njësoj si Kylian Mbappe, i cili ndryshe nga